on-line с 20.02.06

Арт-блог

05.06.2020, 08:44

Июнь-2020

Одари, июнь, меня прохладой, Надоела вечная жара, Только затяжных дождей не надо, Подойдет июньская гроза! Пусть грохочет гром над головою. Молнии сверкают ярче пусть, Приходи скорей — окно открою, Я грозы нисколько не боюсь, Пусть ворвутся запахи июня, Ароматы липы и цветов, А в ответ восторгом одарю я, И любовью, что поймешь без слов. Босиком протопаю по лужам, Сразу же насквозь промокну — пусть, Приходи же, ливень, ты мне нужен Я зову тебя, и я дождусь!  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

05.06.2020, 11:12

Відкрито реєстрацію на Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури English version is below

04.06.2020, 14:15

Херсонців запрошують взяти участь у кінодискусіях про права людини

03.06.2020, 10:30

Гончарівка візьме участь у міжнародному творчому проекті

> Туризм, отдых, развлечения > Туризм в Таврии > "Херсон-то Україна чи Росія?"

"Херсон-то Україна чи Росія?"

У туристичному виставковому салоні «TOUR SALON» у польському м. Познані взяли участь компанії і фірми з понад 200 країн із єдиною метою – поінформувати світ про самобутність і неповторність своїх держав та запросити у гості якомога більше туристів із усіх куточків планети.

Незабутнє враження залишили пісні, що лунали мовами усіх континентів, яскраві барви національних костюмів, танці, обрядові вистави... Цікаво, що народна дипломатія переважно не потребувала перекладачів, спілкування було плідним завдяки щирим посмішкам і взаємному бажанню порозумітися.

Без перебільшення можна сказати, що одним із найпопулярніших центрів виставки був стенд Херсонської торгово-промислової палати. Біля нього найчастіше затримувалися відвідувачі, аби з’ясувати, що то за край – Херсонщина, де він такий є, і чого це вони досі про нього не знали... Поляки, прибалти, араби, африканці, словаки, норвежці, болгари щиро дивувалися, що, полюбляючи туризм і багато подорожуючи світом, вони ще не потрапляли до такого дивовижного краю. Були і смішні, і водночас сумні запитання: «Херсон – то Україна чи Росія?», «Так це Одеса?», «Це у Криму?», «А як ви тепер називаєтесь?», «Яка назва була у вашого міста раніше?» Один чоловік, років 60, спитав: «Чого ж ви стільки часу ховали такий скарб природи?»

Пояснювали, показували на мапі, де ми є, давали змогу переконатися вочевидь за допомогою фільмів, що привезли, та весь час демонстрували на моніторах, яку дивовижну природу отримали у спадок... Декого пригощали херсонськими винами, дарували на згадку сувеніри та інформаційні буклети. А ті, хто мав відеокамери або фотоапарати, залюбки фотографувалися поряд із добрими і трохи кумедними ляльками у національному вбранні, що переконливо сповіщали світу: Херсон – це південь України, гостинний чудовий край, який, хоча б раз у житті, але обов’язково треба побачити!

Інтерес для туризму на території Херсонської області представляють узбережжя Чорного та Азовського морів, могутній Дніпро та річки, що входять до його басейну. За деякими даними, сиваські ропа та грязі спроможні змагатися з ресурсами відомого усьому світу Мертвого моря.

Не меншу зацікавленість викликає наш степ, єдина в Європі пустеля, природно-заповідний фонд, який налічує 7 категорій територій та об’єктів: біосферний заповідник «Асканія-Нова», Чорноморський біосферний заповідник, Азово-Сиваський національний природний парк, 32 пам’ятки природи, 10 заповідних урочищ, солоні та прісні озера, гейзери, бальнеологічні об’єкти, зони зеленого туризму з рибалкою, полюванням на птицю та звіра.


Ганна Сирчіна,
спеціаліст Центру міжнародного співробітництва
Херсонської ТПП
"Діловий вісник".- №1.- січень.2008
 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.