on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новини регіону

05.05.2024, 15:12

На Херсонщині солдат знайшов стародавній предмет та передав експонат до краєзнавчого музею

05.05.2024, 15:12

На Херсонщині солдат знайшов стародавній предмет та передав експонат до краєзнавчого музею

  Український військовий передав до колекції Херсонського обласного ...
05.05.2024, 15:02

На полотнах — троянди, тюльпани, маки та інші квіти. Художниця Яна Голуб'ятникова представила у Херсоні виставку робіт

  Художниця Яна Голуб’ятникова 1 травня презентувала ...
> Новини регіону > Херсонщина туристична була представлена на Міжнародній туристичній виставці UITT 2015 «Україна – подорожі та туризм»
Всі новини

01.04.2015 16:34

Херсонщина туристична була представлена на Міжнародній туристичній виставці UITT 2015 «Україна – подорожі та туризм»


З 25 по 27 березня 2015 року в м.Києві відбулась Міжнародна туристична виставка UITT 2015 «Україна – подорожі та туризм».
Виставка UITT (The Ukraine International Travel & Tourism exhibition) проходить щороку навесні та є найбільшою туристичною подією міжнародного масштабу в Україні. Захід традиційно збирає професійну аудиторію туристичного спрямування з регіонів України та ближнього зарубіжжя (Болгарії, Угорщини, Грузії, Домініканської Республіки, Єгипту, Ізраїлю, Італії, Кіпру, Литви, Словенії, Тунісу, Таїланду, Туреччини). Окремим стендом на виставці була презентована експозиція «Херсонщина туристична», на якій була представлена інформація про курортно-туристичний потенціал регіону, а саме: можливості відпочинку, оздоровлення, рекреації на побережжі Чорного та Азовського морів, екологічного та сільського зеленого туризму, пізнавального, водного,  молодіжного активного видів туризму. Також, були представлені експозиції Одеси, Миколаєва, Львова, Івано-Франківська, Тернопілля, Чернівців, Луцька, що презентували свій туристичний продукт.

Один із трендів 2015 року - в'їзний і внутрішній туризм. «Відпочивай в Україні» - цим девізом об'єднано безліч заходів ділової програми, в рамках якої відбулись семінари, презентації, конференції, ворк-шопи за участю провідних спеціалістів у галузі туризму. Представники Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації взяли участь у презентації міжрегіонального проекту «Відпочивай в Україні. Одеса-Львів», учасники якого представили найбільш популярні програми туркомпаній з двох туристичних центрів України. Начальник управління туризму та курортів Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації Шкарупа С.О. взяв участь у конференції «Туристичного прес-клубу України» на тему: «Стратегії розвитку внутрішнього туризму: європейський досвід та українські перспективи» та виступив з презентацією на тему: «Можливості, проблеми та перспективи внутрішнього та в’їзного туризму на Херсонщині».

Також, на конференції виступили з обміном досвіду у просуванні туристичного продукту: Чачуа Теона - представник Національного агентства з туризму та курортів Грузії, Кабиш Світлана – директор Інформаційного бюро «Угорщина туризм» в Україні, Щурек Влодзімеж – директор Польського осередку туристичної інформації. Вперше на виставці представлена спеціальна експозиція «Екотуризм в Україні»: інновації та найкращі рішення для активного та екологічного туризму, екотуристичні і пригодницькі тури, майстер-класи та презентації кожного з парків, дегустації регіональних продуктів. У ній взяли участь 22 національних природних парки України, яких об'єднала Українська асоціація активного та екологічного туризму за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України. В рамках експозиції також був презентований Національний природний парк «Джарилгацький».

 

 

 

 

 


 Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.