on-line с 20.02.06

Арт-блог

04.05.2020, 10:16

Май - 2020

Май Ночь нас одарила первым теплым ливнем, Он унес последний холод с мраком зимним, Вся земля покрылась пестрыми коврами, Бархатной травою, яркими цветами. Белая береза распахнула почки: Не стоять же голой в майские денечки! Босиком помчались мы под ветром мая. Растянись на солнце, грейся, загорая! Муса Джалиль

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

02.06.2020, 09:56

Знайомство з херсонським туризмом

01.06.2020, 11:22

У Херсонському музеї зберігається унікальне прес-пап'є

29.05.2020, 09:46

Можливості для креативної молоді

> Туризм, отдых, развлечения > Оздоровление в Таврии > Херсонщина готується до літа

Херсонщина готується до літа

Приватні пансіонати приморської курортно-рекреаційної зони Херсонщини обслуговують відпочиваючих краще, аніж пансіонати та оздоровчі табори підприємств та організацій. Про це заявила завідувач сектором контролю послуг обласного управління у справах захисту прав споживачів Світлана Лібус на семінарі «Керування якістю послуг у сфері туристичного та оздоровчо-курортного комплексу». Семінар організований для керівників пансіонатів, баз відпочинку та оздоровчих таборів державним підприємством «Херсонстандартметрологія» і облдержадміністрацією у рамках підготовки до оздоровчого сезону 2007 року.

За словами Світлани Лібус, проведені облуправлінням захисту прав споживачів перевірки показали, що власники та колективи приватних будинків відпочинку і пансіонатів більше працюють задля комфортного перебування тут клієнтів, кращого їх відпочинку та оздоровлення. І практично не мають скарг на свою роботу. Водночас, вона відзначила, що останніми роками позитивна тенденція поліпшення якості послуг спостерігається у переважній більшості розташованих на Херсонщині приморських пансіонатів, баз відпочинку та оздоровчих таборів, що належать як місцевим підприємствам та організаціям, так і власникам з інших областей України.

Цього літа акваторія приморських пляжів Херсонщини вперше стане забороненою зоною для моторних човнів та водних мотоциклів, повідомляє наш кореспондент. Згідно розпорядження голови Херсонської ОДА, відтепер в області моторизовані пункти прокату водних атракціонів з міркувань правил безпеки повинні знаходитись поза межами пляжної зони приморських пансіонатів, баз відпочинку та оздоровчих таборів. А прилегла до пляжів акваторія використовуватиметься лише для купання відпочиваючих, життю і здоров'ю яких під час перебування у воді не загрожуватимуть ні моторні човни з «бананами», ні водні мотоцикли. Як повідомили в Головному управлінні МНС в Херсонській області, жоден розташований біля моря оздоровчий заклад не відкриється до тих пір, доки не буде підписаний паспорт його пляжу.

Пляж повинен бути обстежений, мати сезонний рятувальний пост та необхідні засоби рятування. Такі вимоги ставилися перед приморськими оздоровчими закладами і торік, що дозволило різко зменшити кількість тих, хто в курортний сезон потонув на морях Херсонщини. У 2006 році в області потонуло на морях лише 3 людей, проти 36 чоловік у 2005 році.

Цього літа всі, хто вирішили відпочивати у приморських оздоровчих пансіонатах на Арабатській Стрілці Генічеського району Херсонщини, зможуть їхати туди по новій дорозі. Як повідомили нашому кореспонденту у Генічеській РДА, у місті Генічеськ до початку курортного сезону 2007 року завершено будівництво півторакілометрової об'їзної автодороги на Арабатську Стрілку. Завершено також будівництво автодороги обласного значення вздовж Арабатської Стрілки до села Стрілкове. Крім того, у рамках районної програми поліпшення стану місцевих доріг, покладено новий асфальт на ряді вулиць міста Генічеськ та селища міського типу Новоолексіївка.

До речі, як прогнозує голова облдержадміністрації Борис Сіленков, Херсонщину цьогоріч відвідають близько 1 мільйона туристів та відпочиваючих, що значно більше, ніж у попередні роки (за його словами, у минулому році на курортах області відпочили 806 тисяч чоловік, а в 2005 році - 428 тисяч чоловік). Ріст відбудеться, зокрема, завдяки реалізації в області проекту «Арабат» (мова йде про будівництво на території Генічеського району міжнародної клініки відновного лікування, нових пансіонатів та здравниць). «З урахуванням проекту «Арабат» ми очікуємо у цьому році 1 мільйон туристів та відпочиваючих», - відзначив голова ОДА.

Херсон Маркет.-12-18 апреля.-2007Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.