on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.07.2020, 09:38

Июль_2020

Июль По дому бродит привиденье. Весь день шаги над головой. На чердаке мелькают тени. По дому бродит домовой. Везде болтается некстати, Мешается во все дела, В халате крадется к кровати, Срывает скатерть со стола. Ног у порога не обтерши, Вбегает в вихре сквозняка И с занавеской, как с танцоршей, Взвивается до потолка. Кто этот баловник-невежа И этот призрак и двойник? Да это наш жилец приезжий, Наш летний дачник-отпускник. На весь его недолгий роздых Мы целый дом ему сдаем. Июль с грозой, июльский воздух Снял комнаты у нас внаем. Июль, таскающий в одёже Пух одуванчиков, лопух, Июль, домой сквозь окна вхожий, Всё громко говорящий вслух. Степной нечесаный растрепа, Пропахший липой и травой, Ботвой и запахом укропа, Июльский воздух луговой. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новости региона

10.07.2020, 10:30

Перформанси про червону лінію і МАФи

08.07.2020, 11:08

На Херсонщину едут участники ралли «Чумацкий Шлях»

  Все фото Андрея Матросова из архива «Вгору» Ралли ...
08.07.2020, 10:30

На Херсонщині є гори? (фото)

Херсонщина – на Зеленому тижні

Нещодавно в Берліні пройшов Міжнародний Зелений тиждень. Свою продукцію на ньому представляли 56 країн. Була серед них і Україна, до складу делегації якої входили й посланці Херсонщини

Головна концепція виставки – представлення новітніх підходів до виробництва й споживання продуктів харчування у світі, демонстрація сільськогосподарських досягнень, ознайомлення з продукцією і колоритною кухнею країн-учасниць. Завдяки численним бізнес-форумам, конференціям, симпозіумам стають результативними спільні проекти з використання новітніх технологій у багатьох галузях сільського господарства та в аграрній політиці взагалі.

- Виставка-ярмарок представляла собою безкінечну низку павільйонів, подивитися які за один день неможливо, – згадуaє Олена Башмакова, голова обласного відділення Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні. – Вражало різноманіття виставки: два кроки – і ти в іншому павільйоні, в іншій країні, в іншій атмосфері, навколо тебе інша культура, музика, мова, інтер’єри. Приїхав до Німеччини, а враження такі, ніби об’їздив половину земної кулі. Захоплював і масштаб організації виставки. Уявіть, серед зими у величезному павільйоні Голландії квітнуть тюльпани, ростуть кущі та дерева, десь видніється млин, а поглянеш вгору – вся стеля у квітах. Ну як тут не затриматися? Пахощі – вражаючі. А от біля павільйону Франції краще не дихати. Можливо, тамтешні сири і вважаються делікатесом, але їх тонкий аромат примушує прискорювати крок. Посередині іншого павільйону змонтовано величезний ставок із містками та лавочками для відпочинку. Мимоволі там усі зупиняються, щоб відпочити, помилуватися шикарними різнокольоровими орхідеями, погодувати гусей та качок, які від такої розкоші уявили себе щонайменше лелеками. Принаймні, я ніколи раніше не бачила, щоб птахи так позували перед фотокамерами. Багато було цікавого, кожна країна мала свої родзинки та свій колорит. Африканські соки-фреш, туніські олії, в’єтнамські капелюхи, російська червона ікра – всього не перелічити.

Нашу область в українській експозиції представляли 11 підприємств, які продемонстрували європейському споживачу власну конкурентоспроможну продукцію.

Вперше Херсонщина була представлена власним стендом, прикрашеним зображенням стиглого кавуна. Усім відвідувачам пропонувалося спробувати варення з гарбузів, динь та кавунів Інституту південного овочівництва та баштанництва. Великий інтерес викликала дегустація херсонських коньяків, вин, свіжої плодової продукції, вареників. Були на стенді й обереги, рекламно - буклетна продукція, демонстрували різноманітні мультимедійні проекти та рекламні ролики.

Виставка дала можливість налагодити нові канали експорту сільсько­господарської продукції, віднайти потенційних іноземних покупців.

- Український павільйон ніколи не був порожнім, адже тут свято не припинялося ні на хвилину, супроводжувалося виступами фольклорних колективів, – говорить Олена Башмакова. – Особливо приємно, що в концертну програму запросили відомий херсонський дует «SISTARS». Цікаво, що українські пісні у виконанні Віри Полозової та Ганни Дмитренко німці сприймали на «ура». Дівчата багато спілкувалися з глядачами англійською, німецькою, українською та російською мовами, публіка просто шаленіла.

Софія СЕРЕБРЯКОВА
Гривна, 2009-02-18 (стр. 16)

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.