on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.02.2020, 09:16

Февраль 2020

Мело, мело по всей земле Во все пределы. Свеча горела на столе, Свеча горела. Как летом роем мошкара Летит на пламя, Слетались хлопья со двора К оконной раме. Метель лепила на стекле Кружки и стрелы. Свеча горела на столе, Свеча горела. На озаренный потолок Ложились тени, Скрещенья рук, скрещенья ног, Судьбы скрещенья. И падали два башмачка Со стуком на пол. И воск слезами с ночника На платье капал. И все терялось в снежной мгле Седой и белой. Свеча горела на столе, Свеча горела. На свечку дуло из угла, И жар соблазна Вздымал, как ангел, два крыла Крестообразно. Мело весь месяц в феврале, И то и дело Свеча горела на столе, Свеча горела. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Новости региона

17.02.2020, 16:00

Готуйте картини та резюме!

31.01.2020, 11:15

У полоні «Жіночого образу»

31.01.2020, 11:03

Херсонцев приглашают на кинотерапию "Страх перемен"

  Херсонцев приглашают на кинотерапию "Страх перемен" Что ...

Херсонщина – на Зеленому тижні

Нещодавно в Берліні пройшов Міжнародний Зелений тиждень. Свою продукцію на ньому представляли 56 країн. Була серед них і Україна, до складу делегації якої входили й посланці Херсонщини

Головна концепція виставки – представлення новітніх підходів до виробництва й споживання продуктів харчування у світі, демонстрація сільськогосподарських досягнень, ознайомлення з продукцією і колоритною кухнею країн-учасниць. Завдяки численним бізнес-форумам, конференціям, симпозіумам стають результативними спільні проекти з використання новітніх технологій у багатьох галузях сільського господарства та в аграрній політиці взагалі.

- Виставка-ярмарок представляла собою безкінечну низку павільйонів, подивитися які за один день неможливо, – згадуaє Олена Башмакова, голова обласного відділення Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні. – Вражало різноманіття виставки: два кроки – і ти в іншому павільйоні, в іншій країні, в іншій атмосфері, навколо тебе інша культура, музика, мова, інтер’єри. Приїхав до Німеччини, а враження такі, ніби об’їздив половину земної кулі. Захоплював і масштаб організації виставки. Уявіть, серед зими у величезному павільйоні Голландії квітнуть тюльпани, ростуть кущі та дерева, десь видніється млин, а поглянеш вгору – вся стеля у квітах. Ну як тут не затриматися? Пахощі – вражаючі. А от біля павільйону Франції краще не дихати. Можливо, тамтешні сири і вважаються делікатесом, але їх тонкий аромат примушує прискорювати крок. Посередині іншого павільйону змонтовано величезний ставок із містками та лавочками для відпочинку. Мимоволі там усі зупиняються, щоб відпочити, помилуватися шикарними різнокольоровими орхідеями, погодувати гусей та качок, які від такої розкоші уявили себе щонайменше лелеками. Принаймні, я ніколи раніше не бачила, щоб птахи так позували перед фотокамерами. Багато було цікавого, кожна країна мала свої родзинки та свій колорит. Африканські соки-фреш, туніські олії, в’єтнамські капелюхи, російська червона ікра – всього не перелічити.

Нашу область в українській експозиції представляли 11 підприємств, які продемонстрували європейському споживачу власну конкурентоспроможну продукцію.

Вперше Херсонщина була представлена власним стендом, прикрашеним зображенням стиглого кавуна. Усім відвідувачам пропонувалося спробувати варення з гарбузів, динь та кавунів Інституту південного овочівництва та баштанництва. Великий інтерес викликала дегустація херсонських коньяків, вин, свіжої плодової продукції, вареників. Були на стенді й обереги, рекламно - буклетна продукція, демонстрували різноманітні мультимедійні проекти та рекламні ролики.

Виставка дала можливість налагодити нові канали експорту сільсько­господарської продукції, віднайти потенційних іноземних покупців.

- Український павільйон ніколи не був порожнім, адже тут свято не припинялося ні на хвилину, супроводжувалося виступами фольклорних колективів, – говорить Олена Башмакова. – Особливо приємно, що в концертну програму запросили відомий херсонський дует «SISTARS». Цікаво, що українські пісні у виконанні Віри Полозової та Ганни Дмитренко німці сприймали на «ура». Дівчата багато спілкувалися з глядачами англійською, німецькою, українською та російською мовами, публіка просто шаленіла.

Софія СЕРЕБРЯКОВА
Гривна, 2009-02-18 (стр. 16)

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.