on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

14.01.2021, 12:16

"Три празники приходять у гості" – новий проєкт від Херсонського обласного центру народної творчості

14.01.2021, 11:47

Фестивалі у громадах Херсонщини: дозвілля та користь

14.01.2021, 10:25

Херсонцям пропонують взяти участь у Міжнародному дні музейних селфі

> Новости региона > Херсонські активісти планують об'єднатися
Все новости

15.06.2020 10:31


Херсонські активісти планують об'єднатися

На Херсонщині створюють Платформу громадських організацій (ГО). Ініціатори - відома в області (і не тільки) організація «Громадський центр «Нова генерація».

Під час онлайн-презентації проєкту виконавча директорка ГО «Громадський центр «Нова генерація» Оксана Глєбушкіна пояснила:

«Наразі є запит на зміни, які базуються на загальному незадоволенні станом справ у місті, якістю надання послуг в громаді. Паралельно з цим у Херсоні активізувалось створення неформальних ініціатив та груп, які зазвичай, спираються на власні сили. Саме тому зараз важливо створити майданчик для місцевих ГО та активістів, де вони зможуть опрацьовувати питання, важливі для містян. Ми зрозуміли, що для позитивних змін сили однієї організації недостатньо, тому треба об’єднати зусилля інших ГО, бізнесу».

Проєктом передбачені публічні обговорення проблем, що турбують мешканців Херсону, відкриті лекції спікерів із інших міст, які ділитимуться успішним досвідом, воркшопи та робочі зустрічі з громадськими організаціями. Заплановані заходи допоможуть об'єднати активних громадян та створити передумови для співпраці представників третього сектору, бізнесу та місцевої влади.

У результаті роботи платформи учасники напрацюють спільне бачення проблем в громаді та можливі шляхи їх вирішення, які стануть рекомендаціями для органів місцевого самоврядування громади Херсону.

Чудовим прикладом є досвід Вінниці. Тут громадськість, бізнес та влада об’єднались для роботи над Стратегією розвитку міста.

«Коли стратегічний документ розробляється гуртом, а не чиновниками в кабінетах, це забезпечує його виконання. Стратегія не лише допомагає владі працювати ефективніше, а й дає змогу громадськості зрозуміти, чим вона може бути корисною для міста», − наголосила директорка комунального підприємства «Інститут розвитку міст» Аліна Дяченко.

Комунікація відбувається через хаб «Місто змістів». Ідея його створення зародилась у представників громадянського суспільства, потім її підтримала місцева влада. Сьогодні це − технічно-оснащений і комфортний простір для комунікації та діалогу, який спрямований на розвиток громадянського суспільства і міста в цілому. Після піврічної роботи хабу громадські організації міста вирішили об’єднатись у мережу. Наразі до неї входять 42 ГО.

Надихнувшись досвідом Вінниці, учасники онлайн-презентації вирішили зібратись ще раз, щоб обговорити, навколо розв’язання яких проблем у Херсоні можна першочергове об’єднати зусилля.

P.S. Проєкт «Платформа громадських організацій» фінансується  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Юлія Лук'яненко
Джерело інформації: Газета "Вгору", 12.06.2020

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.