on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.07.2020, 09:38

Июль_2020

Июль По дому бродит привиденье. Весь день шаги над головой. На чердаке мелькают тени. По дому бродит домовой. Везде болтается некстати, Мешается во все дела, В халате крадется к кровати, Срывает скатерть со стола. Ног у порога не обтерши, Вбегает в вихре сквозняка И с занавеской, как с танцоршей, Взвивается до потолка. Кто этот баловник-невежа И этот призрак и двойник? Да это наш жилец приезжий, Наш летний дачник-отпускник. На весь его недолгий роздых Мы целый дом ему сдаем. Июль с грозой, июльский воздух Снял комнаты у нас внаем. Июль, таскающий в одёже Пух одуванчиков, лопух, Июль, домой сквозь окна вхожий, Всё громко говорящий вслух. Степной нечесаный растрепа, Пропахший липой и травой, Ботвой и запахом укропа, Июльский воздух луговой. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

03.07.2020, 10:24

Роман херсонця спеціально відзначили на конкурсі “Коронація слова”

03.07.2020, 09:19

Гончарівка – на сторінках міжнародного туристичного путівника «Kherson&Region»

02.07.2020, 13:25

Чемпіонат Херсонської області з кайт-флаїнґу 2020

> Новости региона > Херсонські активісти планують об'єднатися
Все новости

15.06.2020 10:31


Херсонські активісти планують об'єднатися

На Херсонщині створюють Платформу громадських організацій (ГО). Ініціатори - відома в області (і не тільки) організація «Громадський центр «Нова генерація».

Під час онлайн-презентації проєкту виконавча директорка ГО «Громадський центр «Нова генерація» Оксана Глєбушкіна пояснила:

«Наразі є запит на зміни, які базуються на загальному незадоволенні станом справ у місті, якістю надання послуг в громаді. Паралельно з цим у Херсоні активізувалось створення неформальних ініціатив та груп, які зазвичай, спираються на власні сили. Саме тому зараз важливо створити майданчик для місцевих ГО та активістів, де вони зможуть опрацьовувати питання, важливі для містян. Ми зрозуміли, що для позитивних змін сили однієї організації недостатньо, тому треба об’єднати зусилля інших ГО, бізнесу».

Проєктом передбачені публічні обговорення проблем, що турбують мешканців Херсону, відкриті лекції спікерів із інших міст, які ділитимуться успішним досвідом, воркшопи та робочі зустрічі з громадськими організаціями. Заплановані заходи допоможуть об'єднати активних громадян та створити передумови для співпраці представників третього сектору, бізнесу та місцевої влади.

У результаті роботи платформи учасники напрацюють спільне бачення проблем в громаді та можливі шляхи їх вирішення, які стануть рекомендаціями для органів місцевого самоврядування громади Херсону.

Чудовим прикладом є досвід Вінниці. Тут громадськість, бізнес та влада об’єднались для роботи над Стратегією розвитку міста.

«Коли стратегічний документ розробляється гуртом, а не чиновниками в кабінетах, це забезпечує його виконання. Стратегія не лише допомагає владі працювати ефективніше, а й дає змогу громадськості зрозуміти, чим вона може бути корисною для міста», − наголосила директорка комунального підприємства «Інститут розвитку міст» Аліна Дяченко.

Комунікація відбувається через хаб «Місто змістів». Ідея його створення зародилась у представників громадянського суспільства, потім її підтримала місцева влада. Сьогодні це − технічно-оснащений і комфортний простір для комунікації та діалогу, який спрямований на розвиток громадянського суспільства і міста в цілому. Після піврічної роботи хабу громадські організації міста вирішили об’єднатись у мережу. Наразі до неї входять 42 ГО.

Надихнувшись досвідом Вінниці, учасники онлайн-презентації вирішили зібратись ще раз, щоб обговорити, навколо розв’язання яких проблем у Херсоні можна першочергове об’єднати зусилля.

P.S. Проєкт «Платформа громадських організацій» фінансується  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Юлія Лук'яненко
Джерело інформації: Газета "Вгору", 12.06.2020

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.