on-line с 20.02.06

Арт-блог

05.06.2020, 08:44

Июнь-2020

Одари, июнь, меня прохладой, Надоела вечная жара, Только затяжных дождей не надо, Подойдет июньская гроза! Пусть грохочет гром над головою. Молнии сверкают ярче пусть, Приходи скорей — окно открою, Я грозы нисколько не боюсь, Пусть ворвутся запахи июня, Ароматы липы и цветов, А в ответ восторгом одарю я, И любовью, что поймешь без слов. Босиком протопаю по лужам, Сразу же насквозь промокну — пусть, Приходи же, ливень, ты мне нужен Я зову тебя, и я дождусь!  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

05.06.2020, 11:12

Відкрито реєстрацію на Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури English version is below

04.06.2020, 14:15

Херсонців запрошують взяти участь у кінодискусіях про права людини

03.06.2020, 10:30

Гончарівка візьме участь у міжнародному творчому проекті

> Туризм, отдых, развлечения > Туризм в Таврии > «Херсонський туризм на користь командоутворенню»

«Херсонський туризм на користь командоутворенню»

Наприкінці березня працівники Херсонської міської ради взяли участь у тренінгу на природі під назвою «Мотузковий курс командоутворення». Такий тренінг і відпочинок організував Клуб Активного Відпочинку «Адреналін» (КАВА).

Мотузковий курс - це систематизований активний тренінг командоутворення й особистісного росту, що дає в мінімальний термін максимальний командоутворуючий ефект.
Основне завдання Мотузкового курсу (мотузкового тренінгу) - одержання знань і навичок роботи в команді й створення команди, а також - розкриття особистісного потенціалу кожного з учасників тренінгу в стислий термін.
Мотузковий курс - це просто корпоративний тренінг, не тільки величезний і корисний досвід, але також і незабутні враження, найсильніший емоційний підйом учасників тренінгу. Наші співробітники ніколи не забудуть почуття єднання з командою, радості спільного подолання перешкод і смаку перемоги.
Особливістю такого корпоративного тренінгу є рефлексія - зворотний зв'язок, одержаний від учасників тренінгу командоутворення після завершення програми й наприкінці кожного з етапів. Рефлексія є апофеозом будь-якого корпоративного тренінгу.

У результаті працівники Херсонської міської ради відчули на собі результати ефективної системи взаємодії один з одним і стали на шлях формування команди, орієнтованої на перемогу й здатної в умовах обмежених ресурсів у найкоротший термін розв'язати будь-яке поставлене завдання.
Багато видів тренінгу та відпочинку для команд проводяться в різних місцях країни: на гірськолижних курортах у с. Славсько, курорті Буковель для закоханих у сніг і гірські краєвиди Карпат; на острові Хортиця, м. Запоріжжя; у мультиспортивному таборі «Тарханкут»; у Херсонській області - плавні Нижнього Дніпра та найчастіше – в лісній зоні Цюрупинського району.

Завдяки херсонським краєвидам, команда Херсонської міської ради не тільки гарно відпочила, але й отримала певні навички щодо командоутворення.

Н.М. Крайнюк,
начальник управління економічного розвитку
"Херсонський вісник".- 16.04.2009

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.