on-line с 20.02.06

Арт-блог

22.12.2021, 11:41

Але згадати потім ріки ці і монохром засніженої крони, цю лінію рядка і оборони, цю риму, як троянду у руці.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Новости региона

24.01.2022, 14:16

Трьох херсонців відзначено державними нагородами з нагоди Дня Соборності України

24.01.2022, 13:54

До закінчення прийому заявок на конкурс «Театральна абетка» від херсонського театру Куліша залишився тиждень

24.01.2022, 12:01

Лекторіум "По науці з коктейлем у руці!" пройде в арт-просторі LINZA

> Организации > Литература > Библиотеки Херсона > Херсонці відзначили Всеукраїнський день бібліотек

Херсонці відзначили Всеукраїнський день бібліотек

Це свято всіх громадян, рівних у праві користуватися ресурсами та послугами «книжкових скарбниць». У цей день прийнято відзначати важливу місію бібліотеки та бібліотекаря: розвивати, навчати, інформувати, організовувати безперешкодний доступ до наявної літератури, допомагати орієнтуватися у потоці інформації, сприяти оволодінню навичками пошуку та використання ресурсів на різних носіях. Тож, 30-го вересня усі бібліотеки міста, та й країни у цілому, об'єдналися з нагоди свята. У приміщенні Центральної міської бібліотеки ім. Лесі Українки з нагоди свята зібралися керівники всіх херсонських бібліотек. Кращих серед них нагородили Почесними грамотами міського голови.

«Сьогодні бібліотека є центром дозвілля та культури. Це соціальний інститут, що бере на себе чимало зобов'язань, надає допомогу, розвиває, виховує, надихає. Протягом року виконано комплекс робіт із покращення надання послуг у бібліотеках міста: перш за все, зробили вільний доступ до WI-FI, 5 бібліотек забезпечені опаленням, в першу чергу це селищні бібліотеки. У 65% бібліотек проведений капітальний ремонт, у 5 філіях працює університет третього покоління тощо. Якщо в інших містах існує проблема скорочення бібліотечних кадрів і філій, то для нас це неприпустимо - за останній рік жодного працівника бібліотечної системи не було скорочено», - сказав керівник міста Володимир Миколаєнко.

Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара долучилася до свята. У її стінах відбулися різноманітні заходи, а саме - година інформації «Переваги та недоліки електронної книги», бібліографічний урок «Бібліографія - територія можливостей», дублер-шоу «Бібліотекар на годину». У Центрі обслуговування користувачів з особливими потребами протягом всього дня читачі могли привітати бібліотеку та її працівників зі святом за допомогою Інтернет-радіо.

У залі каталогів, на третьому поверсі бібліотеки, відбулося свято читання «Читати - це модно». Цей захід привернув увагу всіх відвідувачів бібліотеки, адже її учасники танцювали, знайомилися з новинками сучасної літератури, дивилися цікаві відеоролики, обговорювали вподобання голлівудських знаменитостей та просто весело проводили час. Ведучі заходу одягнулися у костюми книжкових героїв славнозвісної книги Льюїса Керрола «Аліса в країні чудес», Аліси та Чеширського Кота.

«Нам хотілося донести цікаву інформацію про книгу, її розвиток, останні тенденції в українській літературі. Наприклад, ми представили проект «Якби українські книги екранізував, Голлівуд», проводились певні паралелі між голлівудськими фільмами та українськими книжками. Відому всім українську казку «Фарбований лис» Івана Франка ми порівняли з кінофільмом «Аватар». Був створений гумористичний трейлер, у якому героїв Франка представили як аватарів», - розповіла одна з ведучих, бібліотекар Аліса Тютюнник.

Альона Мовчан
«Херсонський вісник».- №39 (1309).- 08.10.2015.- стр.5

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.