on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.07.2020, 09:38

Июль_2020

Июль По дому бродит привиденье. Весь день шаги над головой. На чердаке мелькают тени. По дому бродит домовой. Везде болтается некстати, Мешается во все дела, В халате крадется к кровати, Срывает скатерть со стола. Ног у порога не обтерши, Вбегает в вихре сквозняка И с занавеской, как с танцоршей, Взвивается до потолка. Кто этот баловник-невежа И этот призрак и двойник? Да это наш жилец приезжий, Наш летний дачник-отпускник. На весь его недолгий роздых Мы целый дом ему сдаем. Июль с грозой, июльский воздух Снял комнаты у нас внаем. Июль, таскающий в одёже Пух одуванчиков, лопух, Июль, домой сквозь окна вхожий, Всё громко говорящий вслух. Степной нечесаный растрепа, Пропахший липой и травой, Ботвой и запахом укропа, Июльский воздух луговой. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новости региона

03.07.2020, 10:24

Роман херсонця спеціально відзначили на конкурсі “Коронація слова”

03.07.2020, 09:19

Гончарівка – на сторінках міжнародного туристичного путівника «Kherson&Region»

02.07.2020, 13:25

Чемпіонат Херсонської області з кайт-флаїнґу 2020

Все новости

20.10.2015 09:11

«Ігри патріотів»

За ініціативи голови Херсонської обласної громадської організації «Творці сучасності» Сергія Мінєнкова 16 жовтня 2015 року у Великокопанівському лісництві за участю старших школярів Великокопанівської загальноосвітньої школи пройшов військово-патріотичний захід «Ігри патріотів». Впродовж дня 8 команд змагались між собою у різноманітних конкурсах та спортивних випробуваннях за звання переможця та грошовий приз. Кожен клас мав назву свого загону: «Олешківські козаки», «Соколи», «Загін Сагайдачного», «Лицарі», «Воїни світла», «Яструби», «Гайдамаки», «Обрані».

У конкурсі «Кращий загін» юні патріоти показували майстерність стройового шагу та стройової пісні, а також презентували свою ватагу. Капітани загонів змагались за право називатись влучним стрілком та демонстрували навики командирів. Основою випробувань стали спортивні змагання, де учасники випереджали один одного у качанні пресу, підтягуванні на турніку, віджиманні від землі, киданні гранати, підніманні гирі вагою 16 кг та перетягуванні канату.

Естафета - найважчий конкурс, у якому потрібно було йти гусячим шагом, кидати в кільце гранати, нести «поранених», бігти через уявне болото, кантувати тракторне колесо, та ін. У конкурсі «Медична допомога» оцінювалось вміння надавати першу допомогу та знання з анатомії. Особливо цікавими були конкурси груп підтримки, української страви та конкурс «Козацьке містечко». Юні господарі вітали гостей - членів журі - смачними гостинцями та презентували кожен своє «містечко». Гості у свою чергу дякували за гостинність та давали професійні поради по техніці встановлення наметів, спорудження вогнища, облаштування території. На вогнищах біля штабу готувався міцний гарячий чай, варився справжній козацький куліш.

Були присутні на заході і військові. Представники Цюрупинського райвійськкомату оцінювали конкурс «Кращий загін» та конкурс капітанів. Важливий гість патріотичного заходу - боєць АТО з 28-ї механізованої бригади під позивним «Мічман» подарував пускову трубу від протитанкового гранатомету школярам загону «Соколи», які дуже прагнули до перемоги, але трохи не дотягли до призового місця. Діти передали подарунок зі Сходу до шкільного музею.

За підсумками всіх конкурсів у І військово-патріотичному заході «Ігри патріотів» команди розподілили міста наступним чином:
І місце – загін 8-А класу «Олешківські козаки»;
ІІ місце – загін 10-Б класу «Гайдамаки»;
ІІІ місце – загін 11-Б класу «Обрані».

Призери отримали дипломи та кубки «Ігор», а загону-переможцю головний спонсор свята вручив грошовий приз в розмірі 1000 грн. Не залишились і всі інші без відзнак. Організатори вручили дипломи за участь, а партнери заходу і водночас журі - Херсонський обласний Центр народної творчості - подарували командам українські сувеніри-обереги. Також журі окремо відзначили трьох дівчат - кращих учасниць: Ольгу Поморцеву, Христину Мальченко та Руслану Щербину, які змагались на рівні з хлопцями, а іноді і краще.

Організатори дякують за допомогу у проведенні гри: Великокопанівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, Великокопанівське лісництво, Цюрупинський райвійськкомат, Херсонський обласний Центр народної творчості, ТРК «Скіфія», Громадську організацію «Козацтво Таврії - Олешківська Січ», Великокопанівську лікарню, кандидатів в депутати місцевих рад: Сергія Бойка, Степана Дарія, Людмилу Озарко, Аліка Младзієвского, Андрія Буханцова, Ольгу Калнауз та Сергія Кравченка.

Дякували і спонсорам свята, без яких воно б не відбулося, а це кандидат в депутати Великокопанівської сільської ради Ілля Долженко та засновник ТОВ «ЮФ Константа К» м.Херсон Костянтин Причина. По закінченню заходу і учасники, і організатори виявили сподівання, що наступні «Ігри патріотів» пройдуть вже на більш високому, спочатку районному, а згодом і обласному рівні.

Перемога - це найкраще, що в житті стається,
Усмішка так щиро сяє і душа сміється!
Всіх вітаємо сердечно і добра бажаємо,
Дякуємо всім за участь й на той рік  чекаємо!
Маємо надію щиру, що започаткуємо,
Ігри ці ми відтепер кожен рік святкуємо!

Сергій Мінєнков
Автор віршів - Людмила ОзаркоНапишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.