on-line с 20.02.06

Арт-блог

22.12.2021, 11:41

Але згадати потім ріки ці і монохром засніженої крони, цю лінію рядка і оборони, цю риму, як троянду у руці.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Новости региона

23.02.2022, 16:07

Гончарівка запрошує на майстер-клас із пластилінової анімації

23.02.2022, 15:54

У Xepcoнi пpoxoдить oблacний чeмпioнaт з кaйт-флaїнґу

23.02.2022, 15:47

Дванадцять років з дня створення парку "Олешківські піски" на Херсонщині

> Организации > Декоративно-прикладное искусство > Херсонское училище культуры > Новости училища > ІХ Всеукраїнський театральний фестиваль "Коломийські представлення"
Все новости

22.09.2017 13:32

ІХ Всеукраїнський театральний фестиваль "Коломийські представлення"

Вже дев'ятий рік поспіль у чудовому місті Коломия, що на Івано-Франківщині відбувається Всеукраїнський театральний фестиваль "Коломийські представлення". У цьогорічному фестивалі взяли участь 16 театральних труп  з усієї України - найбільша кількість за всю історію "Коломийських представлень" На фестивалі працювала експертна рада у складі високоповажних і знаних митців театрального мистецтва України. А саме: Народної артистки України, Лауреата Національної премії їм. Т. Г. Шевченка, професора Національної Музичної Академії Украіни ім. П. Чайковського Лариси Кадировоі (Киів); народного артиста Украіни, кіноактора і режисера Івана Гаврилюка; Заслуженого діяча мистецтв Украіни, члена-кореспондента НАМ Украіни, театрального режисера і педагога Ростислава Коломійця (Киів); Народного артиста Украіни, театрального режисера Василя Неведрова (Киів); театрознавця, кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри акторської майстерності факультету культури і мистецтв ЛНУ їм. Івана Франка, заслуженого журналіста Украіни Світлани Максименко (Львів); театрознавця, лауреата премії НСТД Украіни у галузі театрознавства та театральної критики, Лауреата XI Міжнародного конкурсу журналістів "Срібне перо" Алли Підлужноі (Киів); театрознавця, головного редактора журналу" Театр- плюс" Людмили Томенчук (Дніпропетровськ).

Серед театрів, запрошених на фестиваль цього року був і наш студентський театр "Я Вірю" з виставою "Ніч на полонині" за п'єсою Олександра Олеся. Градус відповідальності був надвисоким, адже ми представляли не тільки свій колектив, але і Херсонське училище культури в цілому. Наша вистава відкривала четвертий фестивальний день. Сцена найстарішого театру в Україні - Коломийського академічного театру їм. Івана Озаркевича стала нашою на час вистави. Організатори фестивалю забезпечили наш виступ всім необхідним і студенти зробили все і творчо і організаційно, аби цей день запам'ятався надовго глядачу, а їм самим певно на все життя. Після вистави нас прийшли привітати актори Коломийського академічного театру їм. Івана Озаркевича. Син легенди української сцени Василя Симчича - Зіновій Симчич. Пан Зіновій був розчулений до сліз щирістю наших виконавців, іх проникливістю, пластичністю, відчуттям слова великого Олександра Олеся. Артистка театру Любов Моцок: «Подивившись вашу виставу, вимушена сказати - це не просто студенти. Це талановиті молоді дарування, яким я щиро бажаю і великих творчих злетів і щоб на театральних підмостках у вас завжди були друзі - наставники, такі як Ольга Чумаченко - талановита актриса, прекрасна людина і надійний друг!»

Особливо розчулені глядачі були грою Марії Наконечної в ролі Марійки, Валерії Липи в ролі Мавки, Володимира Мішукова в ролі Івана та старої потвори. Незалишились непоміченими і виконавці ролей чортів: Максим Богун, Анастасія Руда, Анастасія Альохіна, Віра Соколянська, Олексій Абзелімов та виконавиці ролей Мавок - Анастасія Грищук, Вікторія Волкова, Юлія Бакланова, Надія Маланчук. Найвищою похвалою для наших студентів - артистів прозвучало зізнання акторів - професіоналів: "Знаєте, а ви граєте краще нас!"                                                                                              

Член експертної ради Народний артист України, режисер Василь Неведров у своїй оцінці вистави зазначив, що: "Це молоді актори, студенти, по них можна зрозуміти, якими вони будуть далі. Ця віддача акторська перспективна – з пластикою, з усіма театральними ходами - і говорить про те, що надалі з цього ансамблю цілком може вийти театр. Це іх об'єднує. Бажаю творчому колективу вчитися, дорослішати і, під керівництвом досвідчених педагогів народити театр".

Ми повернулися додому сповнені вражень від міста, від фестивалю, від виступу. І сподіваємось на те, що участь у професійних фестивалях стане доброю традицією на цикловій комісії "Видовищно-театралізовані заходи".   

Голова ЦК "Видовищно-театралізовані заходи Викладач-методист Чумаченко О.Ф.Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.