on-line с 20.02.06

Арт-блог

05.06.2020, 08:44

Июнь-2020

Одари, июнь, меня прохладой, Надоела вечная жара, Только затяжных дождей не надо, Подойдет июньская гроза! Пусть грохочет гром над головою. Молнии сверкают ярче пусть, Приходи скорей — окно открою, Я грозы нисколько не боюсь, Пусть ворвутся запахи июня, Ароматы липы и цветов, А в ответ восторгом одарю я, И любовью, что поймешь без слов. Босиком протопаю по лужам, Сразу же насквозь промокну — пусть, Приходи же, ливень, ты мне нужен Я зову тебя, и я дождусь!  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

05.06.2020, 11:12

Відкрито реєстрацію на Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури English version is below

04.06.2020, 14:15

Херсонців запрошують взяти участь у кінодискусіях про права людини

03.06.2020, 10:30

Гончарівка візьме участь у міжнародному творчому проекті

> Туризм, отдых, развлечения > Музеи Таврии > «Історія народу починається з історії міста»

«Історія народу починається з історії міста»

У Таврійську урочисто відкрили музей історії міста

Найскладнішою проб­лемою при створенні музею для влади Тав­рійська виявилися пошуки май­бутнього керівника нового за­кладу. «Ми шукали його 5 років.

І це було нелегко, — зізнаєть­ся міський голова Микола Різак. — Адже головна мета по­лягала в тому, щоб знайти лю­дину, яка б горіла цією спра­вою, а не просто переставля­ла експонати з місця на місце. І я радий, що нам це вдалося. Керівник нашого музею Ната­лія Малініна — фанатка історії, вчителька історії за фахом».

Ідея створити музей історії міста до Миколи Різака при­йшла після відвідин невеличко­го музею при Головному управ­лінні Північно-Кримського ка­налу. «Саме він надихнув мене, і ми почали думати, як реалізу­вати нашу мрію. Знайшли при­міщення, що було повністю «вбите»: з обдертими ліно­леумом, страшними вікнами. Завдяки підтримці народного депутата України Івана Вінника торік нам вдалося отримати субвенцію в 300 тисяч гривень на капітальний ремонт. Наталія Малініна почала збирати експонати, в чому їй допома­гало все місто: від школярів до керівників підприємств. І завдяки спільним зусиллям нам вдалося реалізувати нашу мрію! » — задоволений міський голова.

Щоправда, поки, за слова­ми Наталії Малініної, тільки де­сята частина зібраних матері­алів виставлена в експозиції: решта чекає свого часу. Пер­шими ж відвідувачами музею 7 вересня стали учні таврій­ських загальноосвітніх шкіл, керівники місцевих підпри­ємств і гості. «Процес створення музею на цьому ми не припиняємо, адже подібні заклади створюються десяти­літтями, — наголосив Микола Різак. — Переконаний, що ми плідно співпрацюватимемо з нашими підприємствами, місцевими жителями та усіма небайдужими людьми, аби розвивати музей і наповнюва­ти його новими експонатами».

— З Різаком ми багато об­говорювали, що повинно бути в Таврійську. А сама ідея ство­рення музею — логічне явище в структурі нормальної терито­ріальної громади, — зазначив під час відкриття новокаховський міський голова Володимир Коваленко. — На нашій землі все створено людьми, котрі ще живі: ті, хто будував і Каховську ГЕС, і Північно-Кримський ка­нал, і школи, і дитсадки, і іншу інфраструктуру. Тож у музеї є можливість побачити всю істо­рію нашого краю. Сюди прихо­диш та стоїш один на один зі своїми думками. Я закликаю всіх приходити сюди, наповню­ватися чистою енергетикою минулого і прокладати дорогу у майбутнє!

— Історія великого народу завжди починається з історії маленького села, містечка і кожного, хто народжується на цьому світі й дарує йому щось прекрасне, — доповнив насто­ятель Свято-Казанського храму Таврійська, протоієрей Василь Бабич. — Є велика кількість міст і сіл, що мають давню, часом тисячолітню історію. Таврійськ є одним із наймолодших в Ук­раїні і наймолодшим містом на Херсонщині, і в цьому полягає його особливість. Адже ми тво­римо його історію, тут ростуть наші діти. Якщо ж ми докладе­мо зусилля, аби передати їм свій життєвий досвід, то разом зробимо свій внесок в історію Таврійська.

«Новий день».- №38 (5290).- 13.09.2017.- стр.5

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.