on-line с 20.02.06

Арт-блог

05.06.2020, 08:44

Июнь-2020

Одари, июнь, меня прохладой, Надоела вечная жара, Только затяжных дождей не надо, Подойдет июньская гроза! Пусть грохочет гром над головою. Молнии сверкают ярче пусть, Приходи скорей — окно открою, Я грозы нисколько не боюсь, Пусть ворвутся запахи июня, Ароматы липы и цветов, А в ответ восторгом одарю я, И любовью, что поймешь без слов. Босиком протопаю по лужам, Сразу же насквозь промокну — пусть, Приходи же, ливень, ты мне нужен Я зову тебя, и я дождусь!  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

05.06.2020, 11:12

Відкрито реєстрацію на Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури English version is below

04.06.2020, 14:15

Херсонців запрошують взяти участь у кінодискусіях про права людини

03.06.2020, 10:30

Гончарівка візьме участь у міжнародному творчому проекті

> Туризм, отдых, развлечения > Туризм в Таврии > "Каховка - європейське місто!"

"Каховка - європейське місто!"

Уперше за останні 25 років у світ вийшов новий і сучасний путівник по Каховці. А минулого року були надруковані історичний альманах , листівки та інша сувенірна продукція з видами і логотипами краю. Про те, що в сусідніх, колись дуже відомих серед туристів регіонах Херсонщини тільки говорять, у Каховці вже почали втілювати в життя. Чим саме це легендарне місто може зацікавити туристів? На питання нашого кореспондента відповідає заступник міського голови Каховки Олена Вакулич.

- Книга, сувеніри, тепер і путівник. Чи є від цього якась реальна віддача? Каховчани вже відчули, що їх місто здатне приваблювати туристів?
-Міський голова мене пожурив за те, що в путівнику ми написали: «Каховка — європейське місто». За його словами, нам поки далеко до справжніх європейських стандартів. Це дійсно так, але я переконана, що ми повинні позиціонувати себе так вже сьогодні. І робити все можливе, щоб Каховку сприймали саме як європейське місто.
Херсонщина обрала своєю головною родзинкою розвиток екологічно чистого відпочинку. Каховці тут теж є що запропонувати, хоча пріоритетним ми обрали туризм історико-культурний. У нас розроблені цікаві пішохідно-автобусні маршрути містом, по храмах і козацьких місцях краю, включаючи сусідні райони.
З появою сувенірної продукції ми почали більш ефективно брати участь у різноманітних виставках, рекламувати своє місто. Але все це — тільки перші кроки.
 

- Коли можна буде побачити книги, путівники про Каховку на прилавках магазинів?
- Розробка маршрутів, створення міської турагенції, випуск сувенірної продукції здійснювалися в рамках проекту, розробленого міськвиконкомом. Він переміг у всеукраїнському конкурсі проектів і отримав грант від Кабміну 100 тисяч гривень. Тепер ми пропонуємо підприємцям за власні кошти видавати всю цю продукцію і продавати з комерційною метою. З єдиною умовою — щоб частина коштів поверталася місту для створення нових видань і сувенірів. Такі бажаючі вже є, і думаю, що в травні на «Таврійських Іграх» все це можна буде придбати.
Я переконана, що туризм — це насамперед економічна сфера, якою повинні займатися професіональні економісти, а не гуманітарії. Поєднання управлінь культури і туризму є не зовсім доречним. І в державі це, нарешті, починають розуміти. Наприклад, уже починається розробка стратегії розвитку туризму в Україні. А Каховка такий проект уже має. Ми першими в області прийняли і програму молодіжної політики, якої немає навіть на державному рівні. Ми не чекаємо вказівок згори і йдемо на крок попереду.

- На кого розрахована каховська модель розвитку туризму?
- Результати наших досліджень показали, що ставку треба робити на середнього споживача. Більшість людей сьогодні готові за тижневий тур нашим регіоном сплатити від 1 до 1,5 тис. гривень. Тому, як би не критикували наш готель «Таврія» за його «одну зірку», вважаю, що поряд з приватними, елітними готелями повинні працювати й комунальні.
У Каховці ще, на жаль, слабо розвинена інфраструктура відпочинку: ресторанів і барів дуже мало, розважальних комплексів немає зовсім. Треба думати і про розвиток готельного бізнесу. Всі ці проблеми гальмують і сам розвиток туризму. Отже саме тут своє слово повинні сказати економісти. І держава, надавши підприємцям пільги. Адже місто може лише звільнити від комунального податку, а це копійки.

- Пані Олено, чи було Каховці на кого рівнятися при розробленні проекту?
- Щось цікаве і корисне ми підмічаємо всюди, де б не були. Але для нашої Каховки ми хочемо зробити щось особливе, що б підкреслювало її неповторність і привабливість як для гостей міста, так і для самих каховчан.

Олег Батурін
"Новий день".-2008.04.10
 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.