on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

14.01.2021, 12:16

"Три празники приходять у гості" – новий проєкт від Херсонського обласного центру народної творчості

14.01.2021, 11:47

Фестивалі у громадах Херсонщини: дозвілля та користь

14.01.2021, 10:25

Херсонцям пропонують взяти участь у Міжнародному дні музейних селфі


Як маестро з маестро

У Херсонському палаці дитячої та юнацької творчості пишаються чотирма колективами, відомими далеко за межами Херсонщини, які здобули почесні звання «народний» та «зразковий». За визнанням і славою стоїть не лише талант вихованців, а й високопрофесійна праця сузір'я талановитих педагогів. Без перебільшення, гордістю нашого міста став заслужений працівник культури України, керівник народного художнього колективу оркестру духових інструментів Семен Ривкін. За півстоліття педагогічної діяльності ця людина прищепила любов до музичного мистецтва сотням дітей. Багато з них стали професійними музикантами, мають високі творчі здобутки та титули, зробили блискучу кар'єру. Його перші вихованці вже розміняли сьомий десяток, але досі з вдячністю згадують свого талановитого вчителя та доброго наставника.

Учень Ривкіна Ігор Тертичний у 1997 році став кращим кларнетистом-саксофоністом Росії. Багато років виступав у нью-йоркських джаз-клубах, був лауреатом джаз-фестивалів у Берліні, Дюссельдорфі, Гамбурзі, Парижі. Багато учнів продовжують шліфувати професійні навички в кращих консерваторіях. Семен Миколайович створив чудовий колектив, який постійно здобуває перемоги на всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Завдяки особливій авторській методиці педагога діти дуже швидко оволодівають музичною грамотою та мистецтвом гри на різних інструментах, звикають до сцени. Секрет успішності навчання у тому, що воно спрямоване передусім на індивідуальні заняття, адже в колективі займаються діти від 6 до 15 років. Незважаючи на юний вік вихованців Ривкіна, вони впевнено піднімаються щаблями музичної кар'єри. Так, 8-річний Рома Купріянов, за визначенням Громадської ради всеукраїнської премії «Гордість країни» став переможцем у номінації «Рідкісний талант».

10 років поспіль диксиленд естрадно-духового оркестру стає лауреатом Міжнародного джазового фестивалю пам'яті Леоніда Утьосова. Колектив є постійним учасником міжнародного дитячого фестивалю «Атлант-М», що проходить у столиці. Торік диксиленд відкривав традиційний Міжнародний джазовий фестиваль у Коктебелі.

Днями у Великій Білій залі Фонду підтримки обдарованої молоді «Україна» кращі учні та студенти країни отримували гранти за успішність з рук екс-Президента України Леоніда Кучми. Серед стипендіатів - і учасники дитячого джазового диксиленду Семена Ривкіна. У неформальній обстановці двом маестро було про що поговорити .

Олена Антоненко
Новий день. - 23.10.2008

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.