on-line с 20.02.06

Арт-блог

04.05.2020, 10:16

Май - 2020

Май Ночь нас одарила первым теплым ливнем, Он унес последний холод с мраком зимним, Вся земля покрылась пестрыми коврами, Бархатной травою, яркими цветами. Белая береза распахнула почки: Не стоять же голой в майские денечки! Босиком помчались мы под ветром мая. Растянись на солнце, грейся, загорая! Муса Джалиль

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

04.06.2020, 14:15

Херсонців запрошують взяти участь у кінодискусіях про права людини

03.06.2020, 10:30

Гончарівка візьме участь у міжнародному творчому проекті

02.06.2020, 09:56

Знайомство з херсонським туризмом

Канікули з "Ювілейним" будуть веселими

15.12.2006

Наближаються новорічні та Різдвяні свята, яких з особливим хвилюванням чекають діти. Що готує для них найбільший видовищний заклад області - кіноконцертний зал «Ювілейний»? Про це говоримо з заступником директора обласного підприємства «Кіновідеопрокат» Ларисою Миколаївною ПОЛОЗ.

Уже традицією стає влаштування у кіноконцертному залі «Ювілейний» новорічних вистав для школярів Херсона та області. Ось і незабаром - 19, 25, 26 та 27 грудня такі вистави допоможе нам влаштувати Херсонський міський палац творчості дітей та юнацтва, а 3, 4 та 5 січня 2007 року - Херсонське училище культури.

А новорічні кінопокази будуть?
- Саме про них я й хочу розповісти детальніше, бо це новинка у нашій роботі. Отож: з 28 грудня по 10 січня влаштовуємо новорічний фестиваль «Кінокарнавал». В касі «Ювілейного», у розповсюджувачів по школах всього за 15 гривень можна придбати абонемент - документ на право відвідання 5 кіносеансів, які починатимуться о 12 годині. 28 грудня демонструватиметься комедія для всієї сім'ї «Моя жахлива няня-; ЗО грудня - фільм «Громобій», (Джеймс Бонд для підлітків); 6 січня - продовження незвичайної історії про Астерікса - «Астерікс і вікінги», 8 січня - «Змиваємось!», новітні пригоди мишачої компанії"; 10 січня - захоплююча фантазійна комедія «Ніч у музеї». Перед початком сеансів буде запропонована святкова ігрова програма.
Сподіваємось, що такі заходи допоможуть багатьом дітям весело й змістовно, з невеликими затратами для батьків, провести зимові канікули.

- Це стосується свят. А що «Кіновідеопрокат» пропонує школярам у будні?
- Нинішнього навчального року ми активізували масову роботу з учнівською молоддю Херсона та області. Зокрема, у жовтні у рамках шкільного місячника пропаганди правових знань у ряді херсонських, голо-пристанських шкіл та сільських шкіл Білозерського району «Кіновідеопрокат» влаштував показ фільму «Мийники автомобілів» та хронікально-документального фільму про неповнолітніх правопорушників. А в самому кіноконцертному залі «Ювілейний» спільно з працівниками Управління Міністерства внутрішніх справ у Херсонській області провели зустріч учнів херсонських шкіл №№ 2, 6, 12, 13, 18, 35, 48, 55 з виконувачем обов'язки начальника відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх старшим лейтенантом Романом Вікторовичем Мартиновим. Демонструвався також фільм «Мийники автомобілів» та хроніка, надана УМВС в області, 1360 підлітків побували на цих заходах.

Також у жовтні обласне підприємство «Кіновідеопрокат» залучало молодь до перегляду історичної стрічки «Кочівник», що розповідає про давні сторінки життя казахського народу. З великим інтересом подивилися цю стрічку понад три тисячі глядачів: В їх числі - вихованці Академічного ліцею при Херсонському державному університеті, учні херсонських шкіл. Сеанси «Кочівника» відбувалися в Голій Пристані та Білозерці. У Білозерці та в Херсоні, у кіноцентрі «Ілюзіон» організовувалися кінопокази до Дня партизанської слави.

У листопаді, в рамках місячника «За здоровий спосіб життя» у «Ювілейному» для 500 учнів Херсонської школи №30 ми влаштували кіном и отецький захід у вигляді нестандартного уроку. Підлітки взяли участь в обговоренні факторів, які негативно впливають на життєдіяльність людини. Використовувались короткометражні фільми «Щоденник наркоманки», а також про роль води для людини, була показана хроніка про шкідливість паління, про загрози, які несе людині захворювання на СНІД.

Цікаві заходи у рамках згаданого вище місячника кінопрокатники провели безпосередньо в школах Херсона №№4, 51, 32, 37, 48, 2, 45 та інших.

До Дня пам'яті жертв голодомору та політичних репресій, що відзначався 25 листопада, у школах Херсона та області влаштовуються покази фільмів «Голод-33», «Жовтий князь» (створений за відомим романом Василя Барки) та хронікально-документальних фільмів, присвячених голодомору в Україні 1932-1933 років.

- Які плани «Кіновідєопрокату» на наступний рік?
- Пропагуватимемо кіномистецтво серед школярів шляхом створення кінопрограм. А формувати їх є з чого: херсонський «Кіновідеопрокат» має багатий фільмофонд, який недавно поповнився кіно- і відеокартинами українських студій, відзнятими у 2001-2005 роках. Цим поповненням ми завдячуємо Націона льному центру Олександра Довженка, Національній спілці кінематографів України, Міністерству культури України.

У своїй діяльності робимо акцент на організації колективних переглядів фільмів дітьми, підлітками. Комерційно цей проект не вельми прибутковий, зате він має величезне значення для виховання підростаючого покоління. Емоційний вплив кіно на юну душу важко переоцінити, тож не використати чаклунство екрана у формуванні найкращих чеснот людини - завдання дуже вдячне, хоч і складне.

І, звичайно ж, сподіваємось на інтерес глядачів до другого, вже міжнародного фестивалю «Кінокімерія», який плануємо провести у вересні 2007 року разом з обласною громадською організацією «Спілка любителів кіновідеомистецтва».

Спілкувалася Олена СКОРА.
Наддніпрянська правда.-2006.-15 грудня

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.