on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.02.2020, 09:16

Февраль 2020

Мело, мело по всей земле Во все пределы. Свеча горела на столе, Свеча горела. Как летом роем мошкара Летит на пламя, Слетались хлопья со двора К оконной раме. Метель лепила на стекле Кружки и стрелы. Свеча горела на столе, Свеча горела. На озаренный потолок Ложились тени, Скрещенья рук, скрещенья ног, Судьбы скрещенья. И падали два башмачка Со стуком на пол. И воск слезами с ночника На платье капал. И все терялось в снежной мгле Седой и белой. Свеча горела на столе, Свеча горела. На свечку дуло из угла, И жар соблазна Вздымал, как ангел, два крыла Крестообразно. Мело весь месяц в феврале, И то и дело Свеча горела на столе, Свеча горела. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Новости региона

20.02.2020, 09:26

"Срібна голка і нить золота..."

17.02.2020, 16:00

Готуйте картини та резюме!

31.01.2020, 11:15

У полоні «Жіночого образу»

Все новости

26.05.2015 15:30

ККЗ «Ювілейний» відсвяткував свій 45-ий День народження

22 травня ККЗ «Ювілейний» відзначив свій сорокап’ятирічний ювілей. Святково прикрашене фойє кіноконцертного комплексу урочисто і поважно зустрічало гостей. Перший погляд зупинявся на ретро-фотовиставці, яка розповідала відвідувачам про історію створення одного з самих потужних кіноконцертних комплексів в Україні, про знакові фільми, котрі демонструвалися у великому залі, про святкові заходи, які відбувалися та про відомих акторів, які проводили та проводять у Ювілейному творчі зустрічі. Але головне дійство розпочиналося на встановленій у фойє та прикрашеній яскравими кульками сцені.

Організатори свята побудували програму - нестандартно, а саме у форматі кіно-концерту. Привітати кінотеатр з ювілеєм прийшли високоповажні гості. З нагоди дня народження культурного флагману Херсонщини - ККЗ «Ювілейний», керівник апарату Херсонської обласної державної адміністрації Володимир Клюцевський від імені губернатора області Андрія Путілова, Херсонської обласної ради, вручив кінотеатру подарунок - сучасну проекційну відеосистему. Також зі сцени звучало багато теплих слів і побажань на адресу Ювілейного від Начальника управління культури облдержадміністрації Світлани Думінської, Генерального директора, художнього керівника Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша, Заслуженого діяча мистецтв України - Олександра Книги, Генерального директора обласної бібліотеки ім. О. Гончара, Заслуженого працівника культури України, Кавалера орденів княгині Ольги ІІ і ІІІ ступенів - Надії Коротун, Проректора Херсонського державного університету, Заслуженого працівника культури України - Сергія Кузнєцова, Декана факультету культури та мистецтв Херсонського державного університету Заслуженого працівника культури України - Миколи Левченка, а колектив закладу за свою невтомну працю був відзначений грамотами й подарунками.

Протягом всього концерту, на сцені, глядачі мали змогу побачити відеосюжети про будування, відкриття і розвиток «Ювілейного», котрі комбінувалися з виступами провідних акторів Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша: Сергія Кіяшко, Ружени Рубльової, Таісії Новачук, Івана Бейлекчі та балету театру, а також хореографічними номерами у виконанні студентів факультету культури та мистецтв, у постановках педагогів кафедри хореографії ХДУ.

Приємною несподіванкою для глядачів стали спеціально записані до дня народження кіно-концертного залу відео поздоровлення від зірок українського пісенного шоу-бізнесу: Святослава Вакарчука, «Піккардійської терції», Віктора Бронюка - гурту «Тік», «Лісапетного батальйону», Артема Семенова, відомого актора та режисера Віктора Андрієнко та багато інших. Особливим, торкаючим серце моментом, було поздоровлення для ККЗ «Ювілейний» від Кузьми Скрябіна, записане особисто самим музикантом у Києві, незадовго до трагічної загибелі. Словом, глядачі були у захваті. До того ж, спеціальні гості програми - Generale Voice, Віктор Романченко і група «Степ», які виступали на концерті, перевели вечірку у справжній танцювальний формат. Ювілей вийшов веселим, динамічним, запам’ятався яскравими виступами та щирими вітаннями гостей. Кіноконцертний зал наповнився глядацькою енергією ще на багато-багато років уперед.

Довідка.
Кіноконцертний зал "Ювілейний" - унікальне дитя Харківського проектного інституту "Харківпроект". Такі проекти були реалізовані тільки у двох містах в Україні – Харкові (ККЗ «Україна») і Херсоні (ККЗ «Ювілейний»). Будівництво почали в другій половині 1960-х років. Відкриття центру культури відбулося 1 травня 1970 року о 14:00. Багато хто тоді не знав, що херсонський "Ювілейний" - це близнюк харківської "України".

В основному «Ювілейний» експлуатувався і експлуатується зараз як кіно і концертний зал. Подібне поєднання було нововведенням в ті часи. 5 серпня 2004 року у кіноконцертному залі «Ювілейний» відбулося представлення семиканальної звукової системи «Долбі». А у 2012 році у ККЗ «Ювілейний» відкрився новий 3D кінозал. За 45 років зал відвідали більше 40 млн. глядачів, які були свідками кінопоказів, фестивалів, концертів зірок естради України і країн СНД, звітних вечорів, турнірів, ювілеїв підприємств, а також безлічі масштабних обласних та міських заходів.Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.