on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

19.10.2021, 16:28

В Скадовську відкриється музей "Таємниці острова Джарилгач"

19.10.2021, 14:26

Херсонець увійшов до складу журі міжнародного кінофестивалю

19.10.2021, 14:22

Херсонці здобули бронзову нагороду фестивалю «Кінокімерія»

> Новости региона > Екоакцією на “Кам’янській Січі” відзначили День Дніпра на Херсонщині (відео)
Все новости

13.07.2021 09:32

Екоакцією на “Кам’янській Січі” відзначили День Дніпра на Херсонщині (відео)

 

У липні відзначають Міжнародний День Дніпра. Це головна водна артерія України.

Протягом віків ріка відігравала і продовжує відігравати важливу роль у житті людини і країни — це і забезпечення питною водою, і транспортне сполучення, і вироблення електроенергії, водозабезпечення промислових підприємств та зволоження сотень тисяч гектарів посушливих земель, і , звісно, – чудовий відпочинок на піщаних пляжах.

День Дніпра в нашій державі вперше почали відзначали в 2003 році, намагаючись привернути в такий спосіб увагу громадськості до проблем довкілля.

Колектив Херсонського обласного басейнового управління водних ресурсів Нижнього Дніпра ініціював цього року проведення екотолоки на території Національного природного парку «Кам’янська Січ» — збір сміття в прибережній зоні.

«Однією з функцій Держводагентства України є не тільки раціональне використання водних ресурсів, а також їх збереження та відтворення. Ця акція акцентує увагу на безпосередньому збереженні тих природних надбань, які отримали ми у спадок від наших пращурів. Тому на «Кам’янській Січі» ми і проводимо екоакцію до Дня Дніпра», – розповів Ігор Андрієнко, начальник Херсонського обласного басейнового управління водних ресурсів Нижнього Дніпра.

Такі екоакції є вже традиційними, вони єднають колектив, який своїм прикладом показує ставлення до навколишнього середовища.

Підтримали інціативу Херсонського обласного басейнового управління водних ресурсів Нижнього Дніпра щодо проведення екоакції і місцеві підприємці.

«Дуже приємно, що ця акція відбулася саме на території Нацпарку «Кам’янська Січ». Завдяки такій чудовій команді у нас сьогодні була можливість прибрати частину берега. Важливо, щоб в такі дні не тільки профільні підприємства займалися збереженням екологічного стану річки, а кожен українець звертав увагу на незасміченість Дніпра», – зазначив Ігор Йосипенко, керівник базового підприємства «Злато Таврії», депутат Херсонської обласної ради.

Цього року проведення екотолоки колектив Херсонського обласного басейнового управління водних ресурсів Нижнього Дніпра вибрав невипадково, адже в 2021 році ми відзначаємо 25-річчя ухвалення Конституції України та 30-річчя Незалежності України. Тож саме тут, на схилах водосховища збереглись залишки козацької січі, покоїться кошовий отаман Кость Гордієнко, побратим Пилипа Орлика, який є автором Першої Конституції в світі. Цього дня відбулась і екскурсія стежками козацької слави.

«Ми завжди раді бачити на «Кам’янській Січі» людей, які цікавляться і нашою історією, і природою», – підкреслив Андрій Лопушинський, завідувач сектору «Кам’янська Січ» Національного заповідника«Хортиця».

Підняття державного прапора з нагоди Дня Дніпра та 25-річчя ухвалення Конституції України на історичній пам`ятці — «Кам’янська Січ» у селі Республіканець стало особливим моментом для колективу Херсонського обласного басейнового управління водних ресурсів Нижнього Дніпра, який шанує українські традиції та робить все можливе для збереження нашого довкілля.

Матеріал підготували: Лідія Григор`єва, Марина Азізова.

Детальніше у відео телестудії “Український південь”.

Джерело

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.