on-line с 20.02.06

Арт-блог

22.12.2021, 11:41

Але згадати потім ріки ці і монохром засніженої крони, цю лінію рядка і оборони, цю риму, як троянду у руці.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Новости региона

23.02.2022, 16:07

Гончарівка запрошує на майстер-клас із пластилінової анімації

23.02.2022, 15:54

У Xepcoнi пpoxoдить oблacний чeмпioнaт з кaйт-флaїнґу

23.02.2022, 15:47

Дванадцять років з дня створення парку "Олешківські піски" на Херсонщині

> Организации > Шоу, массовые зрелища > Фестивали Таврии > Колоситься талантами "Золоте зернятко"

Колоситься талантами "Золоте зернятко"


Схоже, найталановитіші діти проживають у сільській глибинці Луганщини та Херсонщини — саме вони повезли додому найбільше відзнак Всеукраїнського фестивалю дітей села "Золоте зернятко".
Чотири теплих сонячних дні подарувала вереснева погода учасникам дитячого форуму, що пройшов на узбережжі Чорного моря у селищі Залізний Порт Голопристанського району, що на Херсонщині. Аматорське мистецтво села представили 400 юних дарувань із 17 областей України та передмістя Севастополя. Посланці сіл змагалися в хореографії, музичному та декоративно-прикладному мистецтві.
- Сільські діти невипадково обрані цільовою аудиторією цього культурологічного заходу, - зазначає голова оргкомітету фестивалю Лариса Польська. — Адже за період економічної перебудови в Україні найбільше потерпіли селяни. Вони не мають сьогодні постійної роботи і заробітку і не можуть вкладати кошти в розвиток своїх дітей. Щоразу до сліз зворушує вдячність хлоп'ят і дівчаток з далеких сіл. Багато з них вперше змогли подорожувати залізницею, побувати на морі, а головне - показати свої таланти на всеукраїнській сцені.


А ще отримати уроки майстер-класу, що їх проводять для конкурсантів члени журі, серед яких заслужена артистка України, співачка Тетяна Самая, професор Української академії танцю Національного педагогічного університету ім. Драгоманова, соліст Національного театру опери та балету Юрій Тарасов, інші провідні діячі мистецтв України. Можливо, уроки цих майстрів і стали головним прохідним балом у професійне мистецтво для юних володарів гран-прі попередніх чотирьох фестивалів "Золоте зернятко": Павлика Склярова з села Макарівка Київської області, який став студентом училища естрадно-циркового мистецтва, Ганнусі Кисляк з села Сахарна Головка Кримської АР, яка без вступних екзаменів зарахована на музично-естетичний факультет Кримського державного гуманітарного університету, інших юних талантів.


Радують засновників фестивалю перемоги ще одного володаря гран-прі "Золотого зернятка" - Жені Василенка з села Білолуцьке Луганської області, який привіз золоту медаль з Міжнародного фестивалю дитячої творчості , що проходив у Болгарії і встиг зачарувати своїм чудовим голосом прихильників пісні у Франції. Великі надії подає переможниця "Золотого зернятка-2001" Оленка Полякова з села Сахарна Головка Кримської АР, яка стала лауреатом всеукраїнського фестивалю "Кришталевий жайвір" і виступила у телевізійній програмі "Крок до зірок".
Розповіді про такі успішні історії можна було б продовжити. Адже всі п'ять років засновники фестивалю опікуються творчою долею визнаних "Золотим зернятком" юних дарувань. А яскравий концерт володарів гран-прі всіх попередніх фестивалів став справжньою родзинкою фестивалю.

Алла БРУСИЛОВА, Любов ЛАГУТЕНКО
Газета "От А до Я", 28.09.2006
 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.