on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.04.2026, 21:52

Планета Херсон, або Намалюй мені дракона. Мультимедійна вистава відбулася у Тернополі

24 березня у затишному креативному просторі "Na пошті " у Тернополі містянам представили мультимедійну виставу “Планета Херсон, або Намалюй мені дракона”. Як це було - читайте за посиланням.

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Новини регіону

13.04.2026, 22:08

"Все почалося в Херсоні": історія народного артиста Віктора Жданова

Близько 40 ролей у театрі та понад 30 у кіно, не рахуючи епізодичних, зіграв ...
13.04.2026, 22:05

З нагоди Міжнародного дня театру президент відзначив двох працівників Херсонського театру ім. Куліша

З нагоди Міжнародного дня театру Володимир Зеленський відзначив двох ...
13.04.2026, 22:01

Як у Херсоні тренується дитячий танцювальний колектив "Крилаті"

У прифронтовому Херсоні займається хореографією дитячий танцювальний колектив ...
> Організації > КУЛЬТУРОЛОГІЯ > Комунальна установа "Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв"

 

Комунальний заклад "Обласний навчально-методичний центр культури та мистецтв"

Рішенням Херсонської обласної ради від 21.07.2011 № 249 створено комунальну установу «Обласний навчально-методичний центр культури та мистецтв».
Директор КУ «ОНМЦКіМ» – заслужений працівник культури України Радова Олена Миколаївна.

На сьогодні у Центрі функціонує три відділи: адміністративний, відділ методичної роботи та художньої освіти, інформаційно-редакційний відділ, в яких працюють 11 штатних працівників та 4 методисти за сумісництвом. До роботи залучено фахівців з восьми художніх напрямків.

Обласний навчально-методичний центр працює за окремим планом, узгодженим із загальним планом управління культури. Методисти мають статус працівників освіти у галузі культури, удосконалюють роботу за всіма напрямами художньої освіти, які діють у школах естетичного виховання.

Центром проводиться активна творча діяльність, яка об'єднує 13 обласних фестивалів та конкурсів: «Первоцвіт – дебют», ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаємось же, брати мої», «Зимові візерунки», «Каховка запрошує», «Херсонський першоцвіт», « Таврійські різноманітності», «Шлях до краси», «Джаз над морем», «Дніпровська хвиля», «VIVAT, MUSICA!», «Труби грають над Дніпром», «Зірки прибережної», «Таврійські зустрічі». У них постійно беруть участь учні зі всіх шкіл естетичного виховання м. Херсона та Херсонської області (понад 8000 дітей). Учасники та переможці отримують дипломи та заохочувальні призи, викладачів відзначаються подяками.

На сьогодні в області працюють 36 шкіл естетичного виховання, а саме – 9 міських, 17 районних, 10 сільських. У них навчаються 7548 учнів, працюють 805 викладачів, з яких 149 – викладачі вищої категорії, 18 методистів, 26 старших викладачів.

Новини

Новини Центру

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.