on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.02.2020, 09:16

Февраль 2020

Мело, мело по всей земле Во все пределы. Свеча горела на столе, Свеча горела. Как летом роем мошкара Летит на пламя, Слетались хлопья со двора К оконной раме. Метель лепила на стекле Кружки и стрелы. Свеча горела на столе, Свеча горела. На озаренный потолок Ложились тени, Скрещенья рук, скрещенья ног, Судьбы скрещенья. И падали два башмачка Со стуком на пол. И воск слезами с ночника На платье капал. И все терялось в снежной мгле Седой и белой. Свеча горела на столе, Свеча горела. На свечку дуло из угла, И жар соблазна Вздымал, как ангел, два крыла Крестообразно. Мело весь месяц в феврале, И то и дело Свеча горела на столе, Свеча горела. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Новости региона

25.02.2020, 11:45

День пам`яті Героїв Революції Гідності в Херсонському училищі культури

24.02.2020, 15:51

Як педагоги мистецьких шкіл Херсонщини кваліфікацію підвищували

20.02.2020, 09:26

"Срібна голка і нить золота..."

Кращий лісничий року

Два роки тому Держкомлісгосп запровадив щорічний Всеукраїнський конкурс лісничих на приз Героя Соціалістичної Праці лісничого Гладківського лісництва ДП «Голопристанське ЛМГ» Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства Михайла Павловича Присяжного.

На розширеній колегії Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства 4 лютого нинішнього року підбиті підсумки конкурсу на звання кращого лісничого за 2009 рік. Його переможцем став лісничий Дніпровського лісництва ДП «Цюрупинське ЛМГ» Віктор Борисович Прокопець. Привітав його особисто та вручив премію заступник голови Державного комітету лісового господарства України Віктор Червоний.

Віктор Борисович працює на посаді лісничого 22 роки у Дніпровському лісництві, він депутат Козачелагерської сільської Ради, нагороджений нагрудним знаком "Відмінник лісового господарства України». Віктор Борисович досконало вивчив складний процес агротехніки вирощування лісу на пісках. Не випадково у його лісовому господарстві організація праці на високому рівні, рубки догляду проводяться в лісових насадженнях своєчасно та якісно. При вирощуванні садівного матеріалу лісових культур впроваджено нову технологію - полив однорічних саджанців з внесенням добрив та препаратів по боротьбі з хрущами.

Приживлюваність «молодняка» найвища на підприємстві. І лісовий розсадник створено за ініціативою лісничого Віктора Прокопця. Нині тут вирощується садівний матеріал листяних та декоративних порід (сосна кримська, акація біла, дуб червоний та черешчатий, липа, платан, горіх чорний, черемха та інші). Садиба лісництва - найкраща в держлісгоспі. Лісничий приділяє багато уваги наочній агітації, яка спрямована на популяризацію виховання у населення любові до лісу.
З метою поширення екологічного виховання та розвитку «зеленого туризму» на території лісового фонду Дніпровського лісництва побудовано оглядову вежу, яка входить до туристичного маршруту «Олешківські піски».

Біля контори лісництва п'ять років тому закладено дендропарк з 50 порід дерев та чагарників, а саме: модрини, горіха волоського, дуба червоного і черешчатого, а також кленів - явора ясенелистого та гостролистого; знайшлося місце і для робінії звичайної; липи широколистої та дрібнолистої; затишно тут березі дніпровській, іві; радують зір софора японська, ялина колюча; розкошують і дендропарку форзиція, спирея, шипшина, плющ, юка; розвивається виноградник та інші види. На території парку розташована альтанка для відпочинку.
Віктор Борисович Прокопець надзвичайно працездатна людина, а ще відзначається вродженою діловитістю, оперативністю у вирішенні справ, володіє ґрунтовними професійними знаннями. І - чи не найважливіше, він чудовий сім'янин.

 

Віктор Мельниченко,
директор ДП “Цюрупинське ЛМГ”
“Наддніпрянська правда”.- № 14.- 24.02.2010.- стр.2

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.