on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

21.01.2021, 13:46

Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей"-2021

14.01.2021, 12:16

"Три празники приходять у гості" – новий проєкт від Херсонського обласного центру народної творчості

14.01.2021, 11:47

Фестивалі у громадах Херсонщини: дозвілля та користь

Креатив від «Студі-Арт»

15.02.2007

Хвилювання і азарт, радість і сум, сміх і сльози... Всю гаму яскравих почуттів і настроїв пережили актори навчального народного театру Херсонського державного університету та Академічного ліцею при ХДУ «Студі-Арт» на І Міжнародному фестивалі аматорських театрів «Четверта стіна», що відбувся в Одесі.

— Можливістю вдосконалити свою акторську майстерність, дізнатися про нове і цікаве, познайомитися з талановитими людьми ми завдячуємо Олені Ігорівні Пінчук, яка запросила наш колектив взяти участь у цьому дивовижному «театральному марафоні», організація якого була бездоганна, — розповідає студентка-другокурсниця Крістіна Перишина. — Протягом п'яти днів ми мали нагоду знайомитися з роботами наших колег з Миколаєва, Дніпропетровська, Воронежа та Одеси. Всі вони були креативні й дуже різні, кожна — неповторна. Фестиваль — це не конкурс, але між колективами відчувалася здорова конкуренція: всі хотіли продемонструвати свої можливості, кожний мріяв перевершити й здивувати інших.

Запропонували публіці свою виставу і херсонці. Трагікомедія «Діоген» була сприйнята глядачами на «біс». Організатори фестивалю назвали виставу – «Студі-Арт» - роботою аматорів на професійному рівні, нагородили величезною кількістю компліментів та DVD- програвачем.
Але й це ще не все. Розповідає студент факультету культури і мистецтв ХДУ Дмитро Кравченко, який був членом альтернативного журі (до його складу в кожного колективу увійшло по представнику):

— Перед журі постала нелегка проблема: кому присудити перемогу за кращу жіночу та кращу чоловічу ролі? Справа в тому, що і в першому, і в другому випадку на них претендували херсонці: другокурсниця Тетяна Бузовська, яка виконала роль Памфіли, та п'ятикурсник Юрій Горевий, котрий зіграв Діогена. Але два дипломи на один колектив — це занадто! Після бурхливого обговорення було вирішено відзначити в номінації - "Краща чоловіча роль» актора воронезького театру – «Сквозняк». Диплом «Почесний лауреат фестивалю» отримала художній керівник нашого театру Лідія Лимаренко.
Колектив «Студі-Арт» запрошений на ще один одеський фестиваль під назвою «У театру — жіноче обличчя», який відбудеться навесні. Зараз молоді актори працюють над новою виставою...

Софія Серебрякова
Новий день. - 2007. - 8 лютого

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.