Сквер на проспекті Незалежності в Херсоні назвали на честь Джона Говарда
20.03.2024 23:16
У Херсоні завершилось громадське голосування щодо перейменування скверу, який розташований на проспекті Незалежності біля пам'ятника Джона Говарда. Відтепер він матиме назву "Сквер Джона Говарда".
Про це в Telegram повідомив керівник міської військової адміністрації Роман Мрочко.
Громадські обговорення щодо перейменування скверу розпочались 11 грудня 2023 року. Більшість учасників підтримали пропозицію надати скверу поблизу будинку № 50 на проспекті Незалежності назву "Сквер Джона Говарда". Статус скверу зона зелених насаджень отримала у листопаді 2021 року.
"Перейменувавши сквер у середмісті його ім'ям, херсонці увічнили пам’ять Джона Говарда", — йдеться у повідомленні.
Під час масованого обстрілу російськими військами Херсона 26 грудня 2023 року значне уламкове ураження прийшлось на пам'ятник Джону Говарду.
Що відомо про Джона Говарда
Мандрівник і філантроп Джон Говард приїхав до Херсона у 1789 році, щоб допомагати місцевим жителям та військовим боротися проти спалаху епідемії висипного тифу.
20 січня 1790 року Джон Говард помер у Херсоні, йому більш як 60 років. Перед смертю він попросив, щоб на його могилі поставили сонячний годинник. Поховали Говарда у Степанівці.
12.03.24