on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.12.2019, 09:37

Декабрь 2019

ГРУДЕНЬ Уночі мороз поволі Інеєм упав на шлях… Спотикається на полі Місяць грудень по грудках. І тому такий він гнівний, Дружить з вітром крижаним. А хуртеча рівно-рівно Засипає слід за ним. Сипле сніг, мов стеле килим, Щоб за груднем із дібров Тим рипучим снігом білим Рік Новий до нас ішов. М. Литвинець  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Новости региона

12.11.2019, 09:47

Творчий вечір Сергія Жадана!

08.10.2019, 10:24

Закінчився XIV Міжнародний фестиваль аматорського кіно «Кінокімерія-2019»

03.10.2019, 10:10

У «Gameplay: Фантастичні хроніки» грала херсонська молодь

> Туризм, отдых, развлечения > Туризм в Таврии > Лабіринти Нижнього Дніпра

Лабіринти Нижнього Дніпра

Все починалось з клубу за інтересами, де зустрічались друзі - фанати екстриму, походів, романтики, шукачі пригод і далеких горизонтів, віддані "стравам" з адреналіну, ті, хто мріяв цікаво відпочивати, але не мав змогу звертатись до послуг дорогих туристичних агенцій зі стандартними програмами. Разом відпочивали на природі, підкорювали вершини, підтримували один одного, ходили в Крим з рюкзаками на спині, наче... равлики зі своїми маленькими будиночками.

А потім... потім друзів стало так багато, що відчулася потреба в створенні справжнього туристичного клубу зі своїми традиціями, принципами й ідеями. Так, у січні 2008 року був створений клуб активного відпочинку, щоб кожен бажаючий мав змогу вирватись із міста і активно відпочити в колі старих і нових друзів, відкрити для себе туристичні принади рідного краю. Клуб активного відпочинку Адреналін (КАВА) - для друзів старих і нових. А символом клубу став равлик.

Метою є організація якісного і доступного активного відпочинку, спортивного туризму для молоді та розкриття туристичного потенціалу України.
Напрями:
- активний, екстремальний відпочинок на природі;
- проведення тренінгів на командну роботу;
- тренінги на самовдосконалення і командоутворення;
- організація виїзних корпоративів на природі;
- тури вихідного дня;
- мультиспортивні комбінації. Цільова аудиторія - люди, що прагнуть взяти від життя все.

Завдання - надати молоді можливість організовувати свій вільний час цікаво, з користю для здоров'я, відкрити нові туристичні принади України, отримати задоволення від спілкування з природою і цікавими людьми не тільки з України, але й з інших країн. У наших заходах приймають участь активна молодь з Росії, Німеччини, Франції, Польщі, Узбекистану, Ізраїлю. Заходи розраховані на людей з різним рівнем спортивної підготовки.
«КАВА» пропонує:
1. Зимовий відпочинок на гірськолижних курортах в с.Славсько, курорт Буковель для закоханих у сніг і гірські краєвиди Карпат.
2.«Хортиця - адренолиновий рай» - всеукраїнський проект для справжніх екстремалів, закоханих у життя.
3. Мультиспортивний табір «Тарханкут» - літній відпочинок на мисі Тарханкут, золоті пляжі, чудові гірські краєвиди, бухти, прозоре море.
4. Походи й альпінізм - пішохідні походи різні за тривалістю і складністю (Крим, Карпати), різноманітні маршрути; альпінізм (Крим) - підкорення гірських вершин.
5. Пейнтбол.
6. Рафтинг (сплав групи людей річкою на спеціальному надувному судні).
7. Дайвинг.
8. Велотури.

Приємно, що «КАВА» пропонує також напрямок за назвою «Лабіринти Нижнього Дніпра»: Україна, Херсонська область, плавні Нижнього Дніпра.
Цікаво + активно: знайомство із своєрідною природою плавнів Нижнього Дніпра. Понад 300 видів рослин (у т.ч. включені до Червоної книги України) та всі основні типи рослинності Нижньодніпровських плавнів (серед них рідкісні угруповання, що занесені до Зеленої книги України), водяні птахи - лебеді, дикі качки та гуси.
Зручно: не потребує особливої фізичної підготовки. Спеціально розроблені маршрути.
Безпечно: кожну групу супроводжують досвідчені інструктори.
Сезон: весна - літо - осінь.

Координатори діяльності «КАВА» в Херсоні:
Олександр Подолян - моб.8 (066) 621-93-04;
Олександр Пузиревич - моб.8 (063) 826-53-19, тел. 39-49-73;
м. Херсон, вул. Блюхера, 54, e-mail: kherson_adrenalin@i. ua, www.kava.ks.ua

Н.М. Крайнюк
"Херсонський вісник".- 09.04.2009
 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.