on-line с 20.02.06

Арт-блог

05.06.2020, 08:44

Июнь-2020

Одари, июнь, меня прохладой, Надоела вечная жара, Только затяжных дождей не надо, Подойдет июньская гроза! Пусть грохочет гром над головою. Молнии сверкают ярче пусть, Приходи скорей — окно открою, Я грозы нисколько не боюсь, Пусть ворвутся запахи июня, Ароматы липы и цветов, А в ответ восторгом одарю я, И любовью, что поймешь без слов. Босиком протопаю по лужам, Сразу же насквозь промокну — пусть, Приходи же, ливень, ты мне нужен Я зову тебя, и я дождусь!  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

05.06.2020, 11:12

Відкрито реєстрацію на Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури English version is below

04.06.2020, 14:15

Херсонців запрошують взяти участь у кінодискусіях про права людини

03.06.2020, 10:30

Гончарівка візьме участь у міжнародному творчому проекті

> Туризм, отдых, развлечения > Туризм в Таврии > Лабіринти Нижнього Дніпра

Лабіринти Нижнього Дніпра

Все починалось з клубу за інтересами, де зустрічались друзі - фанати екстриму, походів, романтики, шукачі пригод і далеких горизонтів, віддані "стравам" з адреналіну, ті, хто мріяв цікаво відпочивати, але не мав змогу звертатись до послуг дорогих туристичних агенцій зі стандартними програмами. Разом відпочивали на природі, підкорювали вершини, підтримували один одного, ходили в Крим з рюкзаками на спині, наче... равлики зі своїми маленькими будиночками.

А потім... потім друзів стало так багато, що відчулася потреба в створенні справжнього туристичного клубу зі своїми традиціями, принципами й ідеями. Так, у січні 2008 року був створений клуб активного відпочинку, щоб кожен бажаючий мав змогу вирватись із міста і активно відпочити в колі старих і нових друзів, відкрити для себе туристичні принади рідного краю. Клуб активного відпочинку Адреналін (КАВА) - для друзів старих і нових. А символом клубу став равлик.

Метою є організація якісного і доступного активного відпочинку, спортивного туризму для молоді та розкриття туристичного потенціалу України.
Напрями:
- активний, екстремальний відпочинок на природі;
- проведення тренінгів на командну роботу;
- тренінги на самовдосконалення і командоутворення;
- організація виїзних корпоративів на природі;
- тури вихідного дня;
- мультиспортивні комбінації. Цільова аудиторія - люди, що прагнуть взяти від життя все.

Завдання - надати молоді можливість організовувати свій вільний час цікаво, з користю для здоров'я, відкрити нові туристичні принади України, отримати задоволення від спілкування з природою і цікавими людьми не тільки з України, але й з інших країн. У наших заходах приймають участь активна молодь з Росії, Німеччини, Франції, Польщі, Узбекистану, Ізраїлю. Заходи розраховані на людей з різним рівнем спортивної підготовки.
«КАВА» пропонує:
1. Зимовий відпочинок на гірськолижних курортах в с.Славсько, курорт Буковель для закоханих у сніг і гірські краєвиди Карпат.
2.«Хортиця - адренолиновий рай» - всеукраїнський проект для справжніх екстремалів, закоханих у життя.
3. Мультиспортивний табір «Тарханкут» - літній відпочинок на мисі Тарханкут, золоті пляжі, чудові гірські краєвиди, бухти, прозоре море.
4. Походи й альпінізм - пішохідні походи різні за тривалістю і складністю (Крим, Карпати), різноманітні маршрути; альпінізм (Крим) - підкорення гірських вершин.
5. Пейнтбол.
6. Рафтинг (сплав групи людей річкою на спеціальному надувному судні).
7. Дайвинг.
8. Велотури.

Приємно, що «КАВА» пропонує також напрямок за назвою «Лабіринти Нижнього Дніпра»: Україна, Херсонська область, плавні Нижнього Дніпра.
Цікаво + активно: знайомство із своєрідною природою плавнів Нижнього Дніпра. Понад 300 видів рослин (у т.ч. включені до Червоної книги України) та всі основні типи рослинності Нижньодніпровських плавнів (серед них рідкісні угруповання, що занесені до Зеленої книги України), водяні птахи - лебеді, дикі качки та гуси.
Зручно: не потребує особливої фізичної підготовки. Спеціально розроблені маршрути.
Безпечно: кожну групу супроводжують досвідчені інструктори.
Сезон: весна - літо - осінь.

Координатори діяльності «КАВА» в Херсоні:
Олександр Подолян - моб.8 (066) 621-93-04;
Олександр Пузиревич - моб.8 (063) 826-53-19, тел. 39-49-73;
м. Херсон, вул. Блюхера, 54, e-mail: kherson_adrenalin@i. ua, www.kava.ks.ua

Н.М. Крайнюк
"Херсонський вісник".- 09.04.2009
 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.