on-line с 20.02.06

Арт-блог

04.05.2020, 10:16

Май - 2020

Май Ночь нас одарила первым теплым ливнем, Он унес последний холод с мраком зимним, Вся земля покрылась пестрыми коврами, Бархатной травою, яркими цветами. Белая береза распахнула почки: Не стоять же голой в майские денечки! Босиком помчались мы под ветром мая. Растянись на солнце, грейся, загорая! Муса Джалиль

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

27.05.2020, 15:14

Переможці конкурсу грантів Програми творчої підготовки та розбудови потенціалу молоді від House of Europe та Goethe-Institut Ukraine

27.05.2020, 14:52

Як проходить навчання на Студії Живої Історії 2020: громади малих міст і ОТГ?

26.05.2020, 13:18

Фестиваль народної творчості «Купальські зорі» в Голій Пристані перенесено на наступний рік

> Организации > Музыка > Херсонский областной дворец культуры > Дворцовые новости > Літературно-музичне свято «УКРАЇНА - НАВІКИ ЄДИНА, НЕПОВТОРНА І СВЯТА ЗЕМЛЯ!»
Все новости

04.02.2016 09:03

Літературно-музичне свято «УКРАЇНА - НАВІКИ ЄДИНА, НЕПОВТОРНА І СВЯТА ЗЕМЛЯ!»  

1 лютого 2016 року в ошатній залі Херсонського обласного Палацу культури відбулось літературно-музичне свято «УКРАЇНА - НАВІКИ ЄДИНА, НЕПОВТОРНА І СВЯТА ЗЕМЛЯ!»

На вході гостей зустрічав духовий оркестр під керівництвом Заслуженого працівника культури України Віталія Шаповаленка.

Свою творчість глядачам дарували:

Народний хор народної пісні «Дніпровські передзвони», керівник Заслужений працівник культури України Георгій Крилов;

Народний аматорський ансамбль «Журавка», керівник Людмила Бай;

Народний вокальний ансамбль «Береза», керівник Валентина Розум;

Народний ансамбль «Херсонські молодички», керівник Заслужений працівник культури України;

Народний аматорський ансамбль народної пісні «Берегиня», керівники Катерина та Микола Логвиновські.

Відкрила святкову програму група хору «Дніпровські передзвони» виконанням пісень «Моя Україна», «Херсон мій, Херсон», які відразу налаштували зал на позитивне сприйняття героїко-патріотичного звучання народно-пісенного мистецтва. Гарними лірично-патріотичними піснями «На нашій Україні» та «Хай живе вільна Україна» продовжив концертну програму народний ансамбль «Журавка».

Оновленим репертуаром порадували глядачів учасники народного вокального ансамблю «Береза». У їх виконанні прозвучала пісня на музику Херсонського композитора, керівника хорового колективу «Співочі барви», Заслуженого працівника культури України Валерія Другальова «Відшуміла верба». Із запаленими свічками «Молитвою до Богородиці» учасники звернулися з благанням про мир і спокій рідної України. Піснею «Вечірній Херсон» артисти прославляли наш чудовий край, його красу та неповторність.

Глядачі були у захваті від глибокого проникнення в душі та серця пісень «Земля моя», «Чоловіче мій, запрягай коня!» «Ой, яр, я стояла» у виконанні народного ансамблю народної пісні «Херсонські молодички.

З великим захопленням були сприйняті пісні «Калинові гаї» (слова та музика керівників ансамблю, сімейного подружжя Логвиновських), жартівлива пісня «Ой, піду я понад лугом» у виконанні народного ансамблю «Берегиня». З любов’ю та гордістю за Україну у їх виконанні прозвучала фінальна пісня «Встань, козацька слава!

Різноманітна, насичена, вдало підібрана концертна програма сподобалась усім присутнім, протягом всього свята не стихали гучні оплески, вигуки «Браво!», а деякі пісні глядачі співали разом з артистами. Щиро, проникливо та душевно вели програму методист обласного Палацу культури Лідія Іванова та учасниця народного ансамблю «Берегиня» Наталія Панова.

На святі, як і годиться, не обійшлось без поважних гостей. От і на наше свято завітали: перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Валентина Січова, начальник управління культури облдержадміністрації, Заслужений діяч мистецтв України Світлана Думинська, голова обласної ради ветеранів Віктор Куценко, голова міської ради ветеранів Володимир Куций.

З теплими словами подяки за прекрасне пісенне свято, збереження національних традицій та найкращими побажаннями до самодіяльних артистів звернулася Валентина Іванівна Січова.

Після закінчення концерту Світлана Віталіївна Думинська спілкувалась особисто з кожним колективом, який брав участь у святковій програмі і також висловила найщиріші побажання та слова вдячності за самовіддану працю на ниві народного пісенного мистецтва.

Світлана Іванова
Херсонський обласний палац культуриНапишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.