on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

21.01.2021, 13:46

Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей"-2021

14.01.2021, 12:16

"Три празники приходять у гості" – новий проєкт від Херсонського обласного центру народної творчості

14.01.2021, 11:47

Фестивалі у громадах Херсонщини: дозвілля та користь

«ЛіТЕRRA» запрошує на каву

У бібліотеці для юнацтва ім. Бориса Лавреньова відбулася чергова зустріч завсідників молодіжної літературної кав’ярні.
Ця зустріч стала відкриттям нового сезону і продовженням традиції, започаткованої минулого року. Відтоді пройшло уже аж шість зустрічей. Отже, “літературна кав’ярня” – що ж це таке? Уявімо ту ж саму кав’ярню, в якій відвідувачі гомонять про свої справи, забувши про клопоти.
Така ж атмосфера панує і в кав’ярні літературній, тільки з тією різницею, що тут зібралися творчі, чутливі до мистецтва і літератури зокрема люди, яким приємно зустрітися разом, поділитися враженнями, почитати художні твори, представити на суд товариства власні спроби і здобутки на літературній ниві. Саме в такій легкій обстановці проходять зустрічі у молодіжній літературній кав’ярні. Чим же тут розважається публіка? На це питання відповіла господиня кав’ярні Юлія Коваль:

– По-перше, наші зустрічі завжди тематичні: “Планета сонета”, “Фантастична кав’ярня”; по-друге, у нашій програмі є кілька постійних рубрик: “Цікаво про каву”, “Читання по колу”, “Творчий автограф”, “Книжка до кави”, по-третє, до нас завжди приходять цікаві, відомі у місті люди: музичний гурт “Город неспящих”; художник Олександр Тепляков, який під час кожної зустріч малює шаржі на присутніх; поет, тележурналіст Валерій Кулик; поет, голова Херсонської організації Спілки письменників Василь Загороднюк та багато інших. Тож завжди є з ким і про що поговорити, відпочити у приємному товаристві, що в Херсоні зустрінеш дуже рідко.

Ідеї створення такої кав’ярні належить заступнику директора бібліотеки Тетяні Ігнатовій. Вона переконана, що “ЛіТЕRRA” (літературна територія) стане місцем народження творчих планів та ідей:
– У наших силах спробувати відтворити особливу атмосферу літературної кав’ярні, – говорить Тетяна Ігнатова. Маємо надію, що “ЛіTERRA” виправдає свою назву й справді стане територією, де пануватиме духовність, інтелект і любов до літератури.
Ось така вона, літературна кав’ярня. Усі бажаючі запрошуються до бібліотеки ім. Бориса Лавреньова останнього четверга місяця. Наступна зустріч матиме назву “Театральна кав’ярня”. Організатори планують сюрпризи, тож буде цікаво.

Іван Антипенко
“Вгору”.- №44 (423).- 04.11.2010.- стр.16

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.