on-line с 20.02.06

Арт-блог

02.01.2020, 09:07

Январь 2020

Сухое левантинское лицо, упрятанное оспинками в бачки, когда он ищет сигарету в пачке, на безымянном тусклое кольцо внезапно преломляет двести ватт, и мой хрусталик вспышки не выносит; я жмурюсь - и тогда он произносит, глотая дым при этом, "виноват". Январь в Крыму. На черноморский брег зима приходит как бы для забавы: не в состояньи удержаться снег на лезвиях и остриях атавы. Пустуют ресторации. Дымят ихтиозавры грязные на рейде, и прелых лавров слышен аромат. "Налить вам этой мерзости?" "Налейте". Итак - улыбка, сумерки, графин. Вдали буфетчик, стискивая руки, дает круги, как молодой дельфин вокруг хамсой заполненной фелюги. Квадрат окна. В горшках - желтофиоль. Снежинки, проносящиеся мимо... Остановись, мгновенье! Ты не столь прекрасно, сколько ты неповторимо. И.Бродский  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новости региона

20.01.2020, 14:30

Будинок Поліни Райко може отримати статус пам’ятки культури місцевого значення

17.01.2020, 10:18

В херсонском музее покажут классику «украинского поэтического кино»

Фото с сайта Национального центра Александра Довженко. Кадр из фильма ...
23.12.2019, 14:59

Перша фотовиставка в новому просторі

> Новости региона > Літня художня школа для юних херсонців та болгарів
Все новости

16.06.2017 13:32

Літня художня школа для юних херсонців та болгарів

Вже не вперше протягом червня в Навчально-естетичному комплексі «Художня школа» працюватиме міжнародна літня художня школа талановитих дітей міст-побратимів Херсон (Україна) та Шумен (Болгарія). В школі навчатимуться 30 учнів Дитячої художньої школи, Дизайн-ліцею Херсонської міської ради та юні художники з м.Шумен.
Програма заходів передбачає творчу образотворчу роботу на базі Дитячої художньої школи та Дизайн-ліцею, відвідування музеїв та галерей міста, прогулянку на теплоході нижнім Дніпром, знайомство з пам’ятками «фестивальної столиці» Таврії м. Гола Пристань та етно-культурним комплексом садиби зеленого туризму «Чайка», екскурсію заповідними плавнями Бобрового озера та риборозвідним підприємством «Сатурн і К», відвідування «Степних водопадів Херсонщини» с. Козацьке та унікального природного об’єкту – «Стежки міста тисячі джерел» м. Нова Каховка, тематичну екскурсію «Скарби Нової Каховки – камінні вишиванки Довженка», відпочинок на базі «Чайка» у сел. Лазурне. Протягом усієї програми літньої школи відбуватиметься пленерна робота, обмін майстер-класами «Діти – дітям», відпочинок на березі р.Дніпро та узбережжі Чорного моря, розважальні програми.
Стартує робота Міжнародної літньої художньої школи талановитих дітей 17 червня в галереї «Синій кіт» на відкритті виставки творчих робіт учнів та ліцеїстів навчально-естетичного комплексу «Художня школа» під назвою «Калейдоскоп – літо». Під час відкриття виставки учасники отримають подарунки – футболки та кепки з логотипами Міжнародної літньої художньої школи, а також робочі альбоми для творчих робіт та замальовок, розроблені та надруковані спеціально для учасників. 
Також відбудеться нагородження лауреатів V Міжнародного Інтернет-конкурсу дитячого малюнку «Марка дружби». Дипломи вони отримають від члена міжнародного журі конкурсу Теменуги Христової, голови спілки художників м.Шумен (Болгарія), яка приїхала з болгарською делегацією. Свої нагороди отримають і переможці Всеукраїнського конкурсу учнівської молоді «Об’єднаймося ж, брати мої!». 
Урочисте відкриття відбудеться 17 червня о 10.30 у приміщенні херсонської міської галереї дитячої та юнацької творчості «Синій кіт» за адресою: м.Херсон, вул.Потьомкінська, 18.

Джерело інформаціїНапишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.