on-line с 20.02.06

Арт-блог

04.05.2020, 10:16

Май - 2020

Май Ночь нас одарила первым теплым ливнем, Он унес последний холод с мраком зимним, Вся земля покрылась пестрыми коврами, Бархатной травою, яркими цветами. Белая береза распахнула почки: Не стоять же голой в майские денечки! Босиком помчались мы под ветром мая. Растянись на солнце, грейся, загорая! Муса Джалиль

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

01.06.2020, 11:22

У Херсонському музеї зберігається унікальне прес-пап'є

29.05.2020, 09:46

Можливості для креативної молоді

28.05.2020, 15:19

Круглий стіл "Успішні практики по вирішенню еко-проблем" під відкритим небом

Маленька Баварія у Великому Херсоні

Разом із етнічними українцями Херсонщину населяють представники ще майже 120 національностей. В області діють 33 національно-культурних центри та товариства, плідно працюють 56 національних аматорських колективів а 65 окремих виконавців, які залюбки беруть участь у громадському та культурному житті міста й області. Нині, зокрема, на Херсонщині проживають майже 40 тисяч німців. Одне з найактивніших національних товариств - Херсонський міський Центр німецької культури та ділового співробітництва, головою якого є діловита й чарівна жінка - Лідія Циммер-Лазебна. Вона гуртує навколо себе представників німецької національності, дбає про збереження рідної мови, культури, традицій.

Одним з найяскравіших заходів, які організовуються спільно з обласним Центром народної творчості, є свято німецької культури «Маленька Баварія у великому Херсоні», що відбулося 23 травня цього року біля супермаркетів «Оскар» у мікрорайонах «Корабел» та «Таврійський». На свято прибули національні творчі колективи та окремі виконавці з Високопільського, Каланчацького районів нашої області, гості з Миколаєва, а також представники російського, грецького та польського національних культурних товариств міста Херсона, які щиро побажали всім учасникам та присутнім творчого натхнення та подальшої плідної роботи у напрямку збереження національної самобутньої культури. Концертна програма, за задумом головного режисера обласного Центру народної творчості Валентини Сапожнікової, була як пізнавальною - в плані подачі присутнім історії та культури Німеччини - так і дійсно святковою, колоритною. На свято зібралося чимало глядачів, які мали змогу послухати німецькі народні пісні, помилуватись прекрасними, самобутніми танцями та ще й стати учасниками традиційного пивного чемпіонату де розігрувались неабияк призи за перемогу.

Не залишились без уваги організаторів свята і малюки, яких теж чимало зібралось на ньому. У веселих пізнавальних іграх діти розгадували німецькі імена дівчаток, називали міста Німеччини, малювали на кульках «людей планети» та творили ще багато чого цікавого. Усіх маленьких переможців було нагороджено «солодкими призами» та іграшками, національними прапорцями і кульками.
Тож, свято німецької культури «Маленька Баварія у великому Херсоні» дійсно стало заходом, яке продемонструвало високу культуру міжнаціонального спілкування та плекання Нових яскравих талантів.

Лариса ВАРЕГА,
Наддніпрянська правда.-05.06.2009

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.