on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.07.2020, 09:38

Июль_2020

Июль По дому бродит привиденье. Весь день шаги над головой. На чердаке мелькают тени. По дому бродит домовой. Везде болтается некстати, Мешается во все дела, В халате крадется к кровати, Срывает скатерть со стола. Ног у порога не обтерши, Вбегает в вихре сквозняка И с занавеской, как с танцоршей, Взвивается до потолка. Кто этот баловник-невежа И этот призрак и двойник? Да это наш жилец приезжий, Наш летний дачник-отпускник. На весь его недолгий роздых Мы целый дом ему сдаем. Июль с грозой, июльский воздух Снял комнаты у нас внаем. Июль, таскающий в одёже Пух одуванчиков, лопух, Июль, домой сквозь окна вхожий, Всё громко говорящий вслух. Степной нечесаный растрепа, Пропахший липой и травой, Ботвой и запахом укропа, Июльский воздух луговой. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новости региона

10.07.2020, 10:30

Перформанси про червону лінію і МАФи

08.07.2020, 11:08

На Херсонщину едут участники ралли «Чумацкий Шлях»

  Все фото Андрея Матросова из архива «Вгору» Ралли ...
08.07.2020, 10:30

На Херсонщині є гори? (фото)

> Новости региона > Львівський режисер презентував фантастичну виставу у Херсоні
Все новости

30.03.2017 12:16

Львівський режисер презентував фантастичну виставу у Херсоні

Вчора, 29 березня 2017 року, Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені М. Куліша на сцені під дахом представив прес-показ прем’єрної вистави «Баба Пріся або на початку і наприкінці часів» Павла Ар’є. Перед початком дійства Павло Ар’є розповів передісторію народження своєї вистави. Виявилося, що мати режисера була ліквідатором аварії Чорнобильської АЕС, тому тема дуже близька та болюча для драматурга. Павло Ар’є навіть відвідав зону відчуження, на власні очі побачив наслідки катастрофи та відчув тамтешню атмосферу.

У виставі підіймається величезний інформаційний пласт проблемних питань сьогодення. Акторам вдалося створити яскраві образи справжніх живих людей, які сваряться використовуючи ненормативну лексику, плачуть, сміються та кохають по-справжньому. Вистава вражає! Ніхто не залишиться байдужим, коли народна артистка України Олена Галл-Савальська фонтанує емоціями, палить прямо на сцені та читає реп. Також у виставі були задіяні заслужений артист України Руслан Вишнивецький, заслужений артист України Сергій Михайловський, Євген Гамаюнов, Світлана Журавльова, Павло Костенко та Костянтин Рогань. 

Глядачі вперше побачили виставу про дивну сім’ю, яка мешкає в 30-кілометровій Чорнобильській зоні відчуження довкола Чорнобильської атомної електростанції, а саме: покинуте село неподалік від річки Прип’ять, маленький хутір, глухий кут, тікати нікуди, навкруги ліси і болота... Баба Пріся, її дочка Слава та онук Вовчик хочуть просто жити, але їм доводиться боротися за існування. І боротися не з радіацією – бабка знає, як домовитися з природою, з мавками та іншими «мешканцями» лісу (чи то її уяви).

Сім’я змушена захищати свій маленький світ від великого суспільства: від дільничного, який весь час намагається виселити, від «мисливців», які для розваги відстрілюють звірину. І допомоги чекати немає звідки. Людей не повинно бути у зоні відчуження, вони поза законом, отже, вони не існують.

https://khersondaily.com/news/lvivskij-rezhiser-prezentuvav-fantastichnu-vistavu-u-hersoniНапишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.