on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.10.2018, 09:00

Октябрь-2018

Почався жовтень Ну, ось і жовтень туманіє, Мов молоком залите все. На сході сонце рожевіє, Сюрпризи осінь нам несе У жовтім листі і в тумані, В холодній і важкій росі… Повсюди квіти полум’яні Пишаються в п’янкій красі. Та листячко в садку рідіє Летить додолу із гілля. Травичка де-не-де рудіє, У жовтім килимі земля… І буде дощик йти частіше Прийдуть на землю холоди… І стане сіро та сумніше, Що хоч із дому не ходи… Але ще будуть й дні погожі, І сонечко пошле тепло. Та дні тепер на миті схожі — Лиш встало сонце та й лягло… А ночі довгі, горобині Постукають до нас в вікно… Та це ще буде, а от нині Ще тепло й гарно все одно. Хоч жовтень вже і на порозі, Земля ще радістю цвіте. Простує осінь по дорозі, Сміється листя золоте… Надія Красоткіна

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Новости региона

17.10.2018, 09:36

В Херсоне показали выставку «Сквозь призму феминизма»

Фото Елены Астасьевой 13 октября в помещении Арт-подвала (он же офис ...
17.10.2018, 09:23

"Вулкан" виборов Ґран-прі Міжнародного фестивалю нового кіно у м. Спліт

11.10.2018, 14:11

У міськраді затверджено план заходів до Дня захисника України та Дня Українського козацтва

> Новости региона > Майбутні «Стіви Джобси» навчаються в Олешках
Все новости

19.01.2018 15:18

Майбутні «Стіви Джобси» навчаються в Олешках

 

Майбутні «Стіви Джобси» навчаються в Олешках
 

Одну з премій, як кращий учень року в Олешківському районі, від Благодійного Фонду Євгена Рищука отримав у 2017 році Андрій Миргородський. Андрій навчається в Олешківській спеціалізованій школі № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов. І є гордістю не лише цього навчального закладу. Він – активний учасник Всеукраїнських предметних олімпіад, знавець не лише англійської, а й німецької мови. Особливо пишаються досягненнями Андрія у стінах Олешківської станції юних техніків. Сюди з 2012 року хлопець ходить на гурток користувачів ПК та авіамоделювання.

Починаючи з сьомого класу, Андрій посідає призові місця у районних, обласних та міжнародних конкурсах користувачів ПК та з WEB-дизайну серед ліцеїстів та учнів 10-11 класів та призові місця у Всеукраїнських конкурсах з авіамоделювання. Лише за останні три роки Андрій Миргородський нагороджений дипломом ІІ ступеня Міжнародного заочного конкурсу «Екологія» у номінації «2D растрова графіка» (2015рік), дипломами І та ІІ ступенів обласного заочного конкурсу з графіки та анімації (2015 рік), дипломом ІІІ ступеня Обласного конкурсу «WEB-дизайн» (2015рік). Андрій був учасником Міжнародного бліц-конкурсу з WEB-дизайну та комп‘ютерної графіки серед студентів та учнів (2016 рік), посів ІІІ місце на обласній олімпіаді з ІКТ та ІІ місце на конкурсі користувачів ПК (2016 рік). У травні 2017 року на олімпіаді з комп’ютерного програмування між школами міста Олешки Андрій Миргородський показав високий рівень володіння предметом та посів перше місце.

З останніх перемог Андрія особливо вирізняються 2 конкурси, в яких він посів перші місця на обласному рівні. Ініціатори проведення конкурсу – Міністерство освіти та організація Italent. З усіх учасників конкурсу, серед яких були учні й профільних навчальних закладів, ліцеїв та гімназій, Андрій виявився найкращим. Тепер черга відстоювати власні знання у столиці, на Всеукраїнському рівні. За словами самого хлопця, комп’ютери та програмування цікаві та різносторонні.

- Гурток у нас багатопрофільний, – розповідає Андрій. – Однак мені найбільше подобається Web-дизайн. Тут самому можна створювати сайти, анімацію, ігри. Зараз я готуюся до конкурсу в Києві. Тут буде направлення – Web-програмування. Я представлятиму сайт, з яким переміг в Херсоні. Вже трохи доопрацював його – сподіваюся на перемогу. Майбутнє своє теж хочу пов’язати з комп’ютерами. Мрію вивчитися на програмне забезпечення, знайти однодумців та щось створювати самим. Батьки мене однозначно підтримують. Мій старший брат отримав подібну освіту, тож в мене є підтримка родини.

Андрій мріє навчатися в Києві. А щодо участі в столичних конкурсах – то це у хлопця вперше. Продовжує фінансово підтримувати юний талант заступник голови Херсонської ОДА, депутат облради Євген Рищук. Наприклад, на цей останній конкурс, Євген Миколайович погодився оплатити хлопцю всі транспортні витрати.

Тому бажаємо Андрію подальших перемог, і не лише на рівні країни. Можливо, Олешківська станція юних техніків ще пишатиметься тим, що її викладачі змогли виростити нового «Стіва Джобса». До речі, у цьому позашкільному навчальному закладі ще є таланти, якими пишаються наставники.

- У нас навчаються брати Добровольцеві, – розповідає керівник гуртка Ольга Ткаченко.–Один з них в 10 класі, інший – в 7-му. Обидва займаються в нас вже не перший рік. Графіка, анімація, Microsoft Office, веб-дизайн – у цих хлопців виходить все. Вони – постійні учасники різноманітних конкурсів. Дуже зручно, що участь в таких змаганнях можлива онлайн, або за допомогою електронної пошти. Так, і у Миколи і у Іллі вже є дипломи Міжнародного рівня. Не дивлячись на вік меншого брата – Іллі, він активно бере участь у багатьох конкурсах ще з 4 класу. Ось на конкурсі, де переміг Андрій, Ілля став другим. Тобто, обійшов всіх інших 11-класників. А ще ми подали документи на конкурс «Диво-дитина», і Іллю обрали до десятки кращих дітей в Україні. Старший – Микола більше цікавиться програмуванням, ніж дизайном. Але і в нього є перемоги. Взагалі у нас дуже багато талановитих дітей. І якщо врахувати те, що заклад від держави фінансує­ться по мінімуму, то перемог у нас більше ніж достатньо.

Єлизавета Адамчук

Олешківський вісник

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.