on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.02.2020, 09:16

Февраль 2020

Мело, мело по всей земле Во все пределы. Свеча горела на столе, Свеча горела. Как летом роем мошкара Летит на пламя, Слетались хлопья со двора К оконной раме. Метель лепила на стекле Кружки и стрелы. Свеча горела на столе, Свеча горела. На озаренный потолок Ложились тени, Скрещенья рук, скрещенья ног, Судьбы скрещенья. И падали два башмачка Со стуком на пол. И воск слезами с ночника На платье капал. И все терялось в снежной мгле Седой и белой. Свеча горела на столе, Свеча горела. На свечку дуло из угла, И жар соблазна Вздымал, как ангел, два крыла Крестообразно. Мело весь месяц в феврале, И то и дело Свеча горела на столе, Свеча горела. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Новости региона

17.02.2020, 16:00

Готуйте картини та резюме!

31.01.2020, 11:15

У полоні «Жіночого образу»

31.01.2020, 11:03

Херсонцев приглашают на кинотерапию "Страх перемен"

  Херсонцев приглашают на кинотерапию "Страх перемен" Что ...
> Туризм, отдых, развлечения > Зеленый туризм на Херсонщине > Міжнародний зелений тиждень на власні очі

Міжнародний зелений тиждень на власні очі

В столиці Німеччини Берліні пройшов Міжнародний Зелений тиждень (International Green Week Berlin), який тривав 10 днів. 56 країн представили свою продукцію на цьому заході. Не стала виключенням і Україна, яку представляли 4 області, у тому числі і Херсонщина. Делегацію від Херсонської області очолила начальник Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації С.А. Горбенко. У виставковому заході приймали участь заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації М.М. Степанова, керівник підприємства "ОСА" О.А. Урсуленко, директор Інституту південного овочівництва та баштанництва В.А. Лимар та голова кооперативу з розвитку сільського зеленого туризму "Оберіг Херсонщини" О.М. Башмакова.

Сама виставка представляє собою, на перший погляд, безкінечну низку павільйонів, які пройти за один день неможливо: адже так хочеться все роздивитися, з усіма поспілкуватися та сфотографуватися. Найбільше вражає розмаїття цієї виставки: 2 кроки і ти в іншому павільйоні, в іншій країні, в іншій атмосфері, навколо тебе інша культура, музика, мова, інтер'єри. Незмінна лише привітність учасників виставки. Це варте того, купуєш квиток до Германії, а враження привозиш, немов відвідав пів земної кулі.

Друге, що захоплює, це масштаб організації виставки. Уявіть, у січні у величезному павільйоні Голландії ростуть квітучі тюльпани, кущі та дерева, десь видніється млин, а піднімеш погляд вгору - вся стеля в квітах. Ну як тут не затриматися, один тільки аромат чого вартий. А от у Франції краще не дихати, можливо їх сири і вважаються делікатесом, але їх "тонкий аромат" примушує прискорювати крок. В іншому павільйоні посередині змонтовано величезний ставок із містками та лавками для відпочинку. Мимоволі там всі зупиняються, щоб відпочити, помилуватися шикарними різнокольоровими орхідеями, погодувати гусей та качок, які від такої розкоші уявили себе щонайменше лелеками. Принаймні, я ніколи раніше не бачила, щоб птахи так позували перед фотокамерами. Багато було цікавого, кожна країна мала свої родзинки, та свій колорит: африканські соки фреш, туніські олії, в'єтнамські капелюхи, російська червона ікра - всього не перелічити.

Українську експозицію відкрив Міністр аграрної політики України Ю.Ф. Мельник разом із Надзвичайним та повноважним Послом України у ФРН Н.М. Зарудною. Пан Мельник зазначив, що участь в даній виставці-ярмарку - наші пріоритети, наша традиція.
Завдяки присутності на "Зеленому тижні", розширюються ділові стосунки між Україною та країнами Європи і далекого зарубіжжя, а також це прекрасна можливість налагодити з потенційними іноземними покупцями нові канали експорту сільськогосподарської продукції.

Надзвичайний та повноважний Посол України у ФРН Н.М. Зарудна у своїй промові зробила наголос на цілісності країни у питаннях співробітництва з нашими країнами-партнерами, зустрічі та переговори з якими визначатимуть двосторонні стосунки та аспекти співробітництва у сфері сільського господарства.
Власні взірці конкурентоспроможної продукції, перспективної для європейського споживача, представили 11 підприємств Херсонської області.

Херсонщина мала власний стенд, який був прикрашений зображенням стиглого кавуна. До речі, всім відвідувачам було запропоновано продегустувати варення з баштанної продукції, гарбузів, динь, кавунів Інституту південного овочівництва та баштанництва. В рамках виставки проводилась дегустація продукції виробників Херсонщини: коньяків, вин, свіжої плодової продукції, вареників, були представлені обереги, рекламно-буклетна продукція, транслювалися різноманітні мультимедійні проекти, рекламні ролики культурного спрямування.

Український павільйон ніколи не пустував. Тут свято не зупинялось ні на хвилину, і супроводжувалося воно виступами національних фольклорних колективів, культурною програмою. Особливо приємно, що в концертну програму запросили відомий херсонський дует SISTARS. Цікаво, що українські пісні сприймались німцями на ура. Навколо солісток гурту Віри Полозової та Ганни Дмитренко постійно було безліч шанувальників, які купували їх альбом, брали автографи, робили фото на згадку, вибігали на сцену та влаштовували справжнє шоу. Виконуючи свої авторські пісні, солістки SISTARS багато спілкувались із глядачами на англійській, німецькій, українській та російській мовах. Публіка просто шаленіла.

Головна концепція виставки - презентація новітніх підходів до виробництва й споживання продуктів харчування у світі, демонстрація сільськогосподарських досягнень, дегустація національного асортименту продукції та ознайомлення з колоритною кухнею країн-учасників, а також проведення заходів, бізнес-форумів, конференцій, симпозіумів, конгресів різних тематик, завдяки якому стають результативними спільні проекти з використання новітніх технологій у багатьох галузях сільського господарства та взагалі в аграрній політиці. Також це широка дискусійна платформа для спілкування провідних політиків та підприємств-лідерів у сфері сільського господарства з усього світу.
 

Олена Башмакова, голова кооперативу з розвитку сільського зеленого туризму "Оберіг Херсонщини"
Новости турбизнеса.-2009.-N2
 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.