on-line с 20.02.06

Арт-блог

08.11.2018, 09:05

Листопад-2018

Осінь зачекалась листопада. Він казав, що прийде зовсім скоро. А вона закохана і рада. Стала красивіша, ніж учора Там, на небі, синьо-синя гама. Вона стала просто красивіша. Серце осені – з багряними краями, І якась пожовкла й горда тиша. Осінь так чекала листопаду, Що здіймалась вітром і летіла. З неба листя золотаве мовчки пада. Але їй нема до того діла. Бо закохана і наша мила осінь Вже дощем не плаче і туманом З неба бачила, Що листопад її – в дорозі. Він спішить Бо зачекалася кохана… Марина Кузьменко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Новости региона

05.11.2018, 16:11

Археологи нашли казачьи люльки

Всем известно, что трубка с ароматным табачком была казачьей утехой. А ...
30.10.2018, 12:12

Усі сервіси міста в одному технічному рішенні!

30.10.2018, 11:26

На Херсонщині збирали матеріали для створення анімаційного кліпу на мелодію народної колискової

> Темы > Музыка > Из музыкальной истории Херсона > «Мій Афган» Миколи Вишняка

«Мій Афган» Миколи Вишняка

Саме під такою назвою в Голій Пристані відбулася презентація книги пам'яті «Мій Афган» Миколи Вишняка, якого знали та любили як талановитого музиканта, автора-виконавця патріотичних пісень афганської тематики не тільки на Херсонщині, а й на території всього пострадянського простору. Його життя трагічно обірвалося 1 лютого 2010. Йому було всього лише сорок шість... Багато чого він не встиг втілити в життя: поема, яка повинна була бути поставлена як спектакль, запис нового диска з піснями, створення кліпів, концерти та фестивалі...

11 лютого в районному Будинку культури звучали переважно пісні Миколи Вишняка, і кожний виконавець стверджував, що на сцені повинен бути сам автор. Розпочався захід документальним фільмом, створеним О. Єлагіним. А потім на сцену виходили його друзі та колеги по сцені, лауреати Всеукраїнських і Міжнародних фестивалів воєнно-патріотичної творчості: Олександр Ткач, Захар Костров, Віктор Прозор, Анастасія Лебедева, голова Херсонської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану В. Столяр та просто друзі Миколи Олександровича, які тільки ділилися спогадами, пам'ятними епізодами з його життя.

Відвідали захід і керівники області, району та міста, які поздоровили воїнів-інтернаціоналістів з наступаючим святом, Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав, та 23-річчям виводу військ з Афганістану, вручили деякі нагороди.
Без сліз не обійшлося. Микола Вишняк живе в своїх піснях. Світла йому пам'ять.
Книга «Мій Афган» Миколи Вишняка, за редакцією доктора філософії в галузі культурологи, професора філософії Міжнародної кадрової академії Н. А. Лебедєвої, видана за підтримки Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Херсонської обласної організації УСВА.

У ній зібрані тексти пісень, вперше опубліковану поему Н. А. Вишняка. Відгуки бойових побратимів, сімейні матеріали, оцінки творчості Миколи Олександровича відомими діячами культури, наукове обгрунтування важливості його творчості в контексті культурології. Твори Миколи Вишняка не можна розглядати вузько, як просто поезію або музику: тут і дивовижний артистичний талант, і продовження історичних традицій, і виховання молоді.

«Херсонський вісник».- №7 (1121).- 16.02.2012.- стр.8

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.