on-line с 20.02.06

Арт-блог

02.01.2019, 11:04

Январь-2019

Дзвенять у відрах крижані кружальця. Село в снігах, і стежка ані руш. Старенька груша дихає на пальці, Їй, певно, сняться повні жмені груш. Їй сняться хмари і липневі грози, Чиясь душа, прозора, при свічі. А вікна сплять, засклив мороз їм сльози. У вирій полетіли рогачі. Дощу і снігу наковтався комин, і тин упав, навіщо городить? Живе в тій хаті сивий-сивий спомин, улітку він під грушею сидить. І хата, й тин, і груша серед двору, і кияшиння чорне де-не-де, Все згадує себе в свою найкращу пору. І стежка, по якій вже тільки сніг іде... (Ліна Костенко)

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Новости региона

16.01.2019, 10:38

“Краща книга Херсонщини”

16.01.2019, 10:18

Дом-музей превращается в руины

От одного из самых оригинальных музеев Херсонщины вскоре может остаться... ...
16.01.2019, 10:16

“Кам`яні вишиванки” – у центрі скандалу

> Темы > Музыка > Из музыкальной истории Херсона > «Мій Афган» Миколи Вишняка

«Мій Афган» Миколи Вишняка

Саме під такою назвою в Голій Пристані відбулася презентація книги пам'яті «Мій Афган» Миколи Вишняка, якого знали та любили як талановитого музиканта, автора-виконавця патріотичних пісень афганської тематики не тільки на Херсонщині, а й на території всього пострадянського простору. Його життя трагічно обірвалося 1 лютого 2010. Йому було всього лише сорок шість... Багато чого він не встиг втілити в життя: поема, яка повинна була бути поставлена як спектакль, запис нового диска з піснями, створення кліпів, концерти та фестивалі...

11 лютого в районному Будинку культури звучали переважно пісні Миколи Вишняка, і кожний виконавець стверджував, що на сцені повинен бути сам автор. Розпочався захід документальним фільмом, створеним О. Єлагіним. А потім на сцену виходили його друзі та колеги по сцені, лауреати Всеукраїнських і Міжнародних фестивалів воєнно-патріотичної творчості: Олександр Ткач, Захар Костров, Віктор Прозор, Анастасія Лебедева, голова Херсонської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану В. Столяр та просто друзі Миколи Олександровича, які тільки ділилися спогадами, пам'ятними епізодами з його життя.

Відвідали захід і керівники області, району та міста, які поздоровили воїнів-інтернаціоналістів з наступаючим святом, Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав, та 23-річчям виводу військ з Афганістану, вручили деякі нагороди.
Без сліз не обійшлося. Микола Вишняк живе в своїх піснях. Світла йому пам'ять.
Книга «Мій Афган» Миколи Вишняка, за редакцією доктора філософії в галузі культурологи, професора філософії Міжнародної кадрової академії Н. А. Лебедєвої, видана за підтримки Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Херсонської обласної організації УСВА.

У ній зібрані тексти пісень, вперше опубліковану поему Н. А. Вишняка. Відгуки бойових побратимів, сімейні матеріали, оцінки творчості Миколи Олександровича відомими діячами культури, наукове обгрунтування важливості його творчості в контексті культурології. Твори Миколи Вишняка не можна розглядати вузько, як просто поезію або музику: тут і дивовижний артистичний талант, і продовження історичних традицій, і виховання молоді.

«Херсонський вісник».- №7 (1121).- 16.02.2012.- стр.8

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.