on-line с 20.02.06

Арт-блог

22.12.2021, 11:41

Але згадати потім ріки ці і монохром засніженої крони, цю лінію рядка і оборони, цю риму, як троянду у руці.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Новости региона

23.02.2022, 16:07

Гончарівка запрошує на майстер-клас із пластилінової анімації

23.02.2022, 15:54

У Xepcoнi пpoxoдить oблacний чeмпioнaт з кaйт-флaїнґу

23.02.2022, 15:47

Дванадцять років з дня створення парку "Олешківські піски" на Херсонщині

"Модерн" - це сучасно і цікаво

Уже сім років працює при Палаці дитячої творчості театр «Модерн», яким із дня його заснування керує Світлана Юріївна Вандрашек.
Цей колектив збирає дітей, що прагнуть розкрити себе на сцені, і допомагає їм розвинути свої здібності. Адже тут вчать основам акторської майстерності, сценічного руху і мови, розвивають фантазію та асоціативне мислення. А дехто з випускників Світлани Вандрашек продовжує виступати у складі “Модерну” і після закінчення школи, навчаючись вже у виші.

Наша газета писала про святкування 5-річного ювілею цього колективу, коли, здавалося, усе місто вітало юних акторів та їх керівника: представники влади, громадських організацій, актори муздрамтеатру ім. Миколи Куліша, друзі, знайомі й, звичайно ж, батьки. Програма-звіт тривала більше двох годин, і презентувала лише частину роботи гуртківців.
То було свято, а днями я побачила й будні – копітку, наполегливу, буденну працю педагога, яка складається часто з безперервного повторення одних і тих самих вправ, рухів і скоромовок.

“Це спеціальні комплекси розвиваючих вправ для розвитку координації і дикції, – говорить Світлана Юріївна. – А ще є вправи для пластики, уваги, правильного сценічного мовлення, пам’яті. Одній із своїх вихованок я навіть виправила артикуляцію не гірше логопеда. А взагалі театр – мистецтво комплексне і потребує багатьох навиків.” Отримавши університетську освіту за спеціальністю “психологія режисури” (а перед цим – “режисура молодіжних театрів” в училищі культури), Світлана навіть не думала, що доведеться працювати з дітьми. “А зараз я навіть не уявляю, що може бути інакше. Для своїх майже шістдесяти вихованців я – і режисер, і автор сценаріїв, і мама, і подруга, – сміється Світлана Юріївна. – Діти працюють із задоволенням, хоча і втомлюються під час інтенсивних репетицій, коли ми готуємо нову програму, але це дуже здружує колектив.”

“Так склалося, що більша частина наших програм має певний соціальний напрям. Ми співпрацювали з громадськими організаціями “Нова генерація” та херсонським обласним центром “Успішна жінка”. А з програмами “Скажи “ні” насиллю”, “ВИЧ – время искать человека”, “Пам’яте, не дай себе приспати!» об’ їздили майже усю область. Ігрові ж спектаклі «Хто украв трамвай» і «Ми граємося» завжди подобаються малечі. Є цікава вистава про життя і творчість Лесі Українки. Ми беремо участь практично в усіх обласних та міських заходах, конкурсах і фестивалях. Дуже б хотілося випробувати свої сили і на Всеукраїнському фестивалі дитячих театральних колективів, та, на жаль, справа у коштах. Цього року ми мріємо поставити, нарешті, повноцінну велику виставу з української класики, і маємо дещо у планах, що може стати сюрпризом для наших шанувальників.”

Тетяна Крючкова
“Вгору”.- №43 (422).- 28.10.2010.- стр.17

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.