on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новини регіону

22.03.2024, 13:15

Книга історій "Плач Херсонщини". Художниця створила ілюстрації використовуючи старослов'янські символи

  Художниця з Херсона Валерія Гуран працювала в Естонії та ...
20.03.2024, 23:16

Сквер на проспекті Незалежності в Херсоні назвали на честь Джона Говарда

  У Херсоні завершилось громадське голосування щодо перейменування ...
20.03.2024, 22:51

Присвятила 50 років свого життя театру. Історія Заслуженої артистки України з Херсона Олександри Тарновської

Заслужена артистка України Олександра Тарновська присвятила 50 років ...

 

Молодь розставила акценти

Молодість — це завжди приємно, а молодість плюс талант та мудрість взагалі викликають захоплення. Саме такі почуття переповнювали глядачів показу режисерських робіт студентів II курсу Херсонського училища культури, що відбувся у навчальному закладі 10 квітня.

Дві години видовища — наче на одному диханні. П'ять постановок за творами відомих світових письменників («Станція» Олександра Вітра, «Чорна Пантера і білий Ведмідь» Володимира Винниченка, «Речь отца» Ги Фаусси, «Подорож ведмедиків панда» Матея Вішника та «Отак загинув Гуска» Миколи Куліша) — п'ять окремих історій, кожна з яких змушує замислюватися: «Для чого живеш?», «Що робиш задля того, аби світ ставав кращим?», «Навіщо людині потрібна сім'я?», «Чи варте мистецтво того, аби заради нього жертвувати рідними?», «Як взагалі будувати стосунки з протилежною статтю, аби потім не було соромно за свої вчинки?». Підчас заходу глядач, якого від сцени відділяли лише кілька метрів, часто почувався безпосереднім учасником дійства: любові і зради, добра і зла, трагічного і комічного.

Приємно і те, що режисери постановок — студенти Олександр Радіонов, Ірина Нєстєріхіна, Любов Байда, Євген Крижанівський та Надія Новаковська — не лише зарекомендували себе як перспективні молоді спеціалісти. Обраними темами і творами, разом з акторським складом, вони щоразу яскраво і переконливо доводили: сучасна молодь, попри небагатий життєвий досвід, сприймає оточуючий світ очима дорослої людини. Вїї душі—тіж самі моральні цінності, що і в молоді 20, 50 років тому: жити заради інших, допомагати, бути милосердним, порядним і неодмінно йти по життю з посмішкою на обличчі. Керівництво, викладачі, студенти по закінченні довго аплодували. Гості училища зауважували, що такі вистави потрібно частіше показувати у молодіжних колах, серед школярів.

— Просто дивуюся, як ці діти все встигають?! У стінах училища вони — з сьомої ранку до дев'ятої-десятої вечора. І так майже щодня, — ділиться думками директор училища культури Микола Варгун. — Кафедра режисури у нас взагалі дуже потужна, виконує величезний обсяг роботи. Студенти і викладачі восени поставили виставу за п'єсою Миколи Куліша «97», блискуче виступили на День святого Миколая, Масляну, Шевченківських святах. А сьогодні знову вийшли на сцену, аби завоювати овації усього загалу. Я дуже задоволений.

Тетяна ПІДГОРОДЕЦЬКА.
Новий день.- 16.04.2009
 

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.