on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.10.2018, 09:00

Октябрь-2018

Почався жовтень Ну, ось і жовтень туманіє, Мов молоком залите все. На сході сонце рожевіє, Сюрпризи осінь нам несе У жовтім листі і в тумані, В холодній і важкій росі… Повсюди квіти полум’яні Пишаються в п’янкій красі. Та листячко в садку рідіє Летить додолу із гілля. Травичка де-не-де рудіє, У жовтім килимі земля… І буде дощик йти частіше Прийдуть на землю холоди… І стане сіро та сумніше, Що хоч із дому не ходи… Але ще будуть й дні погожі, І сонечко пошле тепло. Та дні тепер на миті схожі — Лиш встало сонце та й лягло… А ночі довгі, горобині Постукають до нас в вікно… Та це ще буде, а от нині Ще тепло й гарно все одно. Хоч жовтень вже і на порозі, Земля ще радістю цвіте. Простує осінь по дорозі, Сміється листя золоте… Надія Красоткіна

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Новости региона

11.10.2018, 14:11

У міськраді затверджено план заходів до Дня захисника України та Дня Українського козацтва

11.10.2018, 12:14

Художній калейдоскоп

26.09.2018, 13:16

Полина Тарасенко и путешествия с тромбоном

Фото Виктории Высоцкой     Полина Тарасенко Москва ...
> Темы > Театр > Театральное образование в Херсоне > Мудрий маестро і суворий наставник

Мудрий маестро і суворий наставник

Своє 75-річчя відзначив відомий на Херсонщині театральний режисер, заслужений працівник культури та заслужений діяч мистецтв України Станіслав Капустян. Ця людина уособлює цілу епоху не лише в театральному середовищі та видовищних заходах. Станіслава Васильовича знають передусім як геніального викладача, який зростив цілу плеяду зірок, що сяють не тільки на небосхилі нашої області, а й далеко за її межами.
Він пов'язав своє життя з мистецтвом дуже давно. Спочатку було навчання в Харківському інституті культури. Після його закінчення Станіслав Капустян приїздить до Херсона і починає викладати режисуру та сценічне мовлення в місцевому училищі культури. Молодих артистів він виховував, починаючи з 1967 року, і робить це до сьогодні.

- Станіслав Васильович для нас - це патріарх режисури, - зазначає директор Херсонського училища культури Михайло Варгун. - Його випускники удостоєні звань заслужених та народних артистів України. Але головне, чим він може пишатися, - це учнями, котрі зараз працюють директорами будинків культури, керівниками творчих колективів в усіх районах області. Це дуже витончений психолог, він завжди вміє вдало подати матеріал і акторам, і глядачам.
Станіслав Капустин - людина, яка готувала грандіозні видовищні заходи на теренах Херсонщини. Чого тільки варті урочистості з нагоди відкриття легендарної Тачанки в Каховці! Річниця з дня народження Кобзаря на дніпровських схилах у Херсоні, п'єси на сцені обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша, масові заходи в місцевих палацах культури та маленькі дійства в районних клубах. І це лише крапля творчих ідей, втілених у життя Станіславом Васильовичем. Кожен задум, сценка, вірш чи пісня були висококласними, завжди тримали оту єдину «капустянівську марку».

Привітати метра з'їхалися друзі, одногрупники, колеги і, звісно ж, вдячні випускники. За словами останніх, їхній викладач став для них путівкою в життя. Зараз у жодному районі Херсонщини немає місця, де б не працювали учні Капустяна. Сам Станіслав Васильович вважає, що секрет його успіху простий - це гарні взаємини з людьми.
- Насамперед треба любити свою професію, справу, якути сам обрав, - зазначає митець. - І завжди пам'ятати, що в будь-якому творчому задумі головними є люди: колеги, з якими працюєш, друзі, котрі підтримують, учні, які, можливо, в чомусь перевершать свого викладача.

Софія Митчак
«Новий день».- №13 (5060).- 28.03.2013.- стр.24

1. 31.05.2018 19:55
Виолетта
Хочу хочу связать свою жизнь с актерским мастерством

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.