on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Новости региона

23.07.2021, 13:30

«З Країни в Україну» — розповідаємо про фестиваль, який стартує у Херсоні 7 серпня 2021 року

23.07.2021, 13:26

Коронавірусна виставка буде у херсонському музеї

23.07.2021, 11:01

Прокуратура звернулася до суду для захисту об’єктів культурної спадщини Херсона

> Новости региона > Надзвичайна культурна подія в Херсоні: фестиваль Dream Гогольfest
Все новости

14.08.2020 10:26

Надзвичайна культурна подія в Херсоні: фестиваль Dream Гогольfest

Херсонців та гостей міста 4-6 вересня чекає екстраординарна культурна подія – Міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва Гогольfest.

На вчорашній прес-конференції організатори фестивалю відкрили деякі подробиці майбутніх перфомансів.

Гогольfest проходить вже 14 років і завжди вирізнявся незвичайними культурними проектами.

Так і в Херсоні пройдуть вражаючі концерти і вистави, одна з яких відбудеться на Трофейному мосту в Гідропарку, де, до речі, пройшла і прес-конференція.

Тут виступить всесвітньовідомий гурт, лауреати Шевченківської премії, надзвичайні «ДахаБраха». Нічний концерт «І корабель пливе», який розпочнеться 4 вересня о 21.00, глядачі зможуть подивитися тільки з води – з човнів, баркасів, катерів, яхт.

Інший цікавий захід – концерт українського жіночого театрально-музичного гурту, що виступає в жанрах «фрік-кабаре» і театрального перформансу.  «Dakh Daughters» подарують свою музику глядачам, які будуть знаходитися на балконах готелю «Фрегат».

Тобто, як бачимо, всі заходи фестивалю орієнтовані на виконання карантинних вимог, – підкреслили організатори  – директор Максим Демський і куратор міжнародних зв'язків фестивалю  Андрій Палатний.

Вже на наступному тижні буде оголошена детальна програма фестивалю і відкриється продаж квитків. Організатори фестивалю в Херсоні запевнили, що будь-хто зможе відвідати його мистецькі заходи: на початку квитки будуть дешевими. А якщо Ви зголоситеся працювати на фестивалі волонтером, то зможете побачити всі його перфоманси безкоштовно.

Фестиваль сучасного мистецтва Dream Гогольfest  у Херсоні відбудеться за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Партнерами фестивалю стали Херсонська ОДА, Херсонська міська рада, Херсонський академічний музично-драматичний театр ім. Куліша, креативний простір Urban CAD.

Голова ХОДА Юрій Гусєв, заступник міського голови Херсона Ігор Козаков, директор театру Куліша Олександр Книга, куратор фестивалю від Херсона Світлана Білобров (Urban CAD) наголошували в своїх виступах, що фестиваль допоможе в популяризації Херсонщини на всеукраїнському рівні.

Можливо, цьогорічний Dream Гогольfest стане початком довготривалого співробітництва з Гогольfest і відкриє як перед гостями, так і перед херсонцями, не тільки відомих всім арт-діячів, але й потенціал наших  талановитих місцевих митців і нашого чудового краю.

Так що 4-6 вересня Херсон стане однією із столиць сучасного мистецтва України. Долучайтеся!

Далі буде.

Олена БДЖОЛА.

Фото: Микола МАКАРЮК.

 

 

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.