on-line с 20.02.06

Арт-блог

02.01.2020, 09:07

Январь 2020

Сухое левантинское лицо, упрятанное оспинками в бачки, когда он ищет сигарету в пачке, на безымянном тусклое кольцо внезапно преломляет двести ватт, и мой хрусталик вспышки не выносит; я жмурюсь - и тогда он произносит, глотая дым при этом, "виноват". Январь в Крыму. На черноморский брег зима приходит как бы для забавы: не в состояньи удержаться снег на лезвиях и остриях атавы. Пустуют ресторации. Дымят ихтиозавры грязные на рейде, и прелых лавров слышен аромат. "Налить вам этой мерзости?" "Налейте". Итак - улыбка, сумерки, графин. Вдали буфетчик, стискивая руки, дает круги, как молодой дельфин вокруг хамсой заполненной фелюги. Квадрат окна. В горшках - желтофиоль. Снежинки, проносящиеся мимо... Остановись, мгновенье! Ты не столь прекрасно, сколько ты неповторимо. И.Бродский  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новости региона

20.01.2020, 14:30

Будинок Поліни Райко може отримати статус пам’ятки культури місцевого значення

17.01.2020, 10:18

В херсонском музее покажут классику «украинского поэтического кино»

Фото с сайта Национального центра Александра Довженко. Кадр из фильма ...
23.12.2019, 14:59

Перша фотовиставка в новому просторі

Нагороди за творчість

До Європейського тижня якості ДП «Херсонстандартметрологія» приурочило урочисту церемонію нагородження дітей -переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі». Церемонія відбулася 14 листопада в актовому залі школи мистецтв «Ювента». Силами учнів «Ювенти» для переможців, їх батьків та викладачів був організований святковий концерт.
У підготовці свята взяли участь підприємства, продукція яких знайшла відображення у дитячих малюнках. Завдяки спонсорам - компаніям «Чумак» та «Сандора», Чаплинському маслосирзаводу, Чорнобаївській птахофабриці та Херсонській кондитерській фабриці, кожна дитина отримала цінні призи та подарунки. Діти дуже раділи прекрасним краскам, пензлям та альбомам, солодким цукеркам та сокам, книжкам та пазлам, а також - веселим мильним бульбашкам.

Дипломи за 1-е місце переможці Конкурсу отримали з рук одного з найвідоміших художників області Георгія Петрова.
На церемонії радісно зустріли 16-річного учня Таврійського ліцею мистецтв Олега Реця, робота якого «Збережемо життя» зайняла 1-е місце у Всеукраїнському етапі конкурсу в номінації «Ми - архітектори якісного світу».
Олег тільки-но повернувся з Києва, де отримав нагороду та цінний подарунок Держспоживстандарту України.

Минулого року нашу область у Києві представляла 6-річна учениця школи мистецтв «Ювента» Ліза Ніколаєва, яка посіла 2-е місце у номінації «Я пізнаю якісну продукцію» за свій малюнок «Я люблю чаплинський сир». Цього року її робота «Люблю джерельну воду» також зайняла одне з перших місць і разом з роботами переможців вже прикрашає всеукраїнську постійно діючу виставку Держспоживстандарту України.

Головне конкурсне жури також окремо відзначило та нагородило заохочувальними призами за оригінальну техніку виконання, майстерність та влучне розкриття теми 5-річних учениць «Ювенти» Маргариту Волошину та Алісу Шишкарьову за їх роботи «Люблю природу» та «Чиста земля - це якісні продукти».

Херсон маркет.-20.11.2008

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.