on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.07.2020, 09:38

Июль_2020

Июль По дому бродит привиденье. Весь день шаги над головой. На чердаке мелькают тени. По дому бродит домовой. Везде болтается некстати, Мешается во все дела, В халате крадется к кровати, Срывает скатерть со стола. Ног у порога не обтерши, Вбегает в вихре сквозняка И с занавеской, как с танцоршей, Взвивается до потолка. Кто этот баловник-невежа И этот призрак и двойник? Да это наш жилец приезжий, Наш летний дачник-отпускник. На весь его недолгий роздых Мы целый дом ему сдаем. Июль с грозой, июльский воздух Снял комнаты у нас внаем. Июль, таскающий в одёже Пух одуванчиков, лопух, Июль, домой сквозь окна вхожий, Всё громко говорящий вслух. Степной нечесаный растрепа, Пропахший липой и травой, Ботвой и запахом укропа, Июльский воздух луговой. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новости региона

06.07.2020, 10:07

У Херсоні презентують сайт-специфік перформанси «Червона лінія»

03.07.2020, 10:24

Роман херсонця спеціально відзначили на конкурсі “Коронація слова”

03.07.2020, 09:19

Гончарівка – на сторінках міжнародного туристичного путівника «Kherson&Region»

Недоціненний дар Херсону

19.04.2007

До 120-річчя від дня народження відомого українського художника-пейзажиста Георгія Курнакова у Херсонському обласному художньому музеї їм. О. Шовкуненка нещодавно відбулися наукові читання й святкове відкриття виставки творів художника.

Вони згуртували чимало творчих особистостей і ознаменувалися презентацією книги споминів Михайла Ємельянова «Незабываемые встречи». Це видання стане чудовим подарунком для тих, чиє життя нерозривно пов'язане з живописом. Однак, щоб осягнути майстерність видатного співця херсонської землі, однієї книги замало. Творча діяльність Георгія Курнакова — це довгий шлях пошуків та знахідок. Він був не тільки глибоким, тонким художником. Важко переоцінити громадську діяльність Георгія Васильовича. Після його смерті ще довго працювала створена за його Ініціативи студія «Дніпровська палітра». А підсумком громадської діяльності став його заповіт, за яким Херсон отримав безцінний дарунок: твори майстра, велику бібліотеку та колекцію творів образотворчого мистецтва.

Відкриття виставки—значна подія в художньому житті Херсона. Виставковий зал музею відвідали і херсонські художники, котрі особисто знали Георгія Курнакова. Родзинкою захожу стала зустріч з онукою митця, хранителькою родинного архіву Георгія Васильовича Людмилою Нінбург, яка мешкає в Ізраїлі.
«Георгій Васильович був дуже цікавою людиною, мав багато друзів і все життя перебував у творчому пошуку. Особливістю його манери письма є вміння малювати на лінолеумі, це додає незвичної краси його творам», — згадує Людмила Павлівна.

Праправнучка Георгія Курнакова — Валерія Мельниченко — також відвідала виставку. Вона перейняла талант свого предка і теж малює, але не натюрморти та пейзажі, а мультиплікаційних героїв.
Особистий документальний фонд Георгія Курнакова знаходиться у державному архіві Херсонської області, і чимало документів були представлені на виставці.

Євгенія ПОПЕНКО.
Новий день.-19.04.2007

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.