on-line с 20.02.06

Арт-блог

02.07.2018, 08:50

Липень-2018

Лине пісня літа Липень на осонні – Божа благодать. Сливи, ніби сонні, В шибку  стокотять. Проситься малина Губи замастить. Пісня літа лине З серця – у блакить. А вода в криниці Справді дзвонкова. Пити – не напитися… Сила ожива. Трави наче з медом Витекли із сот. Сонце власне кредо Мовить із висот. Синє і зелене В рамочці одній. Горнуться до мене Квіти запашні. І протяжним рипом Грають явори… Гарний місяць липень- Що не говори. Вадим Крищенко  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Новости региона

12.07.2018, 10:12

Литовская встреча на Херсонской набережной (фото и видео)

Все фото и видео Дмитрия Багненко «Витовт Великий» причаливает ...
09.07.2018, 09:26

Херсонщина гучно відсвяткувала день Івана Купала

09.07.2018, 09:20

Новокаховчан приглашают насладиться морем... в картинной галерее

Новокаховский картинная галерея им. А. С. Гавдзинского продолжает знакомить ...
> Новости региона > «Діамантовий бал»
Все новости

«Діамантовий бал»

19.10.2011

Херсонському обласному академічному музично-драматичному театру ім. Миколи Куліша – 75 років! Минулої п’ятниці театр святкував свій ювілей концертною програмою «Діамантовий бал». Для своїх гостей служителі Мельпомени підготували концертну програму, в якій зі сцени розповіли про історію театру з моменту його заснування до сьогоднішніх днів. В межах святкування ювілею глядачі побачили ще дві вистави - мюзикл «Нью-Йорк, Нью-Йорк!» і прем'єру «Страсти по Торчалову».

Театр отримав за ці дні дуже багато поздоровлень та подарунків з усієї України. На святі були присутні: перший заступник Міністра Культури і Мистецтва України Юрій Богуцький, директор Національного театру ім. І.Франка Михайло Захаревич, народний депутат Микола Баграєв, театрознавці, директори, режисери та актори інших театрів. Святковий вечір з нагоди святкування 75-річного ювілею Херсонського театру відкрив генеральний директор-художній керівник театру, заслужений діяч мистецтв України Олександр Книга.

Під час святкування на колектив театру чекало чимало сюрпризів та нагород:

1. Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України за значний внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі досягнення та з нагоди 75-річчя з дня заснування театру нагородили:

Трудовий колектив Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша.

2. Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм нагородили Львова Тамара Романівна.
3. Почесною Грамотою Херсонської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, високий професіоналізм та з нагоди 75-річчя з дня заснування театру нагородили:

1. Анатолія Хайнуса
2. Євгена Гамаюнова
3. Юрія Бусса
4. Лоліту Мінасян
5. Владиславу Бєлозоренко

4. Подякою обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, високий професіоналізм та з нагоди 75-річчя з дня заснування театру нагородили:

1. Олену Бєлозоренко
2. Тетяну Проворову
3. Ксенію Савельєву
4. Олександру Тарновську

5. Почесною Грамотою Херсонської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, високий професіоналізм та з нагоди 75-річчя з дня заснування театру нагородили:

1. Володимира Кононова
2. Ларису Теплякову

6. Подякою Херсонської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, високий професіоналізм та з нагоди 75-річчя з дня заснування театру нагородили:

1. Наталію Макаренко
2. Сергія Яковенко

Не менш приємні подарунки отримали від мера нашого міста Володимира Сальдо – Сергій Павлюк, режисер театру, – трьохкімнатну квартиру. Також вирішив мер квартирне питання і для акторської родини Руслана Вишневецького. Щорічну акторську премію ім. народного артиста СРСР Євгена Матвєєва отримав заслужений артист України – Сергій Кияшко. Традиційно премію вручив акторові Володимир Сальдо.

Активну позицію у театральній справі займає благодійна рада театру – це люди, які закохані в мистецтво театру, не шкодують для нього своїх сил, особистого часу і надають велику фінансову підтримку. Олександр Книга, від себе особисто та від колективу театру в знак пошани і вдячності вручив кожному з членів благодійної ради Діамантову Зірку. Микола Баграєв, народний депутат України, член благодійної ради театру – вручив грошові премії акторам театру: Лоліті Мінасян, Руслану Вишивецькому та режисеру театру – Владі Бєлозоренко.

Ювілейний вечір подарував театру радість зустрічі з друзями, почесними гостями та з найкращими у світі глядачами. Сподіваємось, що це побачення надовго залишиться у серцях присутніх того вечора. Тож, по закінченню святкування 75-річного ювілею театру, 76 театральний сезон – відкрито! Відзначення 75-річного ювілею Херсонського обласного академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша проходило за підтримки Дмитра Фірташа – українського бізнесмена, мецената, голови Об‘єднаного руху роботодавців України, Голови Ради директорів Групи компаній Group DF. Театр щиро вдячний за підтримку в організації ювілейних заходів та в поліпшенні матеріально-технічної бази генеральному директору ПАТ «Херсонський суднобудівний завод» Федіну Василю Вікторовичу.

Театр завжди чекає на Вас і радий зустрічі з Вами!

Херсонский областной академический музыкально-драматический театр им. Н. КулишаНапишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.