on-line с 20.02.06

Арт-блог

04.05.2020, 10:16

Май - 2020

Май Ночь нас одарила первым теплым ливнем, Он унес последний холод с мраком зимним, Вся земля покрылась пестрыми коврами, Бархатной травою, яркими цветами. Белая береза распахнула почки: Не стоять же голой в майские денечки! Босиком помчались мы под ветром мая. Растянись на солнце, грейся, загорая! Муса Джалиль

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

29.05.2020, 09:46

Можливості для креативної молоді

28.05.2020, 15:19

Круглий стіл "Успішні практики по вирішенню еко-проблем" під відкритим небом

27.05.2020, 15:14

Переможці конкурсу грантів Програми творчої підготовки та розбудови потенціалу молоді від House of Europe та Goethe-Institut Ukraine

> Туризм, отдых, развлечения > Музеи Таврии > Нові експозиції «Сузір'я»

Нові експозиції «Сузір'я»

Унікальні експонати і сімейні реліквії продовжують поповнювати фонди картинної галереї і краєзнавчого музею, розташованих у Голопристанському міському палаці культури «Сузір'я». Тут можна побачити макет міста, який нещодавно подарувала місту московська знімальна група телесеріалу «Рідкісна група крові».
- Деякі епізоди серіалу знімали у Голій Пристані, у нас був, зокрема, відомий телеактор Дмитро Орлов. І хоча переданий у музей макет міста не зовсім відповідає «оригіналу», подарунок це дуже неординарний, - стверджує методист МПК «Сузір'я» Олена Бублик .

За її словами, постійно щось цікаве приносять місцеві жителі. Один чоловік нещодавно подарував патефон. Спочатку він хотів його продати, а коли за раритетну річ йому запропонували невеличку суму, вирішив віддати його в музей. Унікальні голографічні картини під час свого останнього візиту до міста подарував почесний громадянин Голої Пристані, відомий російський кіносценарист Ігор Болгарін.
«Говорять, що такі роботи можна ще побачити у Севастополі і Києво-Печерській лаврі», - стверджує Олена Бублик.

Нині краєзнавчий музей просто тріщить по швах від кількості експонатів. Тим більше, що разом із ним розташований музей двічі Героя Радянського Союзу, легендарного льотчика Петра Покришева. А поштовхом для створення картинної галереї, стала передача у дар місту колекції картин місцевого художника Петра Пасічного, які нині можна побачити тут у постійно діючій експозиції. Щоб і надалі поповнювати музейні та галерейні фонди, тепер перед керівництвом міста і МПК стоїть питання виділення додаткового приміщення для їх зберігання.
Спеціально до новорічних свят у приміщенні галереї відкрилася виставка штучних ялинок, зроблених вихованцями місцевої станції юних натуралістів. Виготовлені вони з найнесподіваніших матеріалів. Виявляється, що красиву святкову ялинку цілком можна спорудити зі звичайних серветок і навіть макаронних виробів!

Утім, у керівництва МПК «Сузір'я» залишається невирішеною ще одна проблема: ще з червня минулого року тут не діє кінозал. «Раніше ми співпрацювали з обласним кіновідеопрокатом, який щоп'ятниці влаштовував кінопокази. І хоча людей останнім часом на них приходило небагато, до них у місті звикли. А тепер кіновідеопрокату невигідно приїжджати до нас, і навіть у бюджеті на кінофікацію не виділено жодної копійки, - додає Олена Бублик. - Хотілося б вірити, що найближчим часом ми зможемо відновити кінопокази. Тим більше, що кінозал у нас опалюється, тут комфортно перебувати взимку. А де подібне ще зустрінеш у херсонській глибинці?».

Олег Батурін
«Новий день».- №6 (5053).- 07.02.2013.- стр.18

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.