on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.05.2018, 11:53

Май-2018

Люблю я час грози весною, Коли травневий перший грім, Немовби тішачися грою, Гуркоче в небі голубім. Луна співає голосисто, От дощик бризнув, пил летить, Краплин прозорчасте намисто На сонці золотом горить. Біжать потоки з гір суворих, Пташиний не змовкає гам, І в лісі гам, і шум у горах — Усе підспівує громам… Ф. Тютчев  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Новости региона

24.05.2018, 11:34

ХЕРСON FEST: что ожидает херсонцев в эти выходные

Сегодня, 23 мая, в Туристической кофейне ХерсON прошла пресс-конференция ...
23.05.2018, 11:06

У Херсоні визначили переможців IV щорічного конкурсу короткометражних фільмів «КіноДжем»

23.05.2018, 11:04

У Херсоні презентували гастро-проект "Херсон. Вінтажна кухня"

Все новости

Звітують аматори Горностаївщини

17.02.2014 13:51

15 лютого відбувся звітний концерт художніх аматорських колективів Горностаївського району. Концертній частині заходу передувала виставка декоративно-ужиткового мистецтва, у якій взяли участь 27 майстрів з 5 населених пунктів району та смт.Горностаївки. На виставці були роботи різних технік виконання: вишивка, живопис, випалювання по дереву. Особливо вразили панно, виконані різними крупами. Було представлено 21 портрет Т.Г.Шевченка, виконаний у різних жанрах народного мистецтва.

Звітний концерт відкрили голова районної держадміністрації Г.В.Вермієнко та голова районної ради В М.Шарко, які нагородили голів сільських рад та кращих керівників сільських клубних закладів за розбудову села та сприяння розвитку культури в районі. У концерті взяли участь 23 різножанрових колективи з 10 клубних закладів, а також РБК, музичної школи, будинку дитячої творчості. Це 4 вокальних ансамблі, 5 ансамблів народної пісні, 4 колективи малих вокальних форм, 2 хореографічні колективи, 1 музичний, 2 фольклорних, 5 солістів, 1 читець. Загальна кількість - 180 учасників, із них 58 дітей.

Концертна програма тривала 2 години 20 хвилин. Зі сцени звучали твори на слова Т.Г.Шевченка, на військову тематику та пісні, що відображають любов до рідної землі та прославляють красу і велич України. Горностаївщина не вразила розмаїттям мистецьких жанрів і звітний концерт вкотре підтвердив, що це, переважно, співочий район. Тож, хочеться відзначити стабільну роботу та добрий виконавський рівень ансамблю народної пісні «Жайвір» Ольгинського СБК, керівник В. Мілько. Добрим був виступ ансамблю народної пісні «Вербиченька» Великоблаговіщенського СБК, керівником якого стала недавня випускниця Херсонського училища культури А.Ільчук, завдяки чому колектив значно підвищив свій творчий потенціал. Стабільно, на високому професійному рівні відбувся виступ народного вокального гурту «Заспів» РБК, керівник В.Єльцова.

Значно зросла виконавська майстерність дівочого вокального ансамблю «Мажор» Будинку дитячої творчості, керівник І.Туній, який у своєму виступі показав високу вокальну культуру, чистоту інтонування та ансамблевий стрій. Впродовж багатьох років плідно працює обрядовий колектив «Росинка» Зінківського СК, керівник якого Г.Василик постійно вивчає та відроджує обрядовий фольклор. Цьогорічна обрядова постановка основана на фольклорі воєнної пори, темою якого була тяжка жіноча доля. Керівник вдало об’єднала різні жанри мистецтва, такі як художнє слово, театралізація та пісенний жанр. Логічно вплелася у композиційну побудову міні-вистави і пісня на слова Т.Г.Шевченка «Не щебече соловейко». Радує той факт, що усі колективи, як РБК так і сільські, добре костюмовані, мають гарну сценічну культуру. Хочеться відмітити оригінальний підхід до оформлення сцени, у якому вдало було використано сакральний знак коловорот - знак святого вогню, сонця і вічного руху.Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.