on-line с 20.02.06

Арт-блог

08.11.2018, 09:05

Листопад-2018

Осінь зачекалась листопада. Він казав, що прийде зовсім скоро. А вона закохана і рада. Стала красивіша, ніж учора Там, на небі, синьо-синя гама. Вона стала просто красивіша. Серце осені – з багряними краями, І якась пожовкла й горда тиша. Осінь так чекала листопаду, Що здіймалась вітром і летіла. З неба листя золотаве мовчки пада. Але їй нема до того діла. Бо закохана і наша мила осінь Вже дощем не плаче і туманом З неба бачила, Що листопад її – в дорозі. Він спішить Бо зачекалася кохана… Марина Кузьменко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Новости региона

05.11.2018, 16:11

Археологи нашли казачьи люльки

Всем известно, что трубка с ароматным табачком была казачьей утехой. А ...
30.10.2018, 12:12

Усі сервіси міста в одному технічному рішенні!

30.10.2018, 11:26

На Херсонщині збирали матеріали для створення анімаційного кліпу на мелодію народної колискової

Все новости

Звітують аматори Горностаївщини

17.02.2014 13:51

15 лютого відбувся звітний концерт художніх аматорських колективів Горностаївського району. Концертній частині заходу передувала виставка декоративно-ужиткового мистецтва, у якій взяли участь 27 майстрів з 5 населених пунктів району та смт.Горностаївки. На виставці були роботи різних технік виконання: вишивка, живопис, випалювання по дереву. Особливо вразили панно, виконані різними крупами. Було представлено 21 портрет Т.Г.Шевченка, виконаний у різних жанрах народного мистецтва.

Звітний концерт відкрили голова районної держадміністрації Г.В.Вермієнко та голова районної ради В М.Шарко, які нагородили голів сільських рад та кращих керівників сільських клубних закладів за розбудову села та сприяння розвитку культури в районі. У концерті взяли участь 23 різножанрових колективи з 10 клубних закладів, а також РБК, музичної школи, будинку дитячої творчості. Це 4 вокальних ансамблі, 5 ансамблів народної пісні, 4 колективи малих вокальних форм, 2 хореографічні колективи, 1 музичний, 2 фольклорних, 5 солістів, 1 читець. Загальна кількість - 180 учасників, із них 58 дітей.

Концертна програма тривала 2 години 20 хвилин. Зі сцени звучали твори на слова Т.Г.Шевченка, на військову тематику та пісні, що відображають любов до рідної землі та прославляють красу і велич України. Горностаївщина не вразила розмаїттям мистецьких жанрів і звітний концерт вкотре підтвердив, що це, переважно, співочий район. Тож, хочеться відзначити стабільну роботу та добрий виконавський рівень ансамблю народної пісні «Жайвір» Ольгинського СБК, керівник В. Мілько. Добрим був виступ ансамблю народної пісні «Вербиченька» Великоблаговіщенського СБК, керівником якого стала недавня випускниця Херсонського училища культури А.Ільчук, завдяки чому колектив значно підвищив свій творчий потенціал. Стабільно, на високому професійному рівні відбувся виступ народного вокального гурту «Заспів» РБК, керівник В.Єльцова.

Значно зросла виконавська майстерність дівочого вокального ансамблю «Мажор» Будинку дитячої творчості, керівник І.Туній, який у своєму виступі показав високу вокальну культуру, чистоту інтонування та ансамблевий стрій. Впродовж багатьох років плідно працює обрядовий колектив «Росинка» Зінківського СК, керівник якого Г.Василик постійно вивчає та відроджує обрядовий фольклор. Цьогорічна обрядова постановка основана на фольклорі воєнної пори, темою якого була тяжка жіноча доля. Керівник вдало об’єднала різні жанри мистецтва, такі як художнє слово, театралізація та пісенний жанр. Логічно вплелася у композиційну побудову міні-вистави і пісня на слова Т.Г.Шевченка «Не щебече соловейко». Радує той факт, що усі колективи, як РБК так і сільські, добре костюмовані, мають гарну сценічну культуру. Хочеться відмітити оригінальний підхід до оформлення сцени, у якому вдало було використано сакральний знак коловорот - знак святого вогню, сонця і вічного руху.Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.