on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.07.2017, 09:14

Июль-2017

Літо гріє купіль в річці: —  Хто купатись? Гей, сюди! — Дибуляють по травичці Гусенята до води. А за ними по стежині, Де кульбаби ронять пух, Йде в легенькій одежині Місяць липень, мов пастух. Він здаля гукає літу, Ще й маха брилем своїм: —  Годі, чуєш, воду гріти! Куштувати мед ходім! Квітнуть липи у долині, Бджоли там, аж цвіт бринить. Був на пасіці я нині — Обіцяли пригостить.— Доганяє липня літо, Щоб успіть на медозбір. Пахне сонцем, пахне цвітом, Пахне медом кожен двір. Т. Коломієць  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Новости региона

21.07.2017, 13:43

Що знайшли археологи в кургані на Херсонщині?

21.07.2017, 10:07

Через Херсон пройде «Велокараван дружби Україна - Корея»

21.07.2017, 10:03

У Херсоні відбудеться акція "Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну"

Все новости

Звітують аматори Білозерщини

24.02.2014 13:06

21 лютого 2014 року відбувся творчий звіт аматорських колективів та окремих виконавців Білозерського району. У ньому взяли участь: 18 сільських закладів культури, РБК, Білозерська школа естетичного виховання та Станіславська музична школа, а також районна бібліотека. Творча програма звіту складалася з кількох окремих заходів. Розпочалася вона біля пам’ятника Т.Шевченку і мала назву «Вітає Білозерщина». Далі, в Білозерській школі естетичного виховання відбувся захід під назвою «Кобзареві світлиці». Тут своє мистецтво представили колективи музичного жанру. Паралельно проходив захід «У танці линемо до тебе, мій Білозерський рідний край», де звої здобутки показали хореографічні колективи району. А в цей же час у районній бібліотеці ім. П.Григоренка проходив захід під назвою «Тут рідний край, і творчість веселкова».

В фойє бібліотеки була представлена виставка-експозиція майстрів декоративно-ужиткового мистецтва району. На ній свою творчість показали 31 майстер народної творчості. Тут можна було побачити різноманітні види декоративно-ужиткового мистецтва: керамічну флористику, вишивку, техніку вовняної повсті (волоку), різьбу по дереву, орігамі, петриківський розпис, лозоплетіння, вироби з рогози, вироби із сірників, картини стрічками, вироби з пір’я та живопис. Особливо оглядову комісію вразили роботи Єлизавети Демиденко – неповторні картини з чаю. Виставка складалася з окремих експозицій за основними темами Огляду: до 200 з дня народження Т.Г.Шевченка, до 70-річчя з Дня визволення України; до 70- річчя заснування Херсонської області. В читальній залі бібліотеки також відбувся захід «У рідному краї і серце співає». На цьому заході свою творчість показали 3 ансамблі народної пісні, вокальний ансамбль та соліст-бандурист Євген Вітрук.

Захід пройшов дуже цікаво, з використанням відеоматеріалів, слайдів та розповідей про кожний колектив. Перед початком звітного концерту в фойє районного Будинку культури свої творчі здобутки показали 3 духові ансамблі, а після звітного концерту ще три ВІА порадували всіх своєю творчістю. Треба відзначити, що ці колективи мають гарну виконавську майстерність та сценічну культуру, залучають молодь, знаходять цікавий репертуар. В основній частині звітного концерту брали участь провідні колективи району. Складалася програма з трьох блоків: «Цілюще джерело Шевченківської музи», «Погляньте, рута-Вкраїна поволі встає із колін» та «Херсонщино! Земле зачарована моя». Тут були представлені всі жанри аматорського мистецтва. Загалом у звіті взяли участь 445 учасників, серед яких 225 дітей.

З них: 13 хореографічних колективи, 10 колективів музичного жанру (3 духових оркестри, 3 ВІА, оркестр та ансамбль народних інструментів, ансамбль бандуристів та троїсті музики) 4 хори, 7 ансамблів народної пісні та 2 вокальних ансамблі, 1 фольклорний колектив, 1 мала вокальна форма, 10 солістів та 1 читець. Треба відзначити, що практично всі колективи-учасники звітного концерту Білозерщини мають досить високий виконавський рівень та сценічну культуру. Колективи показали відпрацьований і цікавий репертуар, значна частина з них підвищила свій виконавський рівень у порівняні з минулорічним звітом. У колективах багато молоді та дітей, практично всі колективи мають костюми. Районний огляд аматорського мистецтва Білозерського району пройшов на високому організаційному рівні завдяки злагодженій роботі і співпраці закладів культури району – районного Будинку культури, Білозерської школи естетичного виховання, районної бібліотеки та відділу культури районної державної адміністрації.Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.