on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.10.2017, 09:12

Октябрь-2017

И вот октябрь за окном, Ещё он дышит к нам теплом, Но вечера прикрыты пледом, Горит очаг, хрустят дрова, И солнце в гости лишь к обеду, И замирают в сон слова, Шуршат опавшею листвою, И лес багрянцем весь укрыт, Кроваво-жёлтой пеленою, Грибы призывно манят в лес, А утро паром рек встречает. Давно в полях гуляет вихрь, Остатки жатвы погоняя, И шум веселья в парках стих, В аллеях ветер лишь гуляет, И дождь-бродяга бьёт в окно, С весёлой дробью барабана, И небо серостью полно, И нет для света здесь кармана. Уныл октябрьский пейзаж, Но в гости ждём мы бабье лето, Природа-мать верни кураж, Услышь, ты, нашего совета...

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Новости региона

20.10.2017, 13:17

Юна генічеська артистка здобула перемогу у конкурсі

20.10.2017, 12:01

Херсонщина готується до ІІ Південного фестивалю «Книжковий Миколай»

20.10.2017, 11:56

На Херсонщині пройшов фестиваль «Козацький Грай»

Все новости

Творчий звіт художніх колективів м.Херсону

03.03.2014 11:29

2 березня цього року у приміщенні обласного академічного музично-драматичного театру ім.М.Куліша відбувся творчий звіт художніх колективів м.Херсону. У фойє театру численних глядачі зустрічав оркестр народних інструментів Таврійського ліцею мистецтв. Тут також було розташовано виставку декоративно-ужиткового мистецтва, участь у якій взяли роботи близько 40 майстрів народного мистецтва з 5 сільських клубних закладів, бібліотек та навчально-естетичного комплексу «Художня школа». Виставка вирізнялась гарною експозицією, в якій були використані різноманітні види народного мистецтва: вишивка, роботи з солоного тіста, розпис по пластику, шкірі, деревині, прикраси та вироби з бісеру, декупаж, народна лялька, квілінг та живопис.

У звіті взяли участь: 2 хорові колективи, 2 оркестри народних інструментів, 2 духових оркестри, ансамбль бандуристів та ансамбль віолончелістів, 3 театральні колективи, 7 хореографічних, 3 вокальних ансамблі, 4 солісти. Усього близько 650 учасників, 575 з них – діти. Концертна програма тривала 2 години та складалась з блоків: «Посвята Шевченкові» та масштабної літературно-музичної театралізованої вистави, присвяченої 70-річчю визволення Херсону від фашистських загарбників та 70-річчю заснування обласного центру. У шевченківському блоці гармонійно було поєднано виступи провідних хореографічних колективів міських закладів освіти, читців, інструментальних та вокально-хорових колективів музичних шкіл. Розчулили глядача віршовані твори у виконанні учасників дитячого театрального колективу ЗОШ №30. Фінальним акордом блоку став прекрасний виступ дитячого хорового колективу музичної школи №3 під керівництвом Р.Козяна з твором на слова Т.Шевченка «Учитеся, брати мої…».

У другому блоці режисери повернули глядачів до трагічних подій війни у театралізовані композиції «Мальчишки с Карантинного острова» у виконанні артистів театру пісні «Голос», театральних колективів Херсонського Таврійського ліцею мистецтв та гімназії №3. Яскравими художніми номерами артисти-аматори провели глядачів через роки становлення нового обласного центру України – Херсону. Концерт завершився масовою різнобарвною хореографічною композицією «Україна» у виконанні колективів естрадно-спортивного танцю «Віва дансер» та данс-клубу «Оазіс». Святкове дійство для херсонців відбулось завдяки професійній злагодженій роботі режисерсько-постановчої групи, до складу якої увійшли Т.Князева, Т.Тихомирова, С.Новачук та фахівців міського управління культури на чолі з начальником Л.Косенко.Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.