on-line с 20.02.06

Арт-блог

22.12.2021, 11:41

Але згадати потім ріки ці і монохром засніженої крони, цю лінію рядка і оборони, цю риму, як троянду у руці.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

23.02.2022, 16:07

Гончарівка запрошує на майстер-клас із пластилінової анімації

23.02.2022, 15:54

У Xepcoнi пpoxoдить oблacний чeмпioнaт з кaйт-флaїнґу

23.02.2022, 15:47

Дванадцять років з дня створення парку "Олешківські піски" на Херсонщині

> Организации > Декоративно-прикладное искусство > Херсонский областной центр народного творчества > ХОЦНТ > «Тут все священне, все твоє, бо зветься просто рідним краєм»
Все новости

«Тут все священне, все твоє, бо зветься просто рідним краєм»

18.03.2014 09:56

16 березня на базі Новокаховського кінотеатру «Юність» відбувся звітний концерт аматорських колективів міста та восьми клубних закладів, підпорядкованих міській раді.
Звітному концерту передувала виставка робіт майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, яка проходила у міській картинній галереї ім.А.Гавдзинського. Святковий настрій на виставці створювали ансамбль скрипалів та ансамбль бандуристів музичної школи. У різних за темами експозиціях своє мистецтво презентували 139 майстрів, всього 472 роботи, виконані у 42 техніках народного мистецтва. Поряд з традиційними вишивкою, в’язанням, бісероплетінням, розписом по деревині, м’якою іграшкою були представлені новітні витвори сучасного мистецтва: модульне оригамі, канзаші, текстильна пластика, фіш-арт та багато ін.

У концертній програмі взяли участь 30 різножанрових творчих колективів та 4 солісти із міського Палацу культури, дитячої музичної школи, загальноосвітньої школи №10, електромеханічного заводу, школи-гімназії та сільських клубних закладів. Загальна кількість учасників 553, із них 273 - діти.
У святковому дійстві своє мистецтво презентували: 5 хорових колективів, 7 ансамблів народної пісні, 2 вокальних ансамблі, 2 малі вокальні форми, 1 вокальна студія, 8 танцювальних колективів та 5 музичних.
Програма звітного концерту складалася з чотирьох блоків на тематику, визначену Положенням про огляди.
І блок мав назву «Живи в мені! Ти, спів святий, Тарасе….». Його композиційна побудова була цілісною, а концертні номери вражали своєю масовістю. Величними та монументальними були виступи зведених хорових колективів у супроводі оркестру народних інструментів і хореографічних колективів у композиції «Кобзаревими шляхами».

Блок «Тих переможних днів не змовкне слава!» нагадав про тяжкі часи в історії нашої країни, що були передумовами до створення Херсонської області. Незабутнє враження справила хореографічна композиція «У війни не жіноче обличчя» у виконанні танцювального колективу «Life in dance».
ІІІ блок «Таврійський край - прабатьківська земля, овіяна народними легендами» широко та яскраво відобразив творче життя Новокаховщини. Органічними і яскравими були виступи народного тріо бандуристок «Мереживо» та зразкового хору ДМШ.
Фінальний блок «Моя Україна квітуча та славна, безмежна Таврійська земля!» об’єднав у цілісну композицію 8 хореографічних колективів різних вікових категорій.

Кожен блок концерту супроводжувався тематично підібраним відеорядом, професійним звуковим, світловим оформленням та акторською майстерністю ведучих концерту.
Автором сценарію та головним режисером концерту був заслужений працівник культури України, директор МПК Анатолій Лазарєв, який разом з режисерсько-постановчою групою та керівниками аматорських колективів вдало та професійно створив яскраве, грандіозне свято народної творчості.
Завдяки плідній співпраці відділу культури на чолі з В.Івановою з міським Палацом культури, сільськими клубними закладами, бібліотекою, музичною школою, Центром дитячої та юнацької творчості і загальноосвітніми школами творчий звіт пройшов на високому організаційному та художньому рівні.Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.