on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.03.2018, 11:49

Март-2018

Зима недаром злится, Прошла ее пора — Весна в окно стучится И гонит со двора. И все засуетилось, Все нудит Зиму вон — И жаворонки в небе Уж подняли трезвон. Зима еще хлопочет И на Весну ворчит. Та ей в глаза хохочет И пуще лишь шумит... Взбесилась ведьма злая И, снегу захватя, Пустила, убегая, В прекрасное дитя... Весне и горя мало: Умылася в снегу И лишь румяней стала Наперекор врагу. Ф.И.Тютчев

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Новости региона

14.03.2018, 13:44

В Херсоне «озвучили» фильм Чарли Чаплина

  Вчера в Херсоне прошел необычный показ фильма Чарли Чаплина ...
14.03.2018, 13:38

Херсон приєднається до міжнародної акції "Година Землі"

14.03.2018, 13:35

В Олешках проведуть велопробіг по пам'ятним місцям

Все новости

Святкує «Мрія» ювілей

14.10.2014 10:52

Навряд чи знайдеться на карті світу хоча б одна країна, подібна до нашої квітучої України. Тут кожне місто і село має свою багату і цікаву історію, звичаї і обряди. Та все ж, найбільше Україна славиться талантами. І надзвичайно затишна придніпрова Велика Лепетиха - не вийняток. Навпаки - вона, зі своїми чарівними вуличками і закуточками, білими хатами, квітучими садками, тихими затоками і казковими вибалками, про які ходять легенди - справжнісінький і найточніший представник українського села. І люди тут живуть щирі, небайдужі, дружні і надзвичайно співучі.

„Як у нас на Україні -
Всі лани квітучі,
Так у нас на Україні -
Люди всі співучі.
Хай же щастя буде довгим
І пісень багато,

Бо без пісні не буває свята” - ці слова відомої пісні немов би навмисне написані про наших лепетисців - талановитих і від мала до велика залюблених у пісню. А найяскравіших зірок згуртував ансамбль української пісні „Мрія” Великолепетиського районного Будинку культури (керівник Ганна Візнович), який відсвяткував свій 10-ти річний ювілей. Учасниці ансамблю - це молоді, енергійні, талановиті та красиві дівчата, які є працівниками районного Будинку культури, центральної районної та дитячої бібліотек.

Колектив ансамблю творчий, з хорошим почуттям гумору, всі свої виступи намагається зробити цікавими та оригінальними, деякі пісні перероблюються на свій лад. Репертуар колективу різноманітний: від старовинних народних пісень до пісень у сучасній обробці, також є пісні воєнної тематики. Практично, жоден захід у Великолепетиському районі не проходить без участі ансамблю. Виступу колективу завжди чекають з нетерпінням, бо вони повсякчас презентують глядачам високий професійний рівень, яскраві, веселі, з елементами театралізації художні номери.

„Мрія” є частим гостем на обласних святкових ярмарках до Дня Незалежності України, Дня працівників сільського господарства, новорічних заходах. А належною оцінкою творчості колективу є отримані нагороди: дипломи і грамоти з багатьох культурно-мистецьких заходів нашої області та палка любов вдячної публіки.

Олена Шеховцова директор КЗ „Великолепетиський районний Будинок культури”Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.