on-line с 20.02.06

Арт-блог

04.03.2019, 10:38

Март-2019

Март (Б. Пастернак) Теплый ветер вихревой, Непутевый, вестовой, Про весну смутьянит, шалый, Топит, топчет снег отталый, Куролесит, колесит, Запевалой голосит... Кто-то с полночи нагреб На проталину сугроб, Над землею разомлелой Пронесясь зимою белой. Старый снег на убыль шел, — Внук за дедушкой пришел. Солнце весело печет, С крыш завеянных течет, С вешней песней ветер пляшет, Черными ветвями машет, Понагнал издалека Золотые облака.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

18.03.2019, 10:08

V Міжнародний конкурс малюнку «Ілюстрація до народної казки»

06.03.2019, 11:18

«ЛітTERRA»: кава і «много букв»

27.02.2019, 14:17

Уникальная копия скифского казана выставлена в центре Херсона

Фото Олега Робко.  Копию древнескифского казана подержать в руках ...
Все новости

Святкує «Мрія» ювілей

14.10.2014 10:52

Навряд чи знайдеться на карті світу хоча б одна країна, подібна до нашої квітучої України. Тут кожне місто і село має свою багату і цікаву історію, звичаї і обряди. Та все ж, найбільше Україна славиться талантами. І надзвичайно затишна придніпрова Велика Лепетиха - не вийняток. Навпаки - вона, зі своїми чарівними вуличками і закуточками, білими хатами, квітучими садками, тихими затоками і казковими вибалками, про які ходять легенди - справжнісінький і найточніший представник українського села. І люди тут живуть щирі, небайдужі, дружні і надзвичайно співучі.

„Як у нас на Україні -
Всі лани квітучі,
Так у нас на Україні -
Люди всі співучі.
Хай же щастя буде довгим
І пісень багато,

Бо без пісні не буває свята” - ці слова відомої пісні немов би навмисне написані про наших лепетисців - талановитих і від мала до велика залюблених у пісню. А найяскравіших зірок згуртував ансамбль української пісні „Мрія” Великолепетиського районного Будинку культури (керівник Ганна Візнович), який відсвяткував свій 10-ти річний ювілей. Учасниці ансамблю - це молоді, енергійні, талановиті та красиві дівчата, які є працівниками районного Будинку культури, центральної районної та дитячої бібліотек.

Колектив ансамблю творчий, з хорошим почуттям гумору, всі свої виступи намагається зробити цікавими та оригінальними, деякі пісні перероблюються на свій лад. Репертуар колективу різноманітний: від старовинних народних пісень до пісень у сучасній обробці, також є пісні воєнної тематики. Практично, жоден захід у Великолепетиському районі не проходить без участі ансамблю. Виступу колективу завжди чекають з нетерпінням, бо вони повсякчас презентують глядачам високий професійний рівень, яскраві, веселі, з елементами театралізації художні номери.

„Мрія” є частим гостем на обласних святкових ярмарках до Дня Незалежності України, Дня працівників сільського господарства, новорічних заходах. А належною оцінкою творчості колективу є отримані нагороди: дипломи і грамоти з багатьох культурно-мистецьких заходів нашої області та палка любов вдячної публіки.

Олена Шеховцова директор КЗ „Великолепетиський районний Будинок культури”Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.