on-line с 20.02.06

Арт-блог

02.01.2020, 09:07

Январь 2020

Сухое левантинское лицо, упрятанное оспинками в бачки, когда он ищет сигарету в пачке, на безымянном тусклое кольцо внезапно преломляет двести ватт, и мой хрусталик вспышки не выносит; я жмурюсь - и тогда он произносит, глотая дым при этом, "виноват". Январь в Крыму. На черноморский брег зима приходит как бы для забавы: не в состояньи удержаться снег на лезвиях и остриях атавы. Пустуют ресторации. Дымят ихтиозавры грязные на рейде, и прелых лавров слышен аромат. "Налить вам этой мерзости?" "Налейте". Итак - улыбка, сумерки, графин. Вдали буфетчик, стискивая руки, дает круги, как молодой дельфин вокруг хамсой заполненной фелюги. Квадрат окна. В горшках - желтофиоль. Снежинки, проносящиеся мимо... Остановись, мгновенье! Ты не столь прекрасно, сколько ты неповторимо. И.Бродский  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новости региона

20.01.2020, 14:30

Будинок Поліни Райко може отримати статус пам’ятки культури місцевого значення

17.01.2020, 10:18

В херсонском музее покажут классику «украинского поэтического кино»

Фото с сайта Национального центра Александра Довженко. Кадр из фильма ...
23.12.2019, 14:59

Перша фотовиставка в новому просторі

> Организации > Декоративно-прикладное искусство > Херсонский областной центр народного творчества > ХОЦНТ > Обласна нарада директорів та керівників методичних кабінетів районних Будинків культури
Все новости

01.12.2015 09:45

Обласна нарада директорів та керівників методичних кабінетів районних Будинків культури

25 листопада 2015 року Херсонський обласний Центр народної творчості провів обласну нараду директорів та керівників методичних кабінетів районних Будинків культури. На нараді були присутні директори та завідуючі методкабінетами з усіх районів області, окрім Нововоронцовського, Чаплинського та м.Каховка. Зібрання відкрив в.о. директора Центру Капелюшник В.В., який підняв питання подальшої роботи клубних установ області в умовах децентралізації державного устрою країни. Своїм досвідом та напрацюваннями по даному питанню поділилась директор Горностаївського районного Будинку культури Афанасьєва В.В.

Питаннями порядку денного були також: підготовка до річних аналітичних звітів районів; підготовка до обласного Огляду аматорського мистецтва «З Україною в серці», присвяченого 25 річниці Незалежності України; проблеми розвитку жанрів народної творчості; участь аматорських колективів і майстрів декоративно-ужиткового мистецтва у обласних новорічно-різдвяних заходах. Основні моменти були висвітлені у доповіді заступника директора ОЦНТ О.Б.Степанової, детально по всіх напрямках виступили завідуючі відділами Коваль Є.О, Вигоднер Н.І. та провідні методисти ОЦНТ за жанрами.

Було оголошено і переможців у рейтингу активності районів щодо участі в обласних та всеукраїнських культурно-мистецьких заходах. І місце посіли культпрацівники, художні аматорські колективи та майстри декоративно-ужиткового мистецтва Цюрупинського району, які взяли участь у 23 різноманітних заходах обласного масштабу (із 26), ІІ місце розподілили Білозерський, Великоолександрівський та Каховський райони, які взяли участь у 20 заходах, ІІІ місце виборов Генічеський район з результатом 19 заходів.

Грамотами ОЦНТ були нагороджені активні дописувачі репертуарно-методичного альманаху «Культура - це ми» Олег Метела (начальник відділу культури Великоолександрівської райдержадміністрації) та Вікторія Кальницька (методист Генічеського РБК). За активну творчу позицію та відповідальне ставлення до організації обласних культурно-мистецьких заходів відзначено заслуженого працівника культури України Ірину Іванушкіну (начальника відділу культури Цюрупинської райдержадміністрації) та Ірину Безтравну (заступника директора Скадовського РБК). Не забули і про молоде покоління - Кароліна Медкова (керівник народного театру місцевого факту «Тронка» Каховського РБК) відзначена як яскрава ведуча обласних заходів.

Всім семінаристам був наданий пакет необхідної документації та папка з методичним забезпеченням в електронному вигляді. Це 8 репертуарних добірок, збірників зі сценарними, нотними та методичними матеріалами, підготованими фахівцями ОЦНТ.

Херсонський обласний центр народної творчостіНапишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.