on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.08.2019, 10:03

Август-2019

Пахне мелісою й медом   Вранішній чай.   Серпень неждано до тебе, -   Що ж, зустрічай.     Меду прозорі краплини...   В вервиці дні   Мов кукурузні зернини,   Злото-ясні.     Пурпур томату достиглий,   Яблучок віск,   Тихі заграви вечірні,   В темряві зблиск.     Ночі такі баклажанові,   Пісня цикад...   Астри із неба рахманного   Падають в сад.         Літо спекотне дозріло,       Осінь гряде,       Сміло вже бронзове тіло       Холоду жде. Валентина П.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Новости региона

12.09.2019, 11:57

Як Херсон святкуватиме свій День народження

11.09.2019, 11:43

У ККЗ "Ювілейний" проходить показ фільму "Заборонений"

10.09.2019, 11:36

В Херсоні вібудеться фестиваль аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ»

Все новости

07.11.2017 09:32

Обласний семінар хормейстерів

4 листопада 2017 року на базі Чорнобаївського СБК Білозерського району відбувся обласний семінар-практикум керівників вокально-хорових колективів, у якому взяли участь 57 хормейстерів із Великоолександрівського, Великолепетиського, Високопільського, Голопристанського, Іванівського, Верхньорогачицького, Каланчацького, Нововоронцовського, Каховського, Бериславського, Олешківського, Білозерського районів та м.Херсон, а також 38 учасників колективів Будинку культури, які демонстрували семінаристам свою практичну роботу.

Відкрила семінар завідуюча відділом культури Білозерської районної державної адміністрації Світлана Шевченко, коротко змалювавши стан галузі у районі та побажавши учасникам успішної роботи.

Заступник директора ОЦНТ Оксана Степанова досить детально зупинилася на питаннях перегляду та представлення колективів на звання «народний» та «зразковий» у наступному році, повідомила про вимоги до номінантів та побажала творчих успіхів.

Директор Чорнобаївського СБК Заслужений працівник культури України Валентин Татарінов презентував роботу закладу та творчих колективів, розповів про здобутки та переваги в роботі у співдружності з адміністрацією селища.

Провідний методист ОЦНТ з вокально-хорового жанру Валентина Розум проінформувала присутніх про стан, розвиток та основні напрямки роботи у колективах жанру, запропонувала методичну та практичну допомогу у період підготовки до творчих звітів та підтвердження звання.

Цього року основна мета семінару-практикуму - максимально залучити до спільної роботи керівників співацьких колективів новостворених територіальних громад та сільських закладів культури, показати роботу вокально-хорових колективів одного із провідних Будинків культури – Чорнобаївського, - у якому систематично працюють 12 колективів жанру, 4 із яких мають звання «народний» та «зразковий».

У великій залі СБК зібрались учасники народного хору «Калиновий цвіт», який упродовж 65-років плідно працює, має своє творче обличчя, є одним із кращих хорових колективів області та півдня України. Керівник хору заслужений працівник культури України М.Г.Варгун показав практичну роботу у розспівуванні, вивченні нового твору та у хорових партіях. Учасники цікавилися певними робочими моментами, роботою над голосоведінням, партіями, нотним матеріалом.

У хоровому класі на семінаристів чекала вокальна група зразкового дитячого музично-драматичного колективу «Капітошка» (керівники І.Север’янова та Л.Воронова), на базі якої керівник досить насичено та професійно представила роботу над новим твором та тембральним ансамблем у дитячому колективі.

При Чорнобаївському СБК три роки тому створено вокальний арт-гурт «Кришталеві голоси» (керівник І.Север’янова), який також показав свою репетиційну роботу і вразив слухачів тонким відчуттям динамічних відтінків та репертуарним смаком.

По закінченні практичних занять силами творчих колективів Будинку культури було представлено високохудожню концертну програму, яка тривала більше години.

Близько шести годин тривав семінар-практикум, деякі з учасників, що не мають спеціальної освіти були на такому заході вперше, тому практичні заняття на базі кращих вокально-хорових колективів області були для них як ковток свіжого повітря.

Для всіх слухачів семінару був підготований методичний та репертуарний матеріал: добірка пісенного матеріалу для хорів, вокальних ансамблів та малих вокальних форм (укладач В.Розум); записи колективів-учасників Регіонального конкурсу хорового виконавства «Чорнобаївський заспів» - твори для хорових колективів та вокальних ансамблів в обробці С.Павлюченко, О.Шпачинського,, П.Андрійчука, О.Стадника та ін., зібрані протягом 20 років проведення конкурсу, які систематизував В.Г.Татарінов; працівниками СБК біли підготовані та надані методичні поради «Стрес і музика» та рекомендації «Інноваційні форми та методи роботи в хоровому колективі».

Серед негативу хотілося б зауважити на пасивну позицію щодо підвищення кваліфікації культурних кадрів у ОТГ Чаплинського району, а також у Горностаївському, Скадовському, Генічеському, Нижньосірогозькому районі та м.Нова Каховка.

По закінченні семінару-практикуму було висловлено побажання проводити його два рази на рік у різних географічних зонах області з переглядом роботи колективів конкретних ОТГ та районів. Саму щиру та велику подяку учасники та організатори семінару висловили всім працівникам Будинку культури на чолі з директором В.Татаріновим за теплу, творчу організацію і проведення семінару-практикуму та побажали їм і їхнім колективам здоров’я, творчого довголіття та наснаги у роботі.Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.