on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календар подій

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Новини регіону

24.01.2026, 23:23

Захід на підтримку цивільних, які перебувають у полоні. У Херсоні відбувся поетичний перформанс на вірші Василя Стуса

У Херсоні 24 січня відбувся поетичний перформанс на вірші Василя Стуса ...
23.01.2026, 23:25

Акторку Херсонського театру Тетяну Проворову нагородили орденом княгині Ольги

Президент України Володимир Зеленський нагородив акторку Херсонського обласного ...
22.01.2026, 18:29

Гончарівка провела патріотичну годину до Дня Соборності України для студентів та педагогів Херсонщини

22 січня наша країна відзначає основоположну віху державотворення – ...
> Новини регіону > ХНТУ оголошує конкурс на створення орнаменту херсонської вишиванки
Всі новини

ХНТУ оголошує конкурс на створення орнаменту херсонської вишиванки

28.09.2023 18:46

 

Херсонський національний технічний університет оголосив конкурс на створення малюнку орнаменту для вишивки, що відображає етнічні, історичні та модерні особливості південного регіону, зокрема Херсонщини.

Про це повідомили на сторінці навчального закладу.

За результатами конкурсу будуть виготовлені вишиті сорочки, які планується використовувати як пам’ятні сувеніри (подарунки) від університету.

Для того, аби взяти участь у конкурсі необхідно:

  • Створити орнаменти для чоловічої/жіночої вишитої сорочки традиційного крою. Дизайн має бути розроблений з урахуванням виконання в матеріалі. Орнамент, який подається на конкурс, необхідно виконати в двох колірних варіантах: умовно кольорова гама «мілітарі» – фон темно зелений або хакі, колір ниток вишивки має мати стриману, наближену до фону кольорову гаму.
  • Фон і колірна гама без обмежень.
  • Орнаменти мають бути виконані у графічному редакторі (CorelDRAW, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Figma тощо) в натуральну величину та збережені у форматі .png або .jpeg

Розміри вишитих деталей при традиційному розташуванні:

Манжет – 20х4 см

Комір – 42х4 см

Нагрудний елемент – 35х18 см

Якщо конкурсант вбачає в своїй роботі зміну розташування вишитих елементів варто також надати ескіз сорочки, де буде позначено їх розташування. Макет за посиланням.

Дедлайн подачі робіт – 30 жовтня 2023р.

Подати заявку на участь та завантажити роботу можна тут. 

Переможець отримає від ХНТУ грошову винагороду.

27.09.2023

Джерело