on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.02.2020, 09:16

Февраль 2020

Мело, мело по всей земле Во все пределы. Свеча горела на столе, Свеча горела. Как летом роем мошкара Летит на пламя, Слетались хлопья со двора К оконной раме. Метель лепила на стекле Кружки и стрелы. Свеча горела на столе, Свеча горела. На озаренный потолок Ложились тени, Скрещенья рук, скрещенья ног, Судьбы скрещенья. И падали два башмачка Со стуком на пол. И воск слезами с ночника На платье капал. И все терялось в снежной мгле Седой и белой. Свеча горела на столе, Свеча горела. На свечку дуло из угла, И жар соблазна Вздымал, как ангел, два крыла Крестообразно. Мело весь месяц в феврале, И то и дело Свеча горела на столе, Свеча горела. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Новости региона

25.02.2020, 11:45

День пам`яті Героїв Революції Гідності в Херсонському училищі культури

24.02.2020, 15:51

Як педагоги мистецьких шкіл Херсонщини кваліфікацію підвищували

20.02.2020, 09:26

"Срібна голка і нить золота..."

> Туризм, отдых, развлечения > Охота на Херсонщине > Полюють за угіддями мисливців

Полюють за угіддями мисливців

На початку травня перший заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Яковлєв зібрав прес-конференцію й зробив сенсаційну заяву.
Зокрема, він сказав, що понад 10 років на Херсонщині діяла злочинна схема, у якій були задіяні й чиновники, що сприяли оформленню незаконної документації та прикривали протизаконну діяльність обласної організації Українського товариства мисливців та рибалок (УТМР).
Ігор Яковлєв назвав діяльність організації браконьєрською, адже до 2007 року вона не була належним чином оформлена. І сповістив, що держадміністрація порахувала збитки, які завдала ця організація державі майже за 15 років, вийшло – 180 млн. грн.

Чиновники зробили висновок, що п’ятнадцятирічна діяльність організації – це історія фальсифікації, обману та протизаконного використання державного ресурсу.
До такого висновку в адміністрації прийшли, вивчивши діяльність обласного УТМР з 1992 року (навіть підняли архівні документи аж з 1963 року). На це у фахівців пішов цілий рік! Усі зібрані документи передали в прокуратуру, яка зараз їх і вивчає.
А сам Ігор Яковлєв не міг більше перебувати в лавах такої браконьєрської організації, і вийшов з лав УТМР та склав зброю у 2007 р. – як тільки дізнався, що організація працює протизаконно, а її члени, самі того не відаючи, фактично є браконьєрами.

От тільки самі мисливці не вірять у праведні наміри чиновників. Заступник голови облради УТМР Володимир Маловічко говорить, що насправді порушення незначні, і їх можна врегулювати у законодавчому полі, що, власне, вже й робиться. Він надав редакції цікавий документ – витяг з Протоколу №04 урочистого засідання Херсонської облради УТМР від 16 .11. 2006р.. Виходить, що лише два роки тому, у листопаді 2006 р., той же Ігор Яковлєв від імені керівництва облдержадміністрації вітав мисливців з 85-річчям УТМР, вручав грамоти, дякував за “турботу про природу ”… і висловив упевненість у тому, що традиційна діяльність мисливців та рибалок на рідних теренах не зменшиться в обсягах та пообіцяв всіляке сприяння в роботі Товариства, особливо у справі збереження наших угідь від зазіхання всіляких “прихватизаторів”, бо вони (угіддя) є загальнонародним надбанням і не повинні належати лише обраним.


Виникає питання: якщо “понад 10 років на Херсонщині діяла злочинна схема”, то чому саме зараз, а не 3, 5, 10 років тому держслужбовці взялися виводити на чисту воду обласну організацію УТМР? Не з Марсу ж до нас спустилися у 2007 році Ігорь Яковлєв з колегами?!
Отож тому мисливці і впевнені, що перевірки, прес-конференції, некоректні заяви про “злочинні схеми” і браконьєрство – все це затівається тільки тому, що хтось дуже впливовий хоче одним махом заволодіти 1 млн. 900 тис га землі, яка перебуває в користуванні обласного УТМР.

Один із володарів приватного мисливського господарства, який, згідно з угодою з обласним УТМР, користується зараз кількома десятками гектарів, висловив свою думку з цього приводу: якщо ці землі заберуть в УТМР, то, скоріш за все, роздадуть дрібним приватникам. І ніхто не здивується, якщо це знову будуть київські студенти або 80-річні бабусі...
 
Світлана Смаль
 «Вгору», 29.05.2008

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.