on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.02.2020, 09:16

Февраль 2020

Мело, мело по всей земле Во все пределы. Свеча горела на столе, Свеча горела. Как летом роем мошкара Летит на пламя, Слетались хлопья со двора К оконной раме. Метель лепила на стекле Кружки и стрелы. Свеча горела на столе, Свеча горела. На озаренный потолок Ложились тени, Скрещенья рук, скрещенья ног, Судьбы скрещенья. И падали два башмачка Со стуком на пол. И воск слезами с ночника На платье капал. И все терялось в снежной мгле Седой и белой. Свеча горела на столе, Свеча горела. На свечку дуло из угла, И жар соблазна Вздымал, как ангел, два крыла Крестообразно. Мело весь месяц в феврале, И то и дело Свеча горела на столе, Свеча горела. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Новости региона

25.02.2020, 11:45

День пам`яті Героїв Революції Гідності в Херсонському училищі культури

24.02.2020, 15:51

Як педагоги мистецьких шкіл Херсонщини кваліфікацію підвищували

20.02.2020, 09:26

"Срібна голка і нить золота..."

Мисливців чекають обнови

У наступному місяці на просторих угіддях державного підприємства «Мисливське господарство «Гаврилівське», адміністративне приміщення якого знаходиться в селищі Великій Олександрівці, відкриється черговий сезон полювання на пернату дичину. Не секрет, що з нетерпінням цієї події чекають не лише мисливці, а й облизуються хижі браконьєри. А пернатих є вдосталь, влучні рушничні постріли чекають сотні диких качок, гусей, перепелів, голубів та іншої пернатої дичини. Аби не завдати ніякої шкоди їхньому та парнокопитному поголів'ю, мисливським господарством визначені дні полювання, а хто наважиться проігнорувати, справу матиме із законом.

Журналіст попросив директора ДП «Мисливське господарство «Гаврилівське» Миколу Кононова розповісти проте, як лісівники підготувалися до нового сезону полювання: «Почну з найголовнішого. Ті, хто ігноруватиме правила полювання на дичину, матиме справу зі статтею 85 Адміністративного кодексу України. В ній передбачені не лише чималі штрафні санкції, а й сувора кримінальна відповідальність. Але ж навіщо вдаватися до крайнощів, якщо можна на цілком законних підставах із задоволенням полювати й зцілювати своє здоров'я на лоні дикої природи?! На мисливців чекають приємні несподіванки. В нинішньому році ми зробили ремонт їхнього будинку, що в селі Новоолександрівці Нововоронцовського району. Тут прокладено водопровід, а також налагоджено забезпечення гарячою водою. Провели також каналізацію. На це пішла не одна тисяча гривень, та кошти окупляться сторицею. Є навіть готель для... мисливських собак. Приверне увагу численних гостей і вольєр, де утримуються сім голів диких свиней. Тварин ми завезли з Кінбурзької коси, що в районі села Рибальчого Голопристанського району.

На мисливців трьох районів — Великоолександрівського, Нововоронцовського, Високопільського та гостей з інших місцевостей; справді чекають приємні сюрпризи та обнови. А їм залишається лише сповна скористатися ними.

Микола БУКОВИНЕЦЬ
Новий день.-16.07.2009

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.