on-line с 20.02.06

Арт-блог

22.12.2021, 11:41

Але згадати потім ріки ці і монохром засніженої крони, цю лінію рядка і оборони, цю риму, як троянду у руці.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Новости региона

24.01.2022, 14:16

Трьох херсонців відзначено державними нагородами з нагоди Дня Соборності України

24.01.2022, 13:54

До закінчення прийому заявок на конкурс «Театральна абетка» від херсонського театру Куліша залишився тиждень

24.01.2022, 12:01

Лекторіум "По науці з коктейлем у руці!" пройде в арт-просторі LINZA

"Осіннє рандеву"

Клуб ветеранів культури «Осіннє золото» при Нововоронцовській центральній бібліотечній системі став справжнім центром духовності. Зустрічі, що відбуваються тут, не схожі одна на одну й трепетно торкаються сонцесяйного світла знань, життєвого досвіду й відданості обраній професії. Цього разу в засіданні клубу взяли участь викладачі місцевої дитячої музичної школи. Думається, неспроста воно називалося «Осіннє рандеву». Треба було чути й бачити, як віртуозно грала на скрипці її викладач Ірина Флягіна разом зі своїм учнем-гітаристом Антоном Поповим. Свою неперевершену майстерність продемонстрували в. о. директора музичної школи Інна Салтан, яка задушевно виконала романси, акомпануючи іншим.

У котре заявило про себе й мистецьке тріо у складі викладачів Лілії Галушко, Інни Флягіної та Олени Смірнової. А член клубу Лідія Полонська присвятила професії культпрацівника не одне десятиріччя. Вона була художнім керівником кількох самодіяльних колективів, які в різні роки виступали на сценах Херсона, районного та сільських будинків культури, у багатьох трудових колективах. Цього дня Лідія подарувала романс «Белой акации гроздья душистие», який виконала так задушевно, що в очах учасників дійства бриніли сльози. Свій талант митця демонстрували й Світлана Зуркова та Раїса Хвостова. Про музичне обрамлення «Осіннього рандеву» подбали Михайло Потишняк та Інна Салтан. Змістовним доповненням до романсів стали українські вишиванки та книжкові фоліанти.

За зустрічами з людьми цікавих доль, хвилюючими масовими заходами, що спонукають до роздумів про сенс нашого буття, стоїть невтомна й творча натура Валентини Саланської. Це вона, з неабияким творчим потенціалом, багато років працювала начальником відділу культури та директором районної книгозбірні. І те, що й зараз Валентина залишається в творчому строю, запалює в серцях її молодших колег щире бажання зробити наше життя світлішим і неповторним.

— Цього дня на «Осіннє рандеву» були запрошені журналісти телекомпанії «Скіфія», які відзняли короткометражний відеофільм, — розповіла начальник відділу культури і туризму Нововоронцовської райдержадміністрації Людмила Ліновська. — Творча біографія клубу «Осіннє золото» та її керівника Валентини Саланської відтепер стане надбанням дружного колективу культпрацівників не лише нашою району, а й усієї Херсонщини.

Микола ГУРЕПКО.
Новий день.-22.-01.2009

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.