on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Новости региона

23.04.2021, 16:19

Вечір-реквієм "Пам'ятаємо" пройде в Херсоні

23.04.2021, 15:55

«Мамай мандрує Херсонщиною»: у Гончарівці оголошено результати регіонального художнього конкурсу

23.04.2021, 11:50

Тюльпани розквітли в ботанічному саду ХДУ (відео)

> Туризм, отдых, развлечения > Биосферный заповедник Аскания-Нова > Розслідування загибелі журавлів у “Асканії-Нові” триває


Розслідування загибелі журавлів у “Асканії-Нові” триває

У суботу, 16 січня, в Херсонській ОДА відбулося засідання робочої групи, яка вивчає причини  масової загибелі червонокнижних сірих журавлів на території заповідника Асканія-Нова.

З’ясувалося, що загибель птахів трапилася через отруєне зерно, яке посіяли фермери на навколишніх полях для боротьби з гризунами.

Перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій наголосив, що цю резонансну справу  мають розслідувати правоохоронці, аби винні у смерті птахів були притягнуті до відповідальності.

Директор біосферного заповідника Асканія Нова Віктор Гавриленко розповів, що версію з загибеллю журавлів через пташиний грип він відкинув одразу, оскільки симптоми не були схожі. Пізніше ці здогади підтвердили після розтину тушок птахів.  

«Під час власного розслідування ми виявили на одному з полів  неподалік від заповідної зони  трактористів. Вони розкидали на полі зерно з невідомою речовиною для знищення гризунів. Ми викликали поліцію, яка склала на них протокол”, - поділився Віктор Гавриленко.

Також, за словами директора заповідника, виявлено ряд порушень під час  агрохімробіт. Ці порушення мають стати підставою для серйозної перевірки в першу чергу підприємства, яке займається обробкою цього поля.

Розслідування загибелі  сірих журавлів триває. Це кримінальне провадження перебуває під контролем прокуратури.

За результатом  засідання вирішено: вже в понеділок, 18 січня, направити листи-звернення до Держекоінспекції, Держпродспоживслужби, Держгеокадастру з такими вимогами:

- надати перелік сільгосппідприємств, які розташовані в радіусі 40 км від місця події,

- провести виїзди в тамтешні господарства та відібрати проби зерна,

- якнайскоріше провести ветеринарну експертизу для з’ясування речовини, якою отруїлися журавлі,

- надати пропозиції про внесення змін у законодавство про використання певного виду препаратів для боротьби з гризунами.

Джерело інформації: Газета "Вгору", 16.01.2021

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.