on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.07.2020, 09:38

Июль_2020

Июль По дому бродит привиденье. Весь день шаги над головой. На чердаке мелькают тени. По дому бродит домовой. Везде болтается некстати, Мешается во все дела, В халате крадется к кровати, Срывает скатерть со стола. Ног у порога не обтерши, Вбегает в вихре сквозняка И с занавеской, как с танцоршей, Взвивается до потолка. Кто этот баловник-невежа И этот призрак и двойник? Да это наш жилец приезжий, Наш летний дачник-отпускник. На весь его недолгий роздых Мы целый дом ему сдаем. Июль с грозой, июльский воздух Снял комнаты у нас внаем. Июль, таскающий в одёже Пух одуванчиков, лопух, Июль, домой сквозь окна вхожий, Всё громко говорящий вслух. Степной нечесаный растрепа, Пропахший липой и травой, Ботвой и запахом укропа, Июльский воздух луговой. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новости региона

08.07.2020, 11:08

На Херсонщину едут участники ралли «Чумацкий Шлях»

  Все фото Андрея Матросова из архива «Вгору» Ралли ...
08.07.2020, 10:30

На Херсонщині є гори? (фото)

06.07.2020, 10:07

У Херсоні презентують сайт-специфік перформанси «Червона лінія»

> Организации > Декоративно-прикладное искусство > Херсонское училище культуры > Новости училища > Педагог. Майстер. Людина. До 80-річчя від дня народження Капустяна С.В.
Все новости

28.03.2018 10:43

Педагог. Майстер. Людина. До 80-річчя від дня народження Капустяна С.В.

На моєму життєвому і творчому шляху було багато цікавих і важливих зустрічей. Але одна з них стала доленосною. Станіслав Васильович Капустян – Педагог, Майстер, Людина. 1976 рік. Херсонське культосвітнє училище. Режисерський курс. Мій керівник – Капустян С.В. Тоді я ще не усвідомлювала, який подарунок зробила мені доля.

Заняття з режисури, акторської та сценарної майстерності, сценічної мови. Гадаю, якби Станіслав Васильович не став педагогом і режисером, то обов’язково став би видатним актором. Взагалі, він не часто застосовував у роботі з нами метод показу, але коли виходив на сцену… Феєрверк фантазії, акторських пристосувань, неймовірна харизма – все це з першої секунди захоплювало в полон. Ці моменти я завжди чекала і насолоджувалася ними зповна. А його досвід, знання, мудрі поради і настанови - як невичерпна криниця з якої хотілося пити і пити. А добрий гумор і «капустянівська» усмішка, яка ховалася у кутиках очей і борідці, знімали всіляку напругу і невпевненість у своїх можливостях.

Станіслав Васильович дав мені професію, яка стала справою мого життя. І жодного разу я не пожалкувала про свій вибір. За 15 років роботи акторкою в театрах України, ми зрідка спілкувалися по телефону, але, якимсь чином, Станіслав Васильович завжди був у курсі моїх справ. У складний період мого життя саме він запропонував прийти викладати в училище культури. Тепер ми стали колегами. Я могла ділитися своїми радощами і сумнівами, перемогами і невдачами вже не по телефону. І знову дякувала долі за цей подарунок.

18 березня Станіславу Васильовичу мало би виповнитися 80 років. Але, на жаль, у жовтні він пішов від нас. 
20 березня  ми згадували свого дорого Вчителя і розказували про нього новому поколінню студентів спеціалізації "Видовищно-театралізовані заходи". Захід розпочали колишні студенти Станіслава Васильовича, а нині викладачі училища Чумаченко О.Ф. та Вертій А.В. Відео-спогад, підготовлений викладачами Довженко В.С. та Кузьменко Д.В., виставка та розповідь від викладача Коротецької Н. занурили присутніх у той час, коли творив наш Майстер. За ініціативи колишнього викладача училища, сокурсниці і друга Станіслава Васильовича – Дмитричевої Г.М. при підтримці ЦК ВТЗ та адміністрації училища .театральний кабінет (аудиторія 20) відсьогодні носить ім’я Капустяна Станіслава Васильовича!

Голова ЦК
«Видовищно-театралізовані заходи»,
Викладач –методист Чумаченко О.ФНапишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.